LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezec nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v ledezení na rychlost (13.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)

Žebříček
Cesty:
35.Duchoň 10281
36.Fajkoš 10273
37.Lachman 10260
Bouldry:
35.Svoboda 9378
36. 9356
37.Kollár 9350
Hory:
27.Bernard 2632
28.Opice 2510
29. 2404

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5846 lezců
1197089 cest
Nové přelezy:
Revuelta E 7b+
Spanish Pi 7c
Los Malaco 7b+
Bagnoles S 8a+
Maeva 8b
Raki Horro 7b
Les Frouze 7c
Busca Show 8b
Sucuk Powe 7c/7c+
Black Hole 7c+

Stěny
RadOTTín - Praha 5 - Radotín
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí
Žlutá Kobra - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
2D chyty - Praha 6
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Air-condition summer contest

30.6.2011

Letní prázdninové období za dveřmi, těla vytrénovaná tvrdou zimní přípravou jsou připravena vystavit své pevné svalstvo slunečním paprskům a lezci nastartováni k dalekým výjezdům. A ještě před tím pro vás Flash připravil poslední předprázdninové srovnání výkonosti.


Přijďte tedy ve čtvrtek 30.6.2011 od 17:00 na Flash, kde za ideálních lezeckých podmínek ve vychlazené klimatizované bouldrovce na vás bude čekat necelá dvacka cest, které budou jako vždy rozděleny do tří kategorií – lehká, střední a těžká. Na jejich vylezení budete mít dvě až tři hodiny (dle množství přihlášených). Hodnotí se počet vylezených bouldrů a počet pokusů na jejich vylezení. Výsledky si každý zapisuje sám.
Kromně toho, že  bouldry budou velmi lezitelné a opravdu pro každého, také ceny si bude moci odnést každý. Budou se totiž losovat a proto mají všichni šanci.
Po ukončení závodu bude bar otevřený dlouho do noci, aby jste mohli zrelaxovat před náročným létem.
Zaregistrujte se na emailu info@flashbb.cz . Startovné pro zaregistrované do úterý 28.6. 80,-Kč a pro ostatní 120,-Kč.
Těšíme se na vás, vy se těšte na bouldry a afterparty.

www.flashbb.cz

Flash Boulder Bar   [úpravy] 16:45 14.06.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Espolón del rampa
 Databáze cest:
Všechny cesty (189196)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Podadera 7a+ Pinares De San Antón
Překvapivá 4 Vernířovice
Käfersteig 6+ Steinwald
Krnovská 5 Vernířovice
Vernířovická Paráda 5 Vernířovice
Nově komentované:
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca
Busca Show 8b Datca
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana

 Nově v diskusi:
Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | čím starší, tím větší sleva na chatě |

 Nové komentáře:
Re: Trestní odpovědnost | Re: Spřavce | Re: Trestní odpovědnost | Re: Spřavce | Re: Trestní odpovědnost | Re: Spřavce | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Spřavce |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (61)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
koupim mačky | prodám péřovou pánskou bundu Sir Joseph | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | sněžnice TSL 302 freeze | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | Boty La Sportiva |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2899 
 Někdy ano 
 3294 
 Ne nepoužívám 
 3077 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.