LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Více odvahy, méně železa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
19.Čubič 7462
20.Kačmařík 6981
21.Konečný 6891
Bouldry:
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114222 cest
Nové přelezy:
Le Sacre D 7C
Stargate 7c
Skenderbeu 8a
Postë E Ze 7b+
Mazzacano 7b
Oblión 8A
Kap Horn 9-/9
Fakerník 9+/10-
Drsnobál 9+/10-
Hrana 1624 9

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Olympijské zlato v rychlolezení mužů má Veddriq Leonardo (INA)

V lezení na rychlost mužů na olympiádě v Paříži vybojoval dnes zlato Indonésan Veddriq Leonardo. Druhý byl Číňan Wu Peng, třetí Američan Sam Watson. Ten v malém finále opět překonal světový rekord s časem 4,74 sekundy. Česko v této disciplíně zastoupeno na olympiádě v Paříži není.


Standa Holec   [úpravy] 23:07 08.08.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 nejrychlejsi treti14:24:50 09.08.2024
neni trochu divny, ze nejrychlejsi lezec je az treti? chapu divackou atraktivnost duelu i logiku pavouka, ale stejne mi to prijde zvlastni, jako kdyby se tak bezel sprint na 100m.

zlaty boulder a obtiznost, i kdyz bodovani a nasledny vliv stavecu ma taky sve mouchy, tak aspon tohle tam nastat nemuze.
odpovědět 
 Re: nejrychlejsi treti14:37:55 09.08.2024
protože je to moc krátký, než aby jich závodilo osm najednou (ne že by to nešlo postavit, ale divák by neměl čas se ani zorientovat). řešením by bylo prodloužit normovou trať tak, aby nejlepší dosahovali času okolo 40 vteřin (analogicky atletice - divácky nejatraktivnější drama je čtyřstovka, na stovce se divák v reálném čase ani nerozkouká a musí si doucvrnkávat až při opakovaných záběrech). to by byla docela sranda, kdyby se fakt závodilo na stometrové stěně - no né?
Lukas B.odpovědět 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189639)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Le Sacre Du Printemps 7C Fontainebleau
Ikigai 6A+ Hlavatice
Chicken Head 7a Siracusa
Mikrotest 9- Kršlenica
Semaforo Rotto 6b Biddiriscottai
Nově komentované:
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn
Playboy 10 Nečín
Pavoučí Hrana IXc Křížový Vrch
Playboy 10 Nečín

 Nově v diskusi:
Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Boulder | Re: Boulder | Re: Ledolezení? | Re: Ledolezení? | Re: Lama | Lama | Re: Boulder | Re: Boulder | Ledolezení? | fockin legend |

 Kde to vře:
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (2)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)

 Nově v inzerci:
So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1999 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2183 
 Ne, uniklo mi to. 
 1904 
 Sleduji jen Adama. 
 1963 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.