LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5850 lezců
1198141 cest
Nové přelezy:
Kosmodrom 8A
Holocausto 8a
Obsesion P 8b+
El Represe 8b
Los Animác 7b
G.R.I.E.M. 8a
Patata Neg 8a
Super Zeb 7c
Super Zeb 7c
Meltemi-Po 8a

Stěny
Sportcentrum Koloseum - Plzeň
BoulderClub Brno - Brno
Bouldrovka Hrušovany u Brna - Hrušovany u Brna

Prodejny
HUDYsport - Hřensko
HUDYsport - Ústí nad Labem
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Máj v Sasku 2011

Po roční odmlce bude opět Máj v Sasku. Od pátku 6. května do neděle 8. května. Přijeďte, kdo máte chuť. Bivak bude letos na terase pod věží Lehnriff. Cesta k němu vede zespoda ze Schmilky prudkým stoupáním po silničce nejdříve mezi domy a výše lesem. Tam, kde už je stoupání mírné až nepatrné, narazíte na rozcestí. První odbočku po asfaltce doprava minete. Na další po pár metrech a za korytem potoka už doprava odbočíte. Rozcestník tím směrem ukazuje na Gr. Winerberg. Po této široké, ale už bez asfaltu, cestě pár set metrů až k místu, kde bude doleva odbočovat sice užší, ale stále dost široká cesta vypodložená dřevěnými pražci. Tou vystoupáte až ke skalnímu masívu a dále po ní až na úroveň jeho první terasy. Zde vede pěšinka doleva i doprava. Dáte se tou doprava, obejdete skalní ostroh tvořený věží Lehnkuppel a po sto metrech najdete bivak. Ani zde nelze dělat oheň. I tak je to ale pěkné místo se spoustou lezení v bezprostřední blízkosti bivaku.

Jarda Maršík   [úpravy] 21:13 16.04.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 auto13:03:09 19.04.2011
Ahoj,
mám auto a nemám lidi do něj ..pojedu z Rokytnice nad Jizerou ..možnost domluvi kde a jak koho nabrat ..mám možnost 3-5 lidi do auta ..podle zájmu a chuti se mačkat =)
OndraH.odpovědět 

 Foto dne:
Alkazar pravá část
(Kolty) Proklatě Nízko, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189264)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Baila El Chikilicuatre 7b+ Bellús
Obsesion Por La Extencion 8b+ Chulilla
Alter Schwede 8+/9- Frankenjura
Ein Besonderes Geschenk 6 Frankenjura
Chinaböller D 8 Frankenjura
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Najdi deset rozdílů | Najdi deset rozdílů | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT | Nejjednodušší | Re: Jak začít s VHT |

 Nové komentáře:
Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | Re: uf! | uf! | Re: Sedm vs osm | Ale jo ... | Re: Sedm vs osm | spravny krok | Proslýchá se |

 Kde to vře:
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (11)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Běžky Atomic skate 192 nové | karabiny - expresky - sroub do ledu | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1019 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1150 
 Ne, uniklo mi to. 
 994 
 Sleduji jen Adama. 
 1001 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.