LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.H2 11016
2.Šofránko 10981
3.Kalvas 10678
Bouldry:
1.Šípek 9950
2.Urubčík 9525
3.Kollár 9450
Hory:
1.Hrdlička 1354

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114729 cest
Nové přelezy:
Apač 8+/9-
Výlety Do Xa
The Wish 7c
Černobílá 8A
Iron Maide 10-
Los Cazapr 7c+/8a
Skitalica 7c+
Nevermind 7c+
Mar De Inc 7c
Opportunis 7c

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

FlashDance - Seriál závodů na Flashi a další program

smallSeriál boulderových závodů pro širokou veřejnost začíná v brněském Flash Boulder Baru v pondělí 6.října.

Podzim se nám pomalu rozjždí a s ním i program na Flashi. Proto si vás dovolujeme pozvat na seriál závodů v boulderingu - FlashDance aneb tanečky mezi barevnými chyty. Ve čtyřech kolech konaných od října do ledna 2015 si tak užijete parádní bouldering na vytyčených problémech a za povzbuzování ostatních soupeřů.

poster


V pondělí  6.10.2014 pro vás přichystáme okolo patnáctky bouldrů různých obtížností od lehulinkých až po těžký prásky. Každý si zaznamená počet topů a počet pokusů ne ně, výsledky odevzdá, my to vyhodnotíme a vyhlásíme.
Jednotlivá kola se budou sčítat a ve finálovém lednovém se uskuteční velké finále do kterého postoupí ti nejlepší z celého seriálu.
A hrát se bude o hodně: kromě cen pro účastníky všech kol si ti nejlepší odnesou půl rok lezení na Flashi zdarma.

A jelikož sychravé počasí se blíží, máme pro vás i zajímavý kulturní program:

30.9.  – Honza Trávníček – K2
4.11.  – Mára Holeček – Horoucí Antarktida
10.12. – Adam Ondra – Zhodnocení uplynulé sezóny

Tak se na vás těšíme.

www.flashbb.cz

FBB   [úpravy] 18:14 02.10.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Info?08:39:35 03.10.2014
Nemohli byste prosím zveřejnit, kdy bude začátek, zda je nutná registrace předem, kolik je startovné a  limit startujících?
Stejsiodpovědět 
 Re: Info?09:39:03 05.10.2014
Začátek 1.kola je v pondělí 6.10.2014 ve 14:00. Lézt se ale může kdykoliv mezi 14:00-22:00. Závodník si zapisuje výsledky sám a po odlezení je odevzdá na baru.
Startovné 80,-Kč a registrace předem nutná není. Počet závodníků omezen není.
Více info na www.flashbb.cz
FBBodpovědět 

 Foto dne:
Fotka z dlouhodobého projektu Martina Dvorského, kterému se ho konečně podařilo minulý týden přelézt.
Prubířský Kámen SD, 8A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189669)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Palikaria 5b Leonidio
Partitura - Var. VIIIa Tisá - Hřebenové Věže
Kašpárek A Strašidlo VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Dovolená Na Balkoně VIIc Labské Údolí - Levý Břeh
Léto, Slunce, Kaktus VI Labské Údolí - Levý Břeh
Nově komentované:
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice
Traverzus Optimus 6A Děčínský Sněžník
Palas Anténa VIIb Ostrov
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Inflation Der Bewertung VIIc Oybin

 Nově v diskusi:
Žebříček | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Spaní Roviště | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Boulder | Re: AO zas vynechal | Re: Lama | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (10)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2036 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2226 
 Ne, uniklo mi to. 
 1937 
 Sleduji jen Adama. 
 2007 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.