LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
40.Winter 10132
41.Černík 10131
42.Duchoň 10097
Bouldry:
40.F 9278
41.Černý 9234
42.Ježek 9203
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Slavíček 3060

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5866 lezců
1204463 cest
Nové přelezy:
King's Lin XIb
Hollywood 7C
Poslední R Xb
Animal Far 8a
Dlouhý Čte 9
Repelando 8a+
Climbing S 9-
Study Brea 7C
Monodito 7c
Il Piatto 8a

Stěny
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem
Hotel Praha - Broumov - Broumov
Lezecká stěna Znojmo - Znojmo

Prodejny
HUDYsport - Ústí nad Labem
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra ladí v Tokiu formu před olympijským startem

Adam Ondra se dle svého týmu v Tokiu aklimatizoval a s blížícím se olympijským startem se věnuje posledním přípravám. Podle včerejší zprávy si vylepšil osobní rekord ve shybech na jedné ruce na liště, trénink na rychlost se mu celkem povedl a mimořádně se vydařil trénink v lezení na obtížnost, v níž se Adam cítí jako doma.

Viz:



Nebo přímo zde na stránkách Adama Ondry:

www.adamondra.com

Podle FB ČHS do soboty trénovali olympijští lezci na závodních stěnách, které je čekají v zítřejší  kvalifikaci a čtvrtečním finále. Na sobotním oficiálním tréninku měli mimo jiné možnost si zalézt společně.
V tuto chvíli už na stěnách finišují přípravy kvalifikačních cest, na kterých pracují týmy mezinárodních stavěčů v čele s s Polákem Adamem Pustelnikem a Švýcarem Manuelem Hasslerem. Součástí stavěčského týmu pro lezení na obtížnost je i náš Jan Zbranek.

Viz:




Olympijské lezecké stěny ve středisku Aomi Urban Sports Park v Tokiu © Leo Zhukov/IFSC





Olympiáda je také tématem rozhovoru na Youtube s Adamem Ondrou, na který nyní upozornil portál 8a.nu a který Adam poskytl při svém pobytu v Salt Lake City v USA, kde byl v květnu na závodech SP. Mj. v něm říká, že za největšího favorita považuje Japonce Tomoa Narasakiho, protože Adamovi moc nejde lezení na rychlost, a že po olympiádě chce vynechat na delší dobu závodění.

Rozhovor v angličtině má 36 minut:



Standa Holec   [úpravy] 09:35 02.08.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Sfouknes je jak svíčku14:38:23 02.08.2021
Pojed Bomby! Kurva fandim!:)
Rodpovědět 
 Re: Sfouknes je jak svíčku15:43:49 02.08.2021
Moc tomu nevěř.
Rintintinodpovědět 
  Re: Sfouknes je jak svíčku20:11:35 02.08.2021
No já zase nevěřím tomu, že Adam může být horší jak stříbrný. Narasakiho už v boulderingu porazil a jestli ho porazí i tady, má zlato...
Pítrsodpovědět 
   Re: Sfouknes je jak svíčku20:18:02 02.08.2021
Vždy se může něco podělat. Navíc se na OH určitě připravili všichni perfektně. Bude to loterie, tak jako tak.
odpovědět 
    Ada nepřejde kvaldu08:53:34 03.08.2021
bo mu smekne v rychlosti a bude ve vagíně. amožem se jýt šeci bodnout :-)
vaderodpovědět 
   Re: Sfouknes je jak svíčku08:53:26 03.08.2021
Myslím, že medaili mít bude, ale stejně tak bych se nedivil, že na něčem vyhoří a bude posekáno - nezávisle na tom, že je to podle mě jeden z nej lezců na světě
odpovědět 
  Re: Sfouknes je jak svíčku18:00:59 03.08.2021
A stolici má AO jakou?
odpovědět 

 Do toho07:57:08 03.08.2021
Ja jsem uplne strasne nervozni. Preju pevne nervy
odpovědět 

 Foto dne:
Grande Grotta
DNA, 7a
 Databáze cest:
Všechny cesty (189906)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bez Nazvu 5c Chulilla
Ginebro Erecro 5b Chulilla
El Enigma 6c+ Chulilla
Xxx 5c Chulilla
Lichter Der Stadt 7- Müglitztal
Nově komentované:
Study Break 7C Tisá - Modřín
Study Break 7C Tisá - Modřín
Amarcord 6+ Srbsko
Study Break 7C Tisá - Modřín
Chaluhová Varianta 6 Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Borec! | Re: Titulek | Titulek | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Opět výkon na špici | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (22)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Jorge Díaz-Rullov dal novou cestu, možná 1 nejtěžších na světě (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)

 Nově v inzerci:
Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda | Boty Scarpa Maestrale | Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2589 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2759 
 Ne, uniklo mi to. 
 2469 
 Sleduji jen Adama. 
 2574 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.