LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
16.Novák 10881
17.Svoboda 10790
18.Kalvas 10731
Bouldry:
16.Širůčková 10156
17.Vaňous 9975
18.Chejn 9975
Hory:
5.Bloudek 6420
6.Zaoral 6285
7.Švihálek 6192

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198627 cest
Nové přelezy:
Mystére Et 7b+
Estrata Ge 7c
Look Up He 8b+
Ztopořená 9/9+
Severus 7C+
Teamwork 8A
Přepište D 7C
La Pluma 7b
L´Ultimo V 7b
Daňos Cola 7b+

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Slovácké OUPN 2008

otevřeného mistrovství Slovácka

Jubilejní 6. ročník se tentokráte uskuteční v sobotu 8. března v sokolovně v Uh. Brodě a je zařazen do seriálu rankingových závodů ČHS.


tak za chvilku se to roztočí...


pokud chcete aktuálně slodovat co se děje navštěvujte stránky závodu, na kterých je umístěno


ON-LINE zpravodajství



Držte nám palce, ať všechno vyjde.

Už teď moc děkuju všem kdo pomáhali nebo ještě budou pomáhat s organizací závodu.

stará zpráva:
Ahoj,

HO T. J. Sokol Uherský Brod zve všechny lezce a lezkyně na jubilejní 6. ročník závodu v lezení na obtížnost Slovácké OUPN. Čeká na Vás nových 25 metrů čtverečních stropu s profily, tři kola (kvalifikace - fl, semifinále - fl, finále OS) ve dvou kategoriích (muži, ženy), množství věcných cen od skvělých sponzorů (Montana, Singing Rock, Salewa Czech, Triop, Hudy sport Zlín, Varan OUTDOOR, AIX...) a na nejlepších pět v každé kategorii i PRICE MONEY (La Food - AGNESI). Tak neváhejte a přijeďte závodit! Závod je zařazen do rankingu ČHS.

Na den závodu je nachýstáno ON-LINE zpravodajství

Více na www.oupn.wz.cz


Břeťa Lebloch   [úpravy] 08:55 27.02.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 NOCOVÁNÍ13:05:13 03.03.2008
chcu se zeptat na možnost přespání.nějáké bližší info by bylo k mání ?díky
martinodpovědět 
 Re: NOCOVÁNÍ13:11:09 03.03.2008
Spí se přímo v tělocvičně kde bude závod ve vlastním spacáku na vlastní karimatce. Nocleh je zdarma po domluvě na prezenci.
Břeťaodpovědět 

 Místo v autě18:36:09 07.03.2008
Mám 2místa, nebo 2místa sháním v autě na OUPN, jedu z BRNA, tak kdyby někdo chtěl tak dejte vědět. V inzerci mám tel. číslo.  E-mail do 22hod. 
Pavelodpovědět 

 Kompletní výsledky S-O 200810:40:27 09.03.2008
Mezi ženami suveréní Nelly Kudrová, v mužích dolezli do naprosto stejného místa Martin Stráník a Adam Ondra.
<a href="http://www.oupn.wz.cz/vysledky.xls">Kompletní výsledky</a>
Břeťa Leblochodpovědět 
 Re: Kompletní výsledky S-O 200810:41:30 09.03.2008
Tak tu adresu si budete muset zkopírovat - do diskuze nelze vložit tag ;-)
Břeťaodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna East
Kap horn, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189331)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Most 5a Črni Kal
Brest 5c Črni Kal
Look Up Here 8b+ Olba
Konec Konců 5B Maloměřice
Pan Člajn 6A Maloměřice
Nově komentované:
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Re: Berušky foto dne | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
hanba | hanby | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Hanba | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (2)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1475 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1569 
 Ne, uniklo mi to. 
 1346 
 Sleduji jen Adama. 
 1398 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.