LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
23.Lebloch 10528
24.Vlk 10512
25.Kohout 10497
Bouldry:
23.Nespoutaný 9878
24.Vaňous 9875
25.Ďurech 9706
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Slavíček 3060

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5856 lezců
1202247 cest
Nové přelezy:
Palestina 7c
Bod G Xa
Restart XIa
Pipeline 7b+
Silvisiste 7c
Discrimina 7b
El Arca De 7b+
H 8a
L'Abbé Rés 7C
Enoteca Ra 7b

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jirka Pelikán 5. na svěťáku v lezení v ledu v Norsku

Update: doplněn odkaz na fotky a výsledky
Jiří Pelikán skončil 5. v lezení na obtížnost v ledu na závodě Světového poháru tento víkend (4.-5. března 2006) ve středisku Hemsedal v Norsku.

Martin Louda byl 13. (druhý nepostupující do finále, nestihl cestu v časovém limitu), Jiří Slabý 30. (ustřelil mu cepín).
Celkem startovalo 33 mužů a 14 žen.
Zdroj: Martin Vrkoslav, Tendon Icebreaker

Update od Vlada:
Nejake to foto a vysledky na Norskej webovej stranke. Finalova M10+ sa liezla v nedelu rano pri -19 C. Ceska reprezentacia momentalne vychutnava lady a trenuje v Rjukane.

http://www.norsk-klatring.no/cgi-bin/mediaction/imaker?id=14182

Stránky závodu viz www.worldcupnorway.com. Tam by se měly objevit plné výsledky.

Lezec.cz   [úpravy] 12:58 06.03.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 malo startujicich???14:21:39 06.03.2006
Tak to tam asi muselo byt jeste mene elitnich zavodniku nez u nas na Icebreakru... jasne, Norsko je docela z ruky
janodpovědět 
 Re: malo startujicich???18:10:21 06.03.2006
hnupe, Norsko je stred ladoveho lezenia. Vsetky lady co su v Cechach by sa mi vmestili u nas do mrazaku.
odpovědět 
  Re: malo startujicich???22:50:40 06.03.2006
ja nekritizuji! je dobre, ze tam nasi jeli. jen sem rek, ze tam nezavodila elita z celeho SP, jako napr. v it a swiss. Vsak koukni na vysledkovku, byli tam jen 4borci, co odzavodili cely pohar...
janodpovědět 
   Re: malo startujicich???12:16:39 07.03.2006
OK, berem to. :-)Peace...:-)
odpovědět 

 gratulacia18:35:42 06.03.2006
srdečne gratulujem! nenechaj sa odradiť neprajníkmi, každá účasť, postup, umiestnenie a výťaztvo pomáha k športovému rastu a mna teší že si sa dal do toho. Na svete je vela oblastí kde sa dajú ťažško natrénované  zručnosti zúročiť!drž sa!
andy kolarikodpovědět 
 Re: gratulacia21:07:46 06.03.2006
Tak sa mi to paci. Jirka liezol uplne super, finalka bola M10+ a na koniec doliezol jediny Berger. Liezlo sa pri -19 a ked sme rano startovali auto bolo -27!
odpovědět 

 poklona07:09:39 07.03.2006
Jiří velká gratulace.Jen tak dále:-)
sobullodpovědět 

 Foto dne:
Prvovýstup Kaiser Direkt v jižní stěně Grossglockneru. Juraj (Ďurifuk) dolézá 1. délku nad sněhovým polem.
Kaiser Direkt
 Databáze cest:
Všechny cesty (189726)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Palestina 7c L´Ocaive
Figorofobia 7a Borriol
Il Matrimonio 7a Inntal
Meisenknödl 5- Müglitztal
Silvisister 7c Corbera
Nově komentované:
Kulatý Vobdélníky 7+ Roviště
Meltemi-Poets 8a Poets
Super Lolita 8a Kalymnos
Hasta La Victoria Siempre 7b+ Kalymnos
No Money No Dance 9- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Ex kalíbr | Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: AO zas vynechal | Prvac | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: Silnej jak silnice ale | Re: Silnej jak silnice ale | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (22)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2114 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2313 
 Ne, uniklo mi to. 
 2010 
 Sleduji jen Adama. 
 2091 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.