LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Trénink dělá mistry.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
Bouldry:
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114150 cest
Nové přelezy:
Skenderbeu 8a
Postë E Ze 7b+
Mazzacano 7b
Oblión 8A
Kap Horn 9-/9
Fakerník 9+/10-
Drsnobál 9+/10-
Hrana 1624 9
Trojan War 8A
Pagota 8A

Stěny
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6
Hořice v Podkrkonoší - Hořice v Podkrkonoší
HO Lokomotiva Beroun - Beroun 2

Prodejny
HUDYsport - Zlín
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Mladá Boleslav

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kotelna

dnes otvíráme

legendární brněnská bouldrovka opět v provozu

Ahoj lezci, kdo z Vás nebude v Ádru krosit ani jinde na skalách nebo závodech, tak vězte, že DNES v pátek 1.11. v 17 hodin vpustíme první nadšence do přestěhované kotelny a zahájíme tak kolaudační večer.

V rámci večera se uskuteční závody o volné vstupné a každý kdo přijde si může vyzkoušet pečené bouldrové cesty, které pro Vás připravili Banán a Maťo. Závody systémem Flash, hodnocen bude počet vylezených bouldrů na co nejnižší počet pokusů, případně pokusů o zónu. Dámy a pánové soutěží samozřejmě zvlášť.

Pro nejlepšího lezce i lezkyni nabízíme půl roku lezení na Kotelně zdarma, za druhé místo na čtvrt roku a za třetí místo na měsíc. Věcné ceny pro vítěze věnoval skvělý obchod GREENSPORT Brno, Kozí ul.

Registrace závodníků do:    18.30
Konec závodů:                      21.00
Vyhlášení vítězů:                  21.30

Dále volná zábava. ... možná přijde i čarodějův učeň, možná i sám čaroděj, možná i starý pan kotelník.

K občerstvení Pivo - doufám točené,
                      Nealko - Kofola, limonáda, minerálka
                      něco slaného i sladkého.

Všichni jste srdečně zváni.

Více fotek a informací na www.kotelnabrno.cz nebo na Facebooku.

PŘIJĎTE PŘILOŽIT DO KOTLE!

Viktor Slavíček   [úpravy] 09:00 01.11.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 :-(17:10:45 02.11.2013
Věčná škoda staré Kotelny na Moraváku...
PKodpovědět 
 Re: :-)22:49:51 02.11.2013
Vivat nova kotelna v hlubne! Mam radost, ze tak skvely misto porad pokracuje, i kdyz treba trosku jinak.
odpovědět 

 dotaz pro pamětníky13:11:43 04.11.2013
v souvislosti se zánikem a znovuobnovením stěny jsem tak zapátral v paměti,která stěna či bouldrovka byla v Brně po revoluci první(cca 1990?)a napadl mě buď Freesport na Lenince (nyní Kounicova), kterýžto tam furt je, a nebo kdysi stěna v hale na Rosničce. Bylo ještě něco předtím?
josefodpovědět 
 Re: dotaz pro pamětníky13:43:36 04.11.2013
Stěna za Zetorem, pořád tam je;-)
Willhemodpovědět 
  Re: dotaz pro pamětníky13:51:30 04.11.2013
Vildo a nevěděl bys kde byla Kotelna před tím než se nastěhovala k Montaně na Moravské náměstí a kdo ji před tím spravoval? Nebo kdo toto bude vědět, Pólo?
dík
Vitorioodpovědět 
   Re: dotaz pro pamětníky14:03:20 04.11.2013
ul.Solniční kousek od hot.Slavie.
D.odpovědět 
    Re: dotaz pro pamětníky22:29:02 05.11.2013
Prvni byl Friťák a rozjel ho Drobek s Kyslikem a Fidžim. Úplně první Kotelna byla v kotelně u Slavie a v pod kotlem zatápěli Máca, Zajíc, Peca, Peťa Němec...
chyskaodpovědět 
  Re: dotaz pro pamětníky14:04:39 04.11.2013
dobrý vtip. ale stránskou jsem neměl na mysli
josefodpovědět 
   Re: dotaz pro pamětníky14:55:27 04.11.2013
Fritak byl podle me prvni, Rosnicka byla az po nem.
Tom Vidlakodpovědět 
    Re: dotaz pro pamětníky14:59:35 04.11.2013
No, ale asi myslíš tu stěnu za friťákem v tělocvičně? Nebo dnešní bouldrovku?
odpovědět 
     Re: dotaz pro pamětníky15:25:44 04.11.2013
Frit se několikrát předělával, to jo, ale desky sou původní, dokonce i nějaký chyty.
Willhemodpovědět 

 Foto dne:
Chris Murphy, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189634)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Skenderbeu 8a Brar
Postë E Zezë 7b+ Bovilla
Mazzacano 7b Brar
Chronicle In Stone 7a+ Brar
Odissea Nelle Tacche 7a+ Baunei
Nově komentované:
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn
Playboy 10 Nečín
Pavoučí Hrana IXc Křížový Vrch
Playboy 10 Nečín

 Nově v diskusi:
Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Ledolezení? | Re: Ledolezení? | Re: Lama | Lama | Re: Boulder | Re: Boulder | Ledolezení? | fockin legend | fockin legend | Re: A bouldry? |

 Kde to vře:
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)

 Nově v inzerci:
So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1990 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2166 
 Ne, uniklo mi to. 
 1887 
 Sleduji jen Adama. 
 1950 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.