LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kudy mám lézt?? Nahoru!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
45.Hodeček 10025
46.S 10003
47.Čáň 9954
Bouldry:
45.Skočdopole 9103
46.Chovanová 9100
47.Šlapák 9056
Hory:
17.Magič 3304
18.Louda 3282
19.Petr 3170

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5853 lezců
1200757 cest
Nové přelezy:
Žebřík 9
Korwinator 7C+
Shoulder P 8A
Metronom 9+/10-
Oxus 7c
Láskyplné 7C
Anczymon 8A+
Indikátor 7C
Aperol 8A+
Tsim Fucki 7C

Stěny
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Olberg lezecká stěna - Blansko

Prodejny
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polabský Pavouk 2013

Oblíbené amaterské závody

smallV sobotu 14. 12. 2013 se uskuteční již čtvrtý ročník malých amatérských závodů v lezení na obtížnost na umělé stěně v Nymburce.

Nymburská sokolovna se v sobotu 14. prosince stane dějištěm čtvrtého ročníku oblíbených závodů v lezení na obtížnost s názvem Polabský pavouk 2013. V kategoriích muži open a ženy open si mohou zazávodit všichni, kdo mají rádi lezecký sport. Organizátoři i letos připravili vložený závod v "něčem", nechte se překvapit. Prezence závodníků je od 9:30. Čekají vás dvě kvalifikační, jedna finálová a jedna superfinálová cesta, lezená tentokrát z izolace. Občerstvení, muzika i možnost přespat do neděle ve vlastním spacáku. To všechno je Polabský pavouk 2013. těšíme se na vás. Zájemci o účast na závodech se mohou hlásit Mamutovi na níže uvedený e-mail, ale není to podmínkou.



Více informací na www.stenanymburk.cz, na plakátu nebo u Mamuta (775 854 654, kubicek.pet@seznam.cz)

Plakát ke stažení:

 Polabský Pavouk - poster downolad

Ivan   [úpravy] 20:09 21.11.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
(Bývalá) cesta Prašná resp. Prašná I, Poříčí n. Sázavou, stav k 5.3.2026.
Prašná I, po výlomu
 Databáze cest:
Všechny cesty (189535)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
SO-Riss IV Bielatal
Herrenlos 7A+ Bahratal
Old Dogs, New Trips 6c Siracusa
Ludzie Lasu 6C Kamienna Gora
Stoppelfeld VIIb Rathen
Nově komentované:
Via Giulietta VIIb Ostaš
Cesta Kaolinu 4 Skály V Údolí Zlatého Potoka
Oxus 7c Kalymnos
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Klobouček | Klobouček | D | Manitú | Re: naboso | naboso | Velký Hermann | Re: To je přece druhý přelez | Re: K čemu je to dobré? | Re: To je přece druhý přelez |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (10)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Adam Ondra dal na flash svůj 3. boulder za 8C: Celestite (SUI) (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1933 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2108 
 Ne, uniklo mi to. 
 1833 
 Sleduji jen Adama. 
 1905 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.