LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Mladí horolezci - potrava hor.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
ČP skialpy Kraličák (10.01)

Žebříček
Cesty:
14.Pail 11103
15.Klapal 11100
16.Churavý 11068
Bouldry:
14.Kučera 10378
15.Pařík 10325
16.Širůčková 10253
Hory:
20.Tomasu 3348
21.Magič 3304
22.Petr 3220

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5845 lezců
1196838 cest
Nové přelezy:
Deliveras 7c+
Koubouras 7b+
Vipére 7b
Nasenbär 9
Richtfest 9+/10-
Pipeline 7b+
The Wish 7c
La Forquet 8a+
Valium 8a
Jeremy Ext 8a

Stěny
Horolezecká stěna Lanškroun - Lanškroun
Extrém Plus - Praha 5 u Plzeňské - Praha 5
Studénka - Studénka

Prodejny
HUDYsport - Ústí nad Labem
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Dětský Vánoční závod v boulderingu

Slaný, 2009

Neděle 13. prosince 2009 byla ve Slaném vyhrazena lezeckému mládí. Cesty byly stavěny tak, aby si i ti nejmenší zalezli.

Do závodu bylo zaregistrováno celkem 30 dívek a chlapců ve dvou věkových kategoriích 6 – 10 let a 11 – 15 let.

Chlapci a dívky 6 – 10 let měli za úkol přelézt dvě cesty. Jelikož se mezi chlapci v těchto cestách  nerozhodlo, přišla na řadu třetí cesta, na kterou měli pouze jeden pokus.

Dívky si stupně vítězů rozdělily takto:
1. Karolína Pavlasová (Ho Slovan Karlovy Vary)
2. Katka Matúšová (HK skoba Stříbro)
3. Nicola Trnková (Slaný)
                                                           
Karolína Pavlasová

Karolína Pavlasová


Chlapci ti se na stupně vítězů poskládali takto: 1. Šimon Pavlas (Ho Slovan Karlovy Vary),  2. Petr Chotěborský (Slaný), 3. Vladimír Veselý (Ho Slovan Karlovy Vary).

Šimon Pavlas

Šimon Pavlas


Starší dívky a chlapci 11 – 15 let měli připraveny tři cesty, které byli převážně v převislých profilech. Tato věková kategorie byla velmi napínavá a opět se muselo rozhodnout dodatečnou cestou.

Pořadí dívek:
1. Tereza Nová (USK lezec Plzeň)
2. Michala Matůšová (HK skoba Stříbro)
3. Hanka Matoušková (Slaný).

Tereza Nová



Pořadí chlapců:
1. Lukáš Šottník (Labyrint Kladno)
2. Honza Pitra (HK skoba Stříbro)
3. Filip Štědrý (HK skoba Stříbro).

Lukáš Šottník

Lukáš Šottník


Nakonec bych rád poděkoval Martinu Matouškovi, všem, kteří pomohli, holkám za barem a také všem sponzorům, bez kterých by to bylo složitější: AIX, KOFOLA, FLY, JERKY, Vinotéka u Jana Ámose, SAMBAR, STAVIMAT, HYPOSTAR, PIZZERIE RISTORANTE a LEZEC.CZ.

Více fotografií naleznete na www.fitstudiojitka.cz.

Všem dětem přeji krásné vánoce a mnoho lezeckých úspěchů v roce 2010.

Za Fit Studio Jitka
lezeckou stěnu

Jiří Žák   [úpravy] 21:05 18.12.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dobrý děvčata16:45:41 21.12.2009
Tak to byl fakt boj, tu prodlouženou finálovku lezly Tereze a Michala ještě čtyřikrát než padnul další chyt. Bylo to opravdu těsný, neuvěřitelná vytrvalost a zabejčení.
martanodpovědět 

 Foto dne:
Trautner Gedenkwand
Black pearl, 10-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189165)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Todo Empezó El Albarra 6a Gandia
La Rompebíceps 6a+ Gandia
Y Los Gitanos 5 Gandia
Pudin De Chumino Para Un Coleg 5c Chulilla
Colateral 5c Chulilla
Nově komentované:
La Forqueta Del Diablo O Romoc 8a+ Sella
Jeremy Extension 8a Leonidio
Jeremy 7c+ Leonidio
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana

 Nově v diskusi:
čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: BBC vs MejCup | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | Slevy chaty v Tatrách |

 Nové komentáře:
Re: 67 | Re: 67 | 67 | Odpočívej v pokoji | R.I.P. Téšo, | Re: závistivcům nazdárek | Re: Somrák | Čest jeho památce | Konečně něco zajímavého | bludy nevymlouvat, ale... |

 Kde to vře:
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (9)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (4)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (3)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
sněžnice TSL 302 freeze | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2649 
 Někdy ano 
 2987 
 Ne nepoužívám 
 2800 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.