LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
18.Fiala 7785
19.Mrnustikova 7734
20.Plíhal 7670
Bouldry:
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114355 cest
Nové přelezy:
Bigfoot 7C+
Hrival 9
Le Sacre D 7C
Stargate 7c
Skenderbeu 8a
Postë E Ze 7b+
Mazzacano 7b
Oblión 8A
Kap Horn 9-/9
Fakerník 9+/10-

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lanex Cup - Hejnice, Olomouc

O víkendu závodily letos poprvé dětičky v české i moravské části Lanex Cupu. Mrkněte se, jak to v Hejnicích a v Olomouci dopadlo.

Výsledkové listiny:
Hejnice - chlapci

Hejnice - dívky

Olomouc - chlapci

Olomouc - dívky

Lumír poslal k výsledkům následující komentář:

Olomouc:

Jelikoz se behem prezentace neuvadely roky (pozde jsem si toho vsiml:(() tak prosim at si vsichni zkontroluji roky narozeni svych sverencu. Jinak zde problehla po oficialnim Lanexu i kategorie E. Jelikoz nemam jak ji oddelit od souhrnych vysledku, tak ji uvadim na stejnem papiru. Presto nespada do Lanex cupu.

Hejnice:

Zde nastal podobny problem jako v Olomouci a tak u novacku chybely roky narozeni. Proto rovnez si zkontrolujte rok narozeni.
Daleko vetsi problem ale nastal v kategorii Divky C, kde je chyba ve vysledcich:
Nejprve zde uvedu konkretni zaznam z originalnich vysledku pro finale, ostatni mista jsou v poradku:

Jmeno                Oddil                KVA        KVB        POSTUP        FIN        SUPF        PORADI
Skalická Anna 93 Yetti Trutnov        100        19        ANO        100        12        1
Pražáková Veronika LPK/Velenice        100        100        ANO        100        11        2
Kosinová Lucie        LPK/Velenice        100        100        ANO        100        10        3
Haringová Kat. Jiskra Nový Bor        100        100        ANO        100        8        4

Jiz na prvni pohled je zde videt, ze v superfinale nemela byt vitezna Anicka Skalicka, jelikoz v druhe kvalifikaci nemela stejny vysledek. Pravidla zde jiz leta mluvi jasne a v superfinale startuji jen ti, kteri maji shodny vysledek jak ve finale, tak i v kvalifikacich.

Lumi   [úpravy] 16:13 14.02.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Gratulace08:41:12 15.02.2005
Vsem vitezum i porazenym prejeme v novem rocniku skveleho Lanex Cupu mnoho uspechu.
EASY STICKodpovědět 

 závody10:47:26 15.02.2005
Závody by celkem ušly (až na ty superfinále).
Horší už to bylo s prostředím. Ten randál, kterému možná někdo říká muzika dobrý rozodně nebyl. (a když, tak možná pro disco..)
                                          Honza
SPLodpovědět 
 Re: závody11:22:30 15.02.2005
To myslis jako v Hejnicich?
Dafeodpovědět 
  Re: závody12:37:59 15.02.2005
Ne Olomouc
SPLodpovědět 
 Re: závody16:47:48 16.02.2005
V Hejnicich rvalo radio taky!Bolela me z toho siska a jeste k tomu me prelezl malej Sifra.
Sukynacodpovědět 

 Výsledky Hejnice06:28:46 16.02.2005
K výsledkům v kategorii C dívky: v konkrétních pravidlech je několik místních úprav (např. top-chyt se musí držet oběma rukama apod.), a je zde doslovně uvedeno : "při stejném výsledku ve finále - pokud nebude realizováno superfinále - rozhodují výkony z předcházejících kol". Řeč čísel ve výsledcích je zde trochu zavádějící, Anička držela top jednou rukou, takže dostala bodový příděl za tento chyt (19) a nikoli za top jako takový, obouruč(100). Nicméně dle výše uvedeného znění superfinále realizováno bylo a tam jsou výsledky jednoznačné. Zdravím!
Kaspinyodpovědět 
 Re: Výsledky Hejnice14:31:22 17.02.2005
Uz se to vyjasnilo a plati tedy to ze prvni je Anicka Skalicka.
Pro priste aby se predeslo temto rozporum, prosim aby pokud je nejaka mistni uprava pravidel, se o tom zminili. Jinak to budu povazovat i priste za chybu.

Jinak vsem, kterym vysledky nedorazily a bezne chodi se omlouvam,jelikoz i "pocitacove magy" obcas preveze hardware. Zhroutil se mi system v notebooku :((. Nastesti zalohy byly a tak jste dostali vysledky aspon nekteri:)
Lumiodpovědět 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189658)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Discriminación Positiva 7b Rincón Bello
Souvlakias 5a Leonidio
Platanos 5a Leonidio
The 100-Day Road 6a Leonidio
Nikiforos Vrettakos 5b Leonidio
Nově komentované:
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn
Playboy 10 Nečín
Pavoučí Hrana IXc Křížový Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: To je přece druhý přelez | Where are the young gunz? | Re: Boulder | Re: Ledolezení? | Re: Lama |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (6)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Zákaz lezení na Kozlovi (1)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2004 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2189 
 Ne, uniklo mi to. 
 1910 
 Sleduji jen Adama. 
 1972 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.