LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199288 cest
Nové přelezy:
Petrohrads 8A
Baikonur 8A+
Powerstrip 7C
Vlevo Od G 7C
Nobody Ist 8A
Indiánský 7C
Chilli 9
HO MIMOŇ 7c
Indiánský 7C
Do Sedel 7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra odstoupil ze SP v bouldrech kvůli poranění ramene

Adam Ondra se na poslední chvíli rozhodl, že nenastoupí v dnešním závodě Světového poháru v boulderingu v Salt Lake City v USA, protože si minulý týden během finále předchozího bouldrového SP poranil rameno. Sice ne vážně, ale riskoval by dnes při závodění vážné zranění. Informoval o tom dnes na Facebooku:

"Rozhodnutí na poslední chvíli - druhý Světový pohár v Salt Lake City už bohužel nezískám 🤔
Bez ohledu na to, jak moc jsem se na tento víkend těšil a jak moc jsem v tuto chvíli hladový po soutěžích, jsem nechal svou racionální mysl zastavit emoce a rozhodl jsem se, že nebudu závodit. Minulý týden jsem si během finále poranil rameno. Není to zas tak vážné, stále můžu lézt, ale určité pohyby jsou pro mě bolestivé a svým způsobem i nebezpečné. Pokud bych se rozhodl soutěžit, pravděpodobně bych se dostal do situace, kdy bych určitý pohyb musel vzdát, nebo riskoval vážné zranění. A jakmile jsem v totálním závodním módu, neumím být sám na sebe patřičně opatrný 🙏"





Dnes večer se lezla bouldrová kvalifikace už tedy bez české účasti, zítra je semifinále a finále.

Průběžné výsledky boulderingu jsou na www.ifsc-climbing.org zde:

muži

ženy

Semifinále boulderingu bude v neděli od 19.00 našeho času:


Finále boulderingu v pondělí od 00:40 našeho času:


Standa Holec   [úpravy] 22:43 29.05.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189358)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
El Gordo 5c Chulilla
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Pochutnáníčko SD 6B+ Skalky Za Aritmou
Normální Cesta 4 Brána
Květináč 4+ Rybníček
Nově komentované:
Maticový Počet 6B+ Vysoký Vrch
Koncert Pre Bubon A Sekeru 8/8+ Belá
Vlevo Od Goglione 7C Chironico
Waggala 5- Frankenjura
Guapa De Chulilla 7c Chulilla

 Nově v diskusi:
Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (25)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1677 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1776 
 Ne, uniklo mi to. 
 1541 
 Sleduji jen Adama. 
 1589 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.