LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Středně velkou lavinu odpružíš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
42.Duchoň 10097
43.Kopáček 10063
44. 10037
Bouldry:
42.Jeliga 9203
43.Svoboda 9178
44.Tran 9125
Hory:
6.Zaoral 6285
7.Švihálek 6192
8.Zvonková 5717

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5862 lezců
1203441 cest
Nové přelezy:
Mate Mania 8a
Silly Game 8a
Ouranos L1 8b
Ouranos 7c+
Strašák 9+/10-
Sparťan 7C
Možnost Vo 9+
Provokace 10-
Creme Brul 7C
Flor Is La 7C

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Příborský Pavůk 7. 1. 2017- pozvánka

MPM 2017 I.kolo

Horolezecký oddíl Příbor tímto zve na dvanáctý ročník Příborského Pavůka - tradiční závod v lezení na obtížnost pro začínající a mírně pokročilé závodníky do šestnácti let, který i letos bude prvním závodem čtvrtého ročníku Moravského poháru mládeže - MPM 2017.

Místo konání: Příbor, tělocvična bývalé základní školy na ulici Dukelská, boční (levý) vchod ze strany fotbalového hřiště ( 49.6368292N, 18.1376586E ). Výška stěny 6m.

Datum: 7. 1. 2017

Prezentace: 8:00 – 9:00 hod.

Začátek: 9:30 hod.

Konec: v odpoledních hodinách (podle počtu přihlášených).

Startovné: 150,- Kč
(při předchozí registraci přes web-formulář do 4.1.) / 200,- Kč

Kontakt: Jiří Babača,  603 702 412, www.moravskelezeni.cz , www.hopribor.cz

Přihlášení: prostřednictvím webového formuláře http://www.moravskelezeni.cz/kontakt/ . Závodníci se mohou také přihlásit až v den konání závodu při prezentaci avšak za vyšší startovné. Pozor maximální kapacita tělocvičny je cca 100 závodníků! V případě naplnění tohoto počtu již nebude možné se přihlásit – bude oznámeno na webu MPM. Při registraci uveďte také státní příslušnost zkratku CZ / SK / PL apod.



Kategorie

Dívky / Chlapci
                  E - nejmladší               2009 a mladší
D - mladší               2007 – 2008
C - prostřední               2005 – 2006
B - starší               2003 – 2004
A – nejstarší               2001 – 2002

Cílová skupina: závod je určen především pro mírně pokročilé a začínající lezce z řad dětí a mládeže. Z tohoto důvodu závodníci, kteří se v rámci Českého  poháru mládeže a nebo soutěže U14 v lezení na obtížnost v předchozím roce umístnili na celkovém 1. až 3. místě, se mohou zúčastnit závodů MPM v lezení na obtížnost jen mimo soutěž – uveďte při registraci v políčku oddíl „mimo soutěž“. Obdobně platí toto pravidlo pro případné zahraniční závodníky a umístění v jejich národní pohárové soutěži. Do celkového pořadí MPM 2016 se započítávají pouze závodníci z ČR.

Pravidla: soutěží se v lezení na obtížnost. Cesty jsou lezeny stylem „flash“. Hodnotí se součet nejvýše (nejdále;-) rukou dosažených chytů jednotlivých soutěžních cest (5) vynásobených příslušným koeficientem obtížnosti každé jednotlivé cesty (cca 4 až 8+/9- UIAA).
Detaily budou upřesněny před zahájením závodu.

Občerstvení: bude zajištěno.

Žádost o výpomoc: současně bychom tímto chtěli požádat doprovod o výpomoc s odjištěním závodníků (cca 10 jističů) a s rozhodováním (cca 10 rozhodčích).

Poznámka: doporučujeme přibalit také skládací křesílka či karimatky na sezení. Přezůvky do tělocvičny s sebou.

Seriál závodu MPM 2017 podporují firmy CT - CLIMBING TECHNOLOGY, METOLIUS, PARAMIT a lezecký časopis MONTANA.

Za Horolezecký oddíl Příbor srdečně zve a pour féliciter 2017 za MPM přeje Jiří Babača.







logo



Jiří Babača   [úpravy] 16:20 31.12.2016Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Inu11:06:35 03.01.2017
Úroveň závodníků roste a z MPM se pomalu stává ona II národní liga s mezinárodní účastí. Inu - ona výzva činovníků z CHS padla na úrodnou půdu. Ještě něco podobného v česku a máme skoro rakouský model regionů.
Honzaodpovědět 
 Re: Inu19:24:29 04.01.2017
Honzo ahoj,
tak ono i v západních Čechách mají svůj regionální pohár, v Kladně pokud vím organizují také seriál několika závodů (sice na jedné stěně, ale i tak), takže už dávno to máme na obdobné úrovni jako v Oestereichu ... (;-).

Jediné co je na tom ostudné je, že to nemohl zastřešovat horolezecký svaz jménem ČHS. Jinými slovy, že to není díky horosvazu, ale horosvazu navzdory ... to je fakt ostuda nejhrubšího zrna.

Když už to je, jak to je kdyby alespoň svazoví funkcionáři neházeli ty klacky pod nohy. Ale o tom škoda mluvit.
JiBodpovědět 
  Re: Inu23:17:58 09.01.2017
a
odpovědět 
  Re: Inu23:17:58 09.01.2017
a
odpovědět 

 Předregistrace je již uzavřena!18:16:03 04.01.2017
Z kapacitních důvodů tělocvičny je omezen počet startujících na 100 závodníků.

Vzhledem k tomu, že mi již přišlo na 100 přihlášek, uzavírám tímto předregistraci závodníků!
JiBodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189796)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Willy Fog 6A Bystřička
Aris Kiri 6a Manikia
Hurle Burle 6C Bystřička
Epicure 6b+ Manikia
152 6a+ Manikia
Nově komentované:
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Helicopter 6C Maltatal
Surrounded By Bullshit 6b Maltatal
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | panťák - pád | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz |

 Nové komentáře:
Inu | Re: Ultra lezci | Re: Ultra lezci | Re: jakou to má jednotku? | Re: Nedodelana prace | Re: jakou to má jednotku? | Re: jakou to má jednotku? | Re: jakou to má jednotku? | Re: Ultra lezci | Re: AO zas vynechal |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (25)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (9)
Fotografie do profilu deníčku (7)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (2)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2298 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2519 
 Ne, uniklo mi to. 
 2208 
 Sleduji jen Adama. 
 2285 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.