LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.H2 11016
2.Šofránko 10981
3.Kalvas 10678
Bouldry:
1.Šípek 9950
2.Urubčík 9525
3.Jurečka 9450
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114310 cest
Nové přelezy:
Hrival 9
Le Sacre D 7C
Stargate 7c
Skenderbeu 8a
Postë E Ze 7b+
Mazzacano 7b
Oblión 8A
Kap Horn 9-/9
Fakerník 9+/10-
Drsnobál 9+/10-

Stěny
HARLEM - Ústí nad Labem
Stěna Kopřivnice - Kopřivnice
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod

Prodejny
HUDYsport - Praha 2
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Soutěž o nejlepší fotku na PF pro Český horolezecký svaz

ČHS vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF 2014 pro Český horolezecký svaz.

Těšíme se na fotografie vztahující se k činnosti ČHS a k horolezectví, horám a skalám, vhodné pro vytvoření PF (zimní téma není podmínkou).

Posílejte fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 1700 pixelů (šířka), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě. Od jednoho autora přijmeme max. 3 fotografie. 

Vítězná fotografie bude graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF ČHS zveřejněna na webu a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům. Autor vítězné fotografie dostane průkaz ČHS na rok 2014 zdarma. 

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu info@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž PF". Uzávěrka soutěže je v pondělí 2.12. 2013.

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí.

B. Valentová   [úpravy] 09:03 26.11.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 soutěž bez pravidel23:20:23 26.11.2013
Členství zdarma pro vítěze, nebo jen nehynoucí sláva?
relicodpovědět 
 Re: soutěž bez pravidel13:03:14 28.11.2013
bez pravidel a bez cen :))
l.odpovědět 

 hleda se sponzor22:49:51 27.11.2013
ja cekal soutez o ceny a ne ze CHS hleda sponzora :)
danodpovědět 

 Nasr..t ČHS13:19:28 28.11.2013
Ať to zaplatí Bloudek!
odpovědět 

 Daruj foto!15:34:03 28.11.2013
Že místo "soutěže" raději přímo nepoprosíte o darování vhodné fotografie..
Daruj foto!odpovědět 

 Ale no tak...20:31:05 28.11.2013
Nevím, zda to poněkud nepřeháníte. Cena hezké fotky se v některých fotobankách  pohybuje řádově v desetikorunách. Nejsem příznivcem ČHS, obvykle je spíše kritizuji, ale toto mi naopak přijde jako jako fajn možnost pro fotografy - lezce. Řada lidí dává fotky ne pro peníze, ale i jen pro radost, že se líbí a že ji někdo chce zveřejnit.
Jirkaodpovědět 
 Re: Ale no tak...21:08:50 28.11.2013
Právě proto nechápu, proč si o ty fotky rovnou neřeknou a zastřešují to pseudosoutěží.
odpovědět 
  Re: Ale no tak...02:33:25 29.11.2013
Proč by to měla být pseudosoutěž? V článku jsou uvedené požadavky i odměna. Asi opět jen nějaké provokace. Jděte prudit jinam.
odpovědět 
   Re: Ale no tak...10:36:33 29.11.2013
Máš pravdu.
A proto vyhlašuji další soutěž pro lezce - výherce bude ten, kdo mi pošle nejvíce peněz. První cena je dobrý pocit. Moc děkuji všem, kteří se soutěže zúčastní!
odpovědět 

 ČHS je ostuda08:24:29 29.11.2013
Tohle to jen další jejich "kousek"
odpovědět 

 pravidla13:46:20 29.11.2013
Já si myslim, že by bylo fér a jistě je to v pravidlech, že soutěže o cenu se může učastnit pouze ten, kdo má zaplacený členský příspěvek na rok 2014.
danodpovědět 
 Re: pravidla15:20:24 29.11.2013
PF - přeji se pod stromeček i do nového roku zrušení náhupkové směrnice.
odpovědět 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189652)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Normální Cesta II Stržový Vrch A Kopřivník
Hrana 3- Stržový Vrch A Kopřivník
Normální Cesta III Stržový Vrch A Kopřivník
U.CH.O. III Stržový Vrch A Kopřivník
Platte N⁰2 5 Rading
Nově komentované:
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn
Playboy 10 Nečín
Pavoučí Hrana IXc Křížový Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni |

 Nové komentáře:
Re: To je přece druhý přelez | Where are the young gunz? | Re: Boulder | Re: Ledolezení? | Re: Lama | Lama | Re: Boulder | Re: Boulder | Ledolezení? | fockin legend |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Zákaz lezení na Kozlovi (1)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2000 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2184 
 Ne, uniklo mi to. 
 1908 
 Sleduji jen Adama. 
 1964 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.