LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
32.Čech 10256
33.Kubíček 10215
34.Chejn 10208
Bouldry:
32.Jurečka 9450
33.Kollár 9450
34.Oliva 9409
Hory:
24.Opice 2510
25. 2332
26.Halašta 2307

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5855 lezců
1202099 cest
Nové přelezy:
Enoteca Ra 7b
Nosioi 7b
Urychlovač Xb
Schnakenpe 9+/10-
F3000 8A
Big Sur 7C+
Bez Fakáče 7C
Nalgene 7C
Sturmtrupp 7b
Turkish Ai 10-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jiangyin Rock Master

Čína 2010

2.-3.11.2010 se v Číně konaly závody v lezení na obtížnost a rychlost. Z České republiky se účastnil Libor Hroza, tentokrát bohužel 10.

Na tyto závody bylo pozváno mimo jiné 10 nejlepších závodníků z rankingu světového poháru po závodech v Chuncheonu (Korea). Na startovní listině je 5 žen na obtížnost a 8 na rychlost. 10 mužů poleze na obtížnost a 18 rychlost. Účastníci jsou z Číny, České republiky, Íránu, Koreje, Polska a Ruska. Pro prvních deset závodníků v pořadí byla vypsána finanční odměna 4000 - 200 euro, bonus za nový rekord v lezení na rychlost 1000 euro.

V lezení na rychlost se tentokrát sčítají výsledky za volný styl (čili nestandartní cestu) a rekord (standartní trať).

Aktuálně ve středu:
Výsledky zatím nejsou k dispozici na webu IFSC. Ve volném stylu bohužel Libor Hroza uklouzl hned na začátku, tudíž končí na posledním místě. Ve standartní cestě o setinu 5., celkově v součtu tedy 10. místo. Ve standartní cestě mimo jiné padl o tomto víkendu další rekord (6.40) a i Libor měl velmi těsný čas za vítězem (6.57).

Výsledky:


obtížnost
rychlost



mapa obou závodů v Číně

mapa z propozic
foto by © www.ifsc-climbing.org




Program:
úterý 2. listopadu 2010
09:00–09:45 zahájení
10:00–12:30 kvalifiakce obtížnost
13:00–13:45 kvalifikace rychlost (volný styl)
14:00–15:30 finále rychlost (volný styl)

středa 3. listopadu 2010
09:30–10:30 finále obtížnost
11:00–11:45 kvalifikace rychlost (rekord)
12:00–13:30 fináler rychlsot (rekord)
14:00–14:30 vyhlášení


Zdroje:
ifsc-climbing.org

Přenos: www.climberlife.com

Martin Tučka   [úpravy] 11:30 03.11.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Abanibi, 6c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189694)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hasard Et Nécessité 6c+ Les Lames
Donkey Kong 6a Manikia
Super Mario 6a+ Manikia
Bobo The Bear 5c Leonidio
Chuck Norris 7A Priedhorie
Nově komentované:
Hasta La Victoria Siempre 7b+ Kalymnos
No Money No Dance 9- Geyikbayiri
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice
Traverzus Optimus 6A Děčínský Sněžník
Palas Anténa VIIb Ostrov

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | teorie | Silnej jak silnice ale | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (16)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (8)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Boudermatka | Kolín KH |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2094 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2282 
 Ne, uniklo mi to. 
 1991 
 Sleduji jen Adama. 
 2075 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.