LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
23.Vlk 10584
24.Suchan 10532
25.Lebloch 10528
Bouldry:
23.Bulička 9906
24.Nespoutaný 9878
25.Břicháček 9828
Hory:
21.Slavíček 3060
22.Novák 2688
23.Bernard 2632

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198655 cest
Nové přelezy:
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+
Severus 7C+
Moje První 7C+
Malá Guľa 7C+
Mystére Et 7b+
Estrata Ge 7c
Look Up He 8b+
Ztopořená 9/9+
Severus 7C+

Stěny
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
Lezecké sdružení Kotelna - Brno
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová

Prodejny
HUDYsport - Teplice
HUDYsport - Hradec Králové
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Závody MakakBar

neděle 30.1.2011

smallKdyž 22.11. skončil první závod sezóny v libereckém Makak Baru, sliboval jsem, že není poslední. Nyní jsem rád, že Vás mohu pozvat na druhý závod seriálu, který proběhne v neděli 30. ledna.

Budoucnost liberecké boulderovky je nejistá. Konkurence v podobě Lezecké arény v Jablonci a stěny Šurt pomalu ale jistě ubírá z počtu aktivních lezců. V tomto světle se zdá pravděpodobné, že tyto závody budou patrně vůbec posledními, které kdy v Makak Baru proběhnou. Je to bezesporu smutná zpráva. Doufáme ale, že dorazí všichni, kdo se budou chtít rozloučit s touto stěnkou. Rozlučka totiž proběhne v plné parádě!


poster



Systém závodu:
Pro závodníky bude připraveno 60 barevně a obtížnostně rozlišených boulderů, na které budou mít 2,5 hodiny. Zapisovat si pak budou jen 8 nejtěžších vylezených boulderů. Startovat se bude ve 3 vlnách – od 13, 16 a 19 hodin. Díky tomu bude zajištěno více prostoru pro Vaše pokusy.

Startovné:
předem přihlášení:
60,- muži 40,- ženy 40,- děti (do 10, do 15 let)
přihlášení na místě:
80,- muži 60,- ženy 60,- děti (do 10, do 15 let)

Pro přihlášení předem je třeba uvést: jméno, datum narození, sponzor/oddíl a číslo skupiny startujících (v kolik hodin budete závodit).

Přihlášení: tereza.ploc(zav)email.cz

Minule pro nás byla velkou odměnou Vaše spokojenost, a proto doufáme, že dorazíte v hojném počtu. Těšíme se na Vás!

Informace: makakbar.cz

dalas.x(zav)seznam.cz


Dalibor   [úpravy] 12:20 17.01.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 R. I. P.13:55:02 17.01.2011
Velká škoda tohoto boulderu baru, po minulých závodech byl v perfektním stavu. Moc lidí to ale asi neocenilo...
drsodpovědět 

 au22:33:56 25.01.2011
svého času jsem tam byl skoro pořád. nejradši bych si tu stěnku pronajal. byl jsem tam když se narodila, a teď se loučí, jako přítel co se nevrátí...
zdenálodpovědět 

 Comeback12:32:21 01.12.2011
Netušíte někdo, jestli se nechystá comeback téhle fajn boulderovky?
Šárkaodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna East
Kap horn, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sólo El Enano 7c Cuenca
Dura De Pelar 7a Cuenca
21 Grammi 7C+ Chironico
Pajkel 6a Črni Kal
Pasen Y Vean 6b+ Cuenca
Nově komentované:
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Re: Berušky foto dne |

 Nové komentáře:
Ostuda | hanby | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Hanba | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (2)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1496 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1586 
 Ne, uniklo mi to. 
 1368 
 Sleduji jen Adama. 
 1412 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.