LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
25.Kohout 10497
26.Adamovska 10434
27.Sejbal 10431
Bouldry:
25.Ďurech 9706
26.Klapal 9700
27.Stribrny 9684
Hory:
29.Chomová 2248
30.Kupec 2216
31.Nehasil 2188

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5858 lezců
1202789 cest
Nové přelezy:
Oblión 8A
Bowl-Drink 7C+
Ribstole 8A
Exitus 9/9+
Čembalo 7C+
Crakalkoho 7B+
Fine Di Va 7b
Forest 7b
Jedna Mozk 7C
Nagelovaný 9

Stěny
Makak LBC - zrušena - Liberec
BalvanBoulder - Horažďovice
Areál LITES, Borovice u Mnichova Hradiště - Mnichovo Hradiště

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Flatanger: Adam Ondra a Jakob Schubert nacvičují Project Big

Stefano Ghisolfi zkoušel Silence a dává 2. přelez Move Hard 9b

Zatímco Adam Ondra a Jakob Schubert se v norském Flatangeru pustili do nacvičování dosud nevylezeného super těžkého projektu, kterému říkají Project Big, třetí světový top lezec Stefano Ghisolfi se zde věnoval vymýšlení kroků v Silence 9c od Adam Ondry z roku 2017 a na závěr svého zájezdu se mu povedlo aspoň 1. opakování jiné Adamovy cesty Move Hard za 9b, která se dolézá 2. klíčovým místem v Silence.

Stefano o tom informoval na Instagramu:



A před tím Stefano zveřejnil video, v kterém detailně rozebírá, jak dělá kroky v celé Silence:



Zmíněné cesty v databázi na Lezci:

Move Hard 9b

Silence 9c

Adam z Flatangeru informoval, že leze spolu s Jakobem "na novém (dobře, starém, ale opuštěném) projektu a bylo skvělé sdílet betu, společný zápal a kopec srandy!" Adama pak v nacvičování zastavilo nachlazení a bolesti v krku a na 5 dní si musel dát pauzu. Viz jeho post ze 7. září a následují další dva novější (z bouldrovky ve flatangerské stodole a včerejší společné foto z jeskyně):







Jakob Schubert se na Instagramu se podělil nejprve s tím, že se mu v Projectu Big podařilo poo prvních pěti dnech udělat spoustu pokroku, ale že od přelezu je to ještě daleko, a pak včera s fotkou z půlky stěny s tím, že mu zbývá pět dní, v kterých se může nácviku věnovat:






O tématu jsme psali před 2 týdny zde:

Adam Ondra, Jakob Schubert a Stefano Ghisolfi jsou ve Flatangeru

Standa Holec   [úpravy] 15:14 17.09.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

Příprava padání
 Databáze cest:
Všechny cesty (189735)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
České Dráhy 8- Jickovice
Zdravotních Bratrů VIIIc Ostaš
Hodinový Hotel VIIIb Ostaš
Dirty Love 6c Vrysi
Andyho Varianta 6- Adršpach
Nově komentované:
Vlaštovko Leť 9- Porúbka
Šmahov 8 Hlubočepské Plotny
Kapitán Velká Huba 7 Jickovice
Odontoglyphida 7c Kalymnos
Hraniční Syndrom VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Ex kalíbr | Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr |

 Nové komentáře:
Borec nakonec | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | To je jen tresnicka | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Prvac |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (7)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2158 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2359 
 Ne, uniklo mi to. 
 2046 
 Sleduji jen Adama. 
 2134 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.