LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5853 lezců
1200540 cest
Nové přelezy:
Láskyplné 7C
Anczymon 8A+
Indikátor 7C
Aperol 8A+
Tsim Fucki 7C
No Money N 9
Tačiona Ně 7A+
Exit Strat 8B
Nesnesitel 7C
Tačiona Ně 7A+

Stěny
Fit Studio Jitka - Slaný
Hotel Praha - Broumov - Broumov
Lezecká stěna Znojmo - Znojmo

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Chris Sharma dává nový DWS projekt za 9b na Mallorce

"Klíčová bouldrová sekvence (asi 8B) je v 18 metrech," tak popisuje Chris Sharma svůj nový DWS projekt nad mořem na Mallorce. Podařilo se mu ho přelézt po 5 letech zkoušení a 10 let po jeho předchozím těžkém sólu nad tamní hlubokou vodou "Es Pontas".

To je asi za 9b a dosud nemá opakování. Chris to uveřejnil a Instagramu. Tenhle nový Deep Water Solo výstup je podle něj podobně těžký jako Es Pontas. Pojmenoval ho Alasha po své dceři. A  prozradil, že se chystá z přelezu video. Zatím uveřejnil foto:


Last week I was able to send a long term project that I'd been trying over the last 5 years on the northwest coast of Mallorca.  In honor of my beautiful daughter I named the line #Alasha.  So proud of this one.  I really had to work hard , dig deep and pull out all the tricks in the book. As you can see it's quite a stunning piece of stone in a very epic location.  It's a very different style to Es Pontas but I'd say it's somewhere in the similar difficulty range.  In this picture I'm entering the crux boulder sequence (maybe around 8B) at about 18 meters high.  Somewhat auspicious was the fact I sent it around the 10 year anniversary of my ascent of Es Pontas . As time passes , it's crazy to see so many things change and yet the passion is still quite the same.  Life is good! A nice note to be entering the climbing season on!  So much gratitude to my wife @alarconjimena  for all of the support, and to my good friends @psicobloc @giancolafoto @brettlowell @joshlowell for accompanying me on my journey.  Stay tuned as the send was filmed for an upcoming @rbmh production with @senderfilms @bigupclimbing  @evolvusa @prana @redbull @clifbarcompany @sanuk @sharmaclimbingbcn @walltopia @climbskinspain @buffofficial @petzl_official @sterlingrope 📷:Adrian Garcia

A photo posted by Chris Sharma (@chris_sharma) on




Zde je video ze zmíněného přelezu DWS projektu Es Pontas:


sth   [úpravy] 20:44 25.09.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
(Bývalá) cesta Prašná resp. Prašná I, Poříčí n. Sázavou, stav k 5.3.2026.
Prašná I, po výlomu
 Databáze cest:
Všechny cesty (189523)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Domingueros 5c Los Lavaderos
Prubířský Kámen 7C Hlavatice
Prubířský Kámen SD 8A Hlavatice
Mateřská Dovolená 6C+ Hlavatice
Kumpel From The Left 7B Bahratal
Nově komentované:
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
D | Manitú | Re: naboso | naboso | Velký Hermann | Re: To je přece druhý přelez | Re: K čemu je to dobré? | Re: To je přece druhý přelez | K čemu je to dobré? | To je přece druhý přelez |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (10)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1928 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2103 
 Ne, uniklo mi to. 
 1819 
 Sleduji jen Adama. 
 1894 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.