LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
41.Černík 10131
42.Duchoň 10097
43.Kopáček 10063
Bouldry:
41.Ježek 9203
42.Jeliga 9203
43.Svoboda 9178
Hory:
21.Slavíček 3060
22.Novák 2688
23.Bernard 2632

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5862 lezců
1203158 cest
Nové přelezy:
Flor Is La 7C
Špičkový V 8A
Fakerník 9+/10-
Vaya Valla 7c
Ars Amandi 8a
Sparťan 7C
Vymetání P 8A
Hejter 8A
Wýplesk 7C+
Fenomén 8A

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Highline Workshop 2011

-reklama-

Zvládáš přejít slacklajnu? Chceš se posunout někam dále, výše? Pak máš jedinečnou šanci se dozvědět vše o highlajnách na Highline Workshopu 2011.

O víkendu 4. - 5. 6. 2011 se chystá 1. highline workshop tohoto druhu věnovaný napínaní highlajny a chůzi na Highlajně pro širokou veřejnost.
Lokalita: Ostrov u Tisé, skalní masivy v okolí kempu pod Císařem.
Program:
Sobota 4. 6. 2011 - sraz účastníků workshopu v 10:00 h před hospodou v kempu pod Císařem, odchod do skal.
Dopoledne - napnutí tréninkové lajny (max. výška 3 m), výuka nalézání po highlinové odsedávačce a jak se dostat nad lajnu. Paralelně napnutá lajna (výška 1 m) - výuka stoupnutí na lajnu ze vzporu.
Odpoledne - napnutí highlajny - technika napínání, měření tenzometrem, chození po lajně, tipy, rady...
Neděle: 5. 6. 2011 - chození, trénování, trickline, longline, soutěž o "skokana" workshopu - kdo udělá největší pokrok na lajně.

Upozornění:
Účast na vlastní nebezpečí.

Více informací a registrace na: www.singingrock.cz Na setkání se těší: Slackline Team



(Původně vyšlo 31.5.2011)

Slackline Team   [úpravy] 09:13 02.06.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 masovka?12:13:52 02.06.2011
Ahoj, jak velka toto byva akce? nesnasim masovky.....
Dominikaodpovědět 
 Re: masovka?13:41:10 02.06.2011
Ahoj,
je to 1.ročník zatím je přihlášených lidí málo ..nebude to masovka! To rozhodně ne. Půjde o pohodu a o to pomoci začátečníkům překonat strach to zkusit a stoupnout ,popřípadě přejít highlinu.
Vůbec bych se toho nebál =)
OndraH.odpovědět 
  Re: masovka?16:20:53 02.06.2011
tak to je dobre, pro jistotu jsem se zaregistrovala ale jeste uvidim jestli pojedu lezt nebo na slacklinu ;o)
Dominikaodpovědět 
   Re: masovka?08:38:08 03.06.2011
Bude to v himlu ,takze lezeni je jiste =) a neni to o tom ,ze kdyz prijdes ze tam musis byt celou dobu. Je to akce pro lidi,kteri se chteji naucit necemu novemu nebo si proste jen zachodit a uzit si pekneho dne/dní .
OndraH.odpovědět 

 Diky, kluci20:42:55 05.06.2011
Ahoj a diky moc za skvelou akci. Byt jsme tam s mrnatama nic nepredvedli, tak to pro nas byl velky zazitek a inspirace. Mrnousove byli na konec nadseni a hltali doma fotky i videa. Moc radi se priste zase pridame a snad se uz vic zapojime, pokud trochu vic do te doby natrenujeme. :-)
Hodne jsme toho pochytili a uz se nam rodi plan, co a jak trenovat, abychom se odpichli od vecnych zacatecniku tesne nad zemi.
Strasne se nam libil rozdil mezi chodici tesne nad zemi od pokrocilych chodicu. Jste dobri.
Diky,
Honza
Honza D.odpovědět 
 Re: Diky, kluci09:31:23 06.06.2011
Ahoj Honzo,
jsem rád ,že se líbilo =)
OndraH.odpovědět 

 Fotky a videa21:16:09 06.06.2011
Kdo fotil a nehraval, tak mi posilejte materialy na vit.honza@seznam.cz.
Nejakou formou..FTP, uschovna, letecka posta, ulozto, ... to je fuk. Ja to pak nasdilim vsechno.
Jinak akce byla fajn. Sem rad, ze se libilo. Snad ste se neco naucili a bavili se.
Honzísodpovědět 
 Re: Fotky a videa10:35:29 07.06.2011
Poslu Ti to k prebrani. Moc rad bych pak videl vysledky tenzometrickeho mereni, na to jsem hodne zvedavy. :-)
HonzaD.odpovědět 

 Workshop13:54:23 08.06.2011
Díky za akci, kluci ze Singáče, i když na vlastní chození po lajně už nemám (je mi 71 let), tak jsem se naučil to, co jsem nevykoukal loni - koncové uchycení lajny v šeklu, samosvorné a šponovací. A omlouvám se, že jsme už v půl druhé odešli, protože jsem byl limitován vlčím hladem dospívajícího vnuka.
Honza Dádaodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189776)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ars Amandi 8a Cuenca
Frowny Face 6A+ Foxtown Boulders
Speckled Cow 6B Foxtown Boulders
Lefty Gomez 6B+ Foxtown Boulders
Dental Dam 6C+ Foxtown Boulders
Nově komentované:
Fakerník 9+/10- Súľov
Lachtanold 6B Bystřička
Důchodci Polovic .... 4 Mařenka
Chorrera Gran 7b+ Masriudoms
Anacona 6c Val Varatella

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | panťák - pád | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Rakvic | Nedodelana prace | Re: Anketa | Re: To je jen tresnicka | Anketa | Re: K ničemu | Re: K ničemu | Re: To je jen tresnicka | Re: Opotřebení vs úraz | Opotřebení vs úraz |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (12)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (9)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2188 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2390 
 Ne, uniklo mi to. 
 2080 
 Sleduji jen Adama. 
 2159 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.