LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Do volnýho (kamení) se nezakládá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.H2 11016
2.Kalvas 10678
3.Vlk 10512
Bouldry:
1.Jurečka 9450
2.Bejdáková 7875
3.Nakládalová 7850
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114175 cest
Nové přelezy:
Stargate 7c
Skenderbeu 8a
Postë E Ze 7b+
Mazzacano 7b
Oblión 8A
Kap Horn 9-/9
Fakerník 9+/10-
Drsnobál 9+/10-
Hrana 1624 9
Trojan War 8A

Stěny
Masacre Room - České Budějovice
321 Boulder Club - Brno
Škoda Sport Park - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
Rock Point - OC Nisa - Liberec
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Evropský pohár v ledolození Žilina (SVK)

Aneta Loužecká 5.

Na 5. příčce ve finále skončila o víkendu naše Aneta Loužecká na druhém závodě sezóny Evropského poháru v ledolezení na obtížnost v Žilině na Slovensku. Z našich mužů byl nejlepším Radek Lienerth, který skončil 15. v kvalifikaci.

Závod vyhráli Tyler Kempney z USA a Polka Olga Kosek.

Další naši reprezentanti se umístili:

17. Vít Orava
26. Jakub Šibor
37. Andrej Macejka
39. Matyáš Lienerth

Celkové výsledky najdete zde:

uiaa.results.info

Aneta Loužecká k svému výkonu uvedla na Facebooku :

V kvaldě jsem se cítila skvěle a postoupila do finále ze 4. místa. Finálovka vypadala jako úplně dokonale můj styl! Nicméně stejně se mi povedlo finále pokazit. Všechna síla byla najednou pryč, byla jsem unavená, lezla pomalu a udělala hodně chyb. Čas mi došel brzo. Nakonec jsem skončila na 5. místě, nicméně zklamání z mého lezení ve finále je velké, protože vím, že na takovéhle cestě jsem měla zalézt o dost líp 🤦🏼‍♀️. Nicméně i to je sport 🤷🏼‍♀️. Teď už se musím připravit na Brno příští víkend 🙂 . Velká gratulace všem holkám, které včera suprově podrtily!
Video je z kvaldy. Občas je fakt nevýhoda být prcek 😂.


Vide je zde:



Standa Holec   [úpravy] 10:26 29.11.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Chris Murphy, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189635)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Semaforo Rotto 6b Biddiriscottai
Skenderbeu 8a Brar
Postë E Zezë 7b+ Bovilla
Mazzacano 7b Brar
Chronicle In Stone 7a+ Brar
Nově komentované:
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn
Playboy 10 Nečín
Pavoučí Hrana IXc Křížový Vrch
Playboy 10 Nečín

 Nově v diskusi:
Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Ledolezení? | Re: Ledolezení? | Re: Lama | Lama | Re: Boulder | Re: Boulder | Ledolezení? | fockin legend | fockin legend | Re: A bouldry? |

 Kde to vře:
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)

 Nově v inzerci:
So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1991 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2168 
 Ne, uniklo mi to. 
 1888 
 Sleduji jen Adama. 
 1951 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.