LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
32.Lachman 10260
33.Čech 10256
34.Kubíček 10215
Bouldry:
32. 9406
33.Kollár 9400
34.Stadtherrová 9350
Hory:
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723
17.Magič 3304

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5853 lezců
1201025 cest
Nové přelezy:
Zlatá Čaša 9+
Zjavenie 9+
Ten Istý T 10-
Žebřík 9
Korwinator 7C+
Shoulder P 8A
Metronom 9+/10-
Oxus 7c
Láskyplné 7C
Anczymon 8A+

Stěny
LSJ - Javorník
WallClub - Sezimovo Ústí
Sokolovna TJ Sokol - Ledeč nad Sázavou

Prodejny
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3
HUDYsport - Havířov
HUDYsport - Mladá Boleslav

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

FBF 2010

Film Boulder Fest

Druhý víkend v září tj. 10-12. 9. 2010 zveme všechny příznivce boulderingu, amatérských filmů a fotografií na již tradiční setkání do jihočeských Loučovic

Tradiční 5. ročník FBF 2010. Hlavní program začíná v sobotu 11.9. 2010 kolem 19-20. hodiny podle počtu filmů. Pro lezce je ve zdejší bouldrové lokalitě přes 700 bouldrů a jako vždy plno novinek, které čekají minimálně na opakování. V kempu  se nám podařilo s vedením dojednat pro všechny účastníky mimosezoní ceny (i když sezona končí koncem září)  a pro všechny 10% slevu na ubytování. Doufejme první krůček k naší dobré vzájemné spolupráci.

Kdo by chtěl ještě poslat video má možnost ho rovnou poslat na mojí adresu, nebo odkazem na nějaké úložiště odkud by šlo stáhnout. Video by mělo být v tematickém "bouldrovém" ražení, maximálně cca 15min v jakémkoliv formátu. Zároveň bude probíhat i fotosoutěž. Je možno přihlásit fotografii (možno i na místě). Večer opět odměníme nejlepší z přihlášených věcnými cenami, které jako již tradičně věnovali naši sponzoři:

HIGH POINT (Sport Schwarzkopf), PAD , AIX , VOXCAFE , NĚCO NA VÍC (E-SHOP), PURE BOULDERING A BOULDERING CZ.

KONTAKT:

MIROSLAV KADLEC
KAŠTANOVÁ 1259
SUŠICE 34201, CZ
email: miroslavkadlec@tiscali.cz


m.k.   [úpravy] 21:06 10.08.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
(Bývalá) cesta Prašná resp. Prašná I, Poříčí n. Sázavou, stav k 5.3.2026.
Prašná I, po výlomu
 Databáze cest:
Všechny cesty (189538)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Babosa 6a Chulilla
Zlatá Čaša 9+ Belá
Lâchez Les Tapettes 7b Freyr
SO-Riss IV Bielatal
Herrenlos 7A+ Bahratal
Nově komentované:
Via Giulietta VIIb Ostaš
Cesta Kaolinu 4 Skály V Údolí Zlatého Potoka
Oxus 7c Kalymnos
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: A bouldry? | Re: A bouldry? | Re: A bouldry? | Re: A bouldry? | Re: A bouldry? | Re: A bouldry? | Re: A bouldry? | A bouldry? | Klobouček | D |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (10)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (9)
Zákaz lezení na Kozlovi (8)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)
Adam Ondra dal na flash svůj 3. boulder za 8C: Celestite (SUI) (1)

 Nově v inzerci:
Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1936 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2115 
 Ne, uniklo mi to. 
 1837 
 Sleduji jen Adama. 
 1908 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.