LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
5.Širůčková 11747
6.Mokroluský 11624
7.Nespoutaný 11575
Bouldry:
5.Pochman 10875
6.Stráník 10700
7.Kopecký 10625
Hory:
5.Bloudek 6420
6.Zaoral 6285
7.Švihálek 6192

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5859 lezců
1202977 cest
Nové přelezy:
Hejter 8A
Wýplesk 7C+
Fenomén 8A
Entwash Le 8A
Darkness R 7C
Mandragora 8A+
Legend Tra 8a+
Legend Tra 8b+
Casey Jone 7C
Animal Far 8a

Stěny
TJ Jiskra - Nový Bor
ZŠ Jihlava - Jihlava
Lezecké sdružení Kotelna - Brno

Prodejny
HUDYsport - Zlín
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
HUDYsport - Ostrava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v ledolezení - Saas Fee, Švýcarsko

Jediným naším reprezentantem na Světovém poháru v ledolezení ve švýcarském Sass Fee byla Aneta Loužecká, která skončila v obou disciplínách na posledních místech, v obtížnosti 26., v rychlosti 16. Obtížnost o víkendu vyhráli Švýcar a Korejka, rychlost Rusové.

"Někdy prostě věci nevyjdou, jak by si člověk zrovna přál. Včera jsem byla strašně smutná a hlavně zklamaná z mého umístění. Ale nejdůležitější je, nevzdávat se! 🙂 I přes výsledky jsem si lezení na svěťáku užila. A příště už zalezu lépe! 😁 Doufám!" napsala v sobotu Aneta na Facebooku:



V obtížnosti tedy zvítězili Švýcar Yannick Glatthard a Korejka Woonseon Shin, druzí byli Rus Kuzovlev Nikolai a Švýcarka Sina Goetz, třetí Primerov Nikolay ze Švýcarska a Hannarai Song z Jižní Korey.

V rychlosti obsadili přední místa opět pouze Rusové. První byli Anton Nemov a Valeriia Bogdan, druzí Vladislav Iurlov a Ekaterina Koshcheeva, třetí Nikolai Kuzovlev a Natalia Savitskaia.

Zde jsou videozáznamy z finálových kol:

Obtížnost:



Rychlost (zde leze i naše Aneta Loužecká):



Výsledky jsou zde:

www.theuiaa.org

sth   [úpravy] 07:47 29.01.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Radost13:06:53 29.01.2019
Jak už dávno psal Zico, nejdůležitější je radovat se...
odpovědět 
 Re: Radost15:00:48 29.01.2019
z vavrinu a vysokych cisel...
Statorodpovědět 

 Foto dne:

Příprava padání
 Databáze cest:
Všechny cesty (189768)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Entwash Left 8A Brione
Darkness Right 7C Brione
Rybička-Šmíd-Svobodová 9+ Dolina Zeleného Plesa
Otevřete Pusu 3 Bystřička
Klam 6A Bystřička
Nově komentované:
Anacona 6c Val Varatella
Powerstrips 7C Chironico
Vlaštovko Leť 9- Porúbka
Šmahov 8 Hlubočepské Plotny
Kapitán Velká Huba 7 Jickovice

 Nově v diskusi:
Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Ex kalíbr | Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr |

 Nové komentáře:
Re: To je jen tresnicka | Re: Opotřebení vs úraz | Opotřebení vs úraz | Studie | K ničemu | Re: zavadejici titulek | zavadejici titulek | Borec nakonec | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (8)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2170 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2372 
 Ne, uniklo mi to. 
 2059 
 Sleduji jen Adama. 
 2142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.