LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tohle tady lezou i báby s nůší.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
42.Duchoň 10097
43.Kopáček 10063
44. 10037
Bouldry:
42.Jeliga 9203
43.Svoboda 9178
44.Tran 9125
Hory:
5.Bloudek 6420
6.Zaoral 6285
7.Švihálek 6192

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5862 lezců
1203214 cest
Nové přelezy:
Creme Brul 7C
Flor Is La 7C
Špičkový V 8A
Fakerník 9+/10-
Vaya Valla 7c
Ars Amandi 8a
Sparťan 7C
Vymetání P 8A
Hejter 8A
Wýplesk 7C+

Stěny
Lezecká stěna Polička - Polička
Rock 'n' Wall - Plzeň
RadOTTín - Praha 5 - Radotín

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
HOLAN SPORT - Praha 2
Ksport - Třinec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

1. kolo rychlostních závodů na ledu – Vírský cepín 2017

11. února Ledová stěna Vír

Máme za sebou nejmrazivější leden, jaký většina z nás vůbec pamatuje a led je téměř všude. Nastal tedy čas zjistit, kdo se v naší zemi umí po ledu pohybovat nejrychleji. Na rovině je to samozřejmě Martina, ale co do kopce? Zjistíme to brzy!

Spolek Ledová stěna Vír spolu s Českým horolezeckým svazem uspořádá 11. února 2017 další ročník Vírského cepínu - závodu v ledolezení na rychlost. Očekává se účast mistrů republiky, reprezentantů a držitelů trofejí Milana Dvořáčka a Karolíny Matuškové, kteří už mají letos něco natrénováno. Klidně ale přijeďte a utkejte se s nimi – závod je otevřený pro kohokoliv, kdo si zvládne alespoň sám nasadit mačky. A z Víru víme, že takových je Vás dost.

plakát


Aby letošní rozhodování o nejrychlejším muži a nejrychlejší ženě bylo co možná nejobjektivnější, nebude vítězství v jednom závodě stačit. Již týden po Vírském cepínu, tedy v sobotu 18. února 2017 proběhne v Horolezecké aréně v Liberci 2. kolo pomyslného českého poháru a zároveň Mistrovství ČR pod názvem Adrex Ice Run. Nejlepší z obou klání bude celkovým vítězem.

Pořádná zima si prostě žádá pořádné souboje. Přijďte se podívat na obě akce, jak to celé dopadne.

Všichni pořadatelé se na Vás těší.

Další informace přineseme brzy.

miss


Slávek Matuška   [úpravy] 12:04 01.02.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189779)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ende Gut, Alles Gut 6b+ Jerzu
Západní Pilíř III Prachov
Zachodni Komin 5 Jura Polska
Ars Amandi 8a Cuenca
Frowny Face 6A+ Foxtown Boulders
Nově komentované:
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Fakerník 9+/10- Súľov
Lachtanold 6B Bystřička
Důchodci Polovic .... 4 Mařenka

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | panťák - pád | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Nedodelana prace | Re: zavadejici titulek | nepochopena prac | Re: Anketa | Rakvic | Nedodelana prace | Re: Anketa | Re: To je jen tresnicka | Anketa | Re: K ničemu |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (16)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (9)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2191 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2392 
 Ne, uniklo mi to. 
 2087 
 Sleduji jen Adama. 
 2163 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.