LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Omluvenky nepadaj, jde se lézt.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198250 cest
Nové přelezy:
Velký Grc 7C+
Kosmodrom 8A
Aix, Zwei, 7B+
Mariquita 7b+
Farao Přím Xb
Super Cant 8a
Pim Pam Po 7c/7c+
Cap I Cua 7c
Aix, Zwei, 7B+
El Trampol 7c

Stěny
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jak to vidí ptáci

Devátý snímek

Pokračujeme 9. dílem z 10 v naší poznávací soutěži. Poslední oblastí byl Sugiton v Calanques.

Jelikož jsme předesílali, že nám jde o konkrétní místo pro lezení, se samostaným názvem a navíc dost navštěvovanou oblast, byli jsme přísní a ti, kteří napsali jen Calanques nebo po našem, Kalánky, nemohli být vyhodnoceni jako správní odpovídači. Správná odpověd,  Byla Calanques, Morgiou, uznávalo se i Paroi tes toits to je ta stěna s nejlepším lezením, nabo Sugiton, so je soubor stěn kam patří Paroi des Toits.
Uznala se například i Šimiho odpověd, která más navíc dost pobavila. Prý to byly Kalánky, zátoka Moržů a Sužiton. Kdyby ovšem napsal zátoka Mrožů, tak to by už neprošlo.


Zátoka je jasná, ale která to je? No přece Morgiou. Nejlepší lezení je však v té druhé menší vpravo



Správně tedy odpověděli:
Emil Červenka, Michal Krakora, Azbest, Kuba Hlaváček, Láďa Fuka, R. Rumlena, Jakub Sikora, Zdeněk Melichar, Tomáš Klement, Petr Šedivec(Šéďa), Michal Sylla, Andy Škrabák, Kočka, Jirous, Jára Loučím, Martin Matoušek, Šimi


Sedmý letecký/satelitní snímek



Další, v pořadí již 9. snímek je částí většího celku.

Odpovědi s nadpisem SOUTĚŽ proto očekávám opět na e-mailu do 31.7luky@lezec.cz používejte prosím, nadpis: SOUTĚŽ.
Další poslední díl bude opět za týden.

A s novým snímkem se také dozvíte i vyhodnocení minulého obrázku. Výherce celé soutěže bude vylosován z těch, kteří odpoví správně na všechny, nebo nejvíce otázek.

Pravidla soutěže:
Úkolem je poznat lezecké oblasti na satelitních nebo leteckých snímcích. Bude jich celkem 10 a každý týden se objeví na našich stránkách nová fotografie. Správnou odpověď se dozvíte s novou otázkou vždy za týden. Výherce celé soutěže bude vylosován z těch, kteří odpoví správně na všechny, nebo nejvíce otázek.


Luky   [úpravy] 09:58 25.07.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Amalfi
Te La Do Non Me La Piglio, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (189269)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mariquita Si, Pero No Con Cual 7b+ San Marcos
Faceing The Effondrement 6c Leonidio
Ozzy Osbourn 7a Leonidio
La Proa 7B+ La Riba
Núria 7A+ La Riba
Nově komentované:
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš

 Nově v diskusi:
Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | ledy v Tatrách | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Najdi deset rozdílů | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | nuda až k smíchu | Skialpinismus | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: hloupost | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: hloupost |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (13)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (12)
Dnes začíná na zimní olympiádě skialpinismus (8)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)

 Nově v inzerci:
Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Čelovka Fenix | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1199 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1310 
 Ne, uniklo mi to. 
 1125 
 Sleduji jen Adama. 
 1159 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.