LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Mladí horolezci - potrava hor.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
38.Jeřábek 10156
39.Barták 10150
40.Winter 10132
Bouldry:
38.Stadtherrová 9350
39.H2 9309
40.F 9278
Hory:
9.Černý 5220
10.Hlahulek 5111
11.Nešťák 5095

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5866 lezců
1204429 cest
Nové přelezy:
King's Lin XIb
Hollywood 7C
Poslední R Xb
Animal Far 8a
Dlouhý Čte 9
Repelando 8a+
Climbing S 9-
Study Brea 7C
Monodito 7c
Il Piatto 8a

Stěny
Boulder Klub Pentagon - Tábor
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
Alpin Třebíč - Třebíč

Prodejny
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
HUDYsport - Hradec Králové
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na zimní lezecký kemp BMC

British Mountaineering Council (BMC) zve na další mezinárodní zimní horolezecký kemp, který se bude konat 24.-31.1.2016 ve Skotsku, v Glenmore Lodge.

Akce je určena horolezcům z členských federací UIAA. Každý horolezecký svaz může navrhnout účast dvou svých členů, s tím, že pořádající organizace má právo v případě velkého zájmu překračujícího kapacitu akce rozhodnout o snížení této kvóty. Je preferována účast těch, kdo se ještě kempu BMC nezúčastnili.

Podmínkou účasti je věk nad 18 let, zkušenosti se zimním lezením (cepíny, mačky), schopnost lézt na "prvním" konci a zakládat vlastní jištění.
Zde jsou podrobné informace:  BMC - informace

Přihlášky do BMC bude zasílat sekretariát ČHS. Pokud máte o účast na zimním kempu zájem, pošlete mailem svoji přihlášku na sekretariát ČHS info@horosvaz.cz, a to nejpozději do pondělí 12. října 2015. V případě většího počtu zájemců provede výběr komise alpinismu. Do přihlášky uveďte informace, které jsou požadovány v tomto on-line formuláři.

Zdroje:
Horosvaz.cz
thebmc.co.uk



B. Valentová, sekretariát ČHS   [úpravy] 13:31 28.08.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jednou ano podruhé ne.14:59:17 28.08.2015
"V případě většího počtu zájemců provede výběr komise alpinismu."

A jak komise alpinismu prováděla výběr do Orca?
odpovědět 
 Re: Jednou ano podruhé ne.21:22:42 28.08.2015
Pokud to nezkusis tak nevis.
Musim se CHS zastat.
Muzu potvrdit ze tohle neni jen pro lidi z repre, ale i pro normalni smrtelniky ci tlusty paprdy (jak ja) co jsou uz za lezeckym zenitem.
Ano pokud nejsou sponzori tak to bude i neco stat, ale za ten tyden to opravdu stoji.
Uz jsou davno pryc doby kdy se verejnost o takovyhle moznostech dozvedela az po tom co se konali.
Pro ty co budou vybrani tentokrat dopredu blahopreji a uzijte si to. Pokud mi to vyjde tak se prijdu za vama podivat.
Stepan Ptacekodpovědět 
  Re: Jednou ano podruhé ne.15:44:04 02.09.2015
..cena 180 liber za ubytovani, strravovani, dopravu z iverness, instruktory, prednasky atd...mi prijde i na nase pomery vic nez OK..Obavam se ze stravit tyden na nektere chate v tatrach by neprislo o moc levneji..
Hanzodpovědět 

 Foto dne:
Grande Grotta
DNA, 7a
 Databáze cest:
Všechny cesty (189899)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Airone L2 6b+ Vesta
Airone L1 6a+ Vesta
Nibbio Bruno L2 6b+ Vesta
Nibbio Bruno L1 6b+ Vesta
Vittori's Wall L2 6b Vesta
Nově komentované:
Study Break 7C Tisá - Modřín
Study Break 7C Tisá - Modřín
Amarcord 6+ Srbsko
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Borec! | Re: Titulek | Titulek | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Opět výkon na špici | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (22)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Jorge Díaz-Rullov dal novou cestu, možná 1 nejtěžších na světě (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)

 Nově v inzerci:
Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda | Boty Scarpa Maestrale | Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2572 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2745 
 Ne, uniklo mi to. 
 2457 
 Sleduji jen Adama. 
 2561 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.