LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
42.Duchoň 10097
43.Kopáček 10063
44. 10037
Bouldry:
42.Svoboda 9178
43.Ježek 9156
44.Tran 9125
Hory:
26.Halašta 2307
27.Kulajta 2304
28.Rojko 2298

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5856 lezců
1202308 cest
Nové přelezy:
Bowl-Drink 7C+
Čistý Vzdu 7C
Orgon 8A
Parfum De 7c
El Gordo 7c+
Pipeline 7b+
Palestina 7c
Bod G Xa
Restart XIa
Pipeline 7b+

Stěny
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6
Fitpark - Uhříněves
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Praha 9
HUDYsport - Hřensko
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ahoj přátelé,

small po delším čase se zase hlásím k životu…

V této chvíli jsem stále ve Skardu v Pákistánu a nemůžu se dostat za živého Alláha do Islámábádu. Nejspíš budu muset počkat, až Čínsko-Pákistánská smlouva vstoupí v platnost a vybudují dálnici, tak zvanou SUPER Karákóram Highway No. II, spojující díru, kde právě dřepím už pátý den s hlavním městem. Neupadám na duchu, jelikož příslib dokončení a přestřihávání pásek je již v roce 2159. A protože letecké spojení funguje stejně dobře, jako vše pákistánské, tak největší pravděpodobností je, že se domů již nikdy nedostanu. ☺

Nicméně mám teď před sebou internet, kde jsem si přečetl spousty článků, které opisují nešťastný okamžik, kdy Zdenda odešel na druhý břeh. Při přenosu informací z bubánistánu došlo ke zkreslení, nebo zcela úplným haluzím. A právě proto jsem pro Vás připravil výpověď, která bude v nejbližších dnech k přečtení na webech a jak doufám nebude jen pouhou nostalgií, tragédií či eposem posledních Zdeňkových okamžiků.
Nezbývá, než Vám mockrát poděkovat za projevenou účast, kterou jsem průběžně dostával v podobě zpráv na satelitní telefon, nebo e-mail, obzvláště v těch těžkých chvílích, které jak se tajně modlím, už nikdy nebudu muset znovu zažít. Zároveň přijměte omluvu za způsobenou bolest, kterou jsem byl nucen šířit smutnou zprávou o Zdeňkově smrti.



Mára Holeček


Těbůh

Mára   [úpravy] 13:17 20.08.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 držím palce14:14:50 20.08.2013
a nejen s cestou domů:-)
Terezaodpovědět 

 Maroušku,drž se,21:12:12 21.08.2013
moc na Tebe myslím! A přeju rychlou cestu domů!
Zuzkaodpovědět 

 Máro,06:54:10 22.08.2013
Zdenda byl s tebou do poslední chvíle a my jsme s tebou nadále!Drž se a dobře doleť!
Ondrasodpovědět 

 Márovi10:52:20 22.08.2013
jenom stručně, drž se chlape a přeju hodně štěstí na návrat
vildaodpovědět 

 Good luck!23:48:06 22.08.2013
Good luck!
michalodpovědět 

 Foto dne:
Cesta v novém sektoru vlevo od Punta Espadelles. Třetí zprava, cca 5c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189728)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Existenční Minimum 8 Porúbka
Čistý Vzduch Bohů 7C Lachovská Hejda
Palestina 7c L´Ocaive
Figorofobia 7a Borriol
Il Matrimonio 7a Inntal
Nově komentované:
Nebezpečné Stoupání Xb Labské Údolí - Levý Břeh
Kulatý Vobdélníky 7+ Roviště
Meltemi-Poets 8a Poets
Super Lolita 8a Kalymnos
Hasta La Victoria Siempre 7b+ Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Ex kalíbr | Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
To je jen tresnicka | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Prvac | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: Silnej jak silnice ale |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2124 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2328 
 Ne, uniklo mi to. 
 2023 
 Sleduji jen Adama. 
 2104 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.