LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jasně že mám dobrej štand holka! Jistím tě za pěknej strom (pssst) -eček :)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
47.Jurečka 10006
48.Čech 9988
49.Schockherr 9962
Bouldry:
47.Oliva 8903
48.Kalvas 8900
49.Chochola 8853
Hory:
21.Novotný 3598
22.Chomová 3276
23.Verner 3138

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1157089 cest
Nové přelezy:
Kraftfeld 9/9+
Loch Recht 9-
Ino 7c
Route 69 7b
Pandora XIc
Anfang Ein 8A+
Uloupený K 9/9+
Palmala 7C+
Freedom Is 9
Maggi Fick 9-

Stěny
ZŠ Jihlava - Jihlava
Venkovní lezecká stěna ZŠ Habrmanova - Česká Třebová
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
Ksport - Třinec
Rock Point - NC Eden - Praha 10

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Rubrika inzerce rozšířena o liché věci

Do rubriky inzerce jsme přidali nový typ "Materiály - lichý pár". Vznikla na základě tipu čtenáře Honzy,  jako servis pro případ, že se vám z páru jedna věc ztratí nebo zničí:

"Píšu jako jeden z těch, kteří občas na horách přijdou o nějaký ten cajk (letos jsem např. ztratil haršajznu, zlomil hůlku a zničil mačku). Tak mě napadlo, že by lezec mohl být dobrá platforma pro další kategorii v inzerci - burza lichého párového vybavení (pro teleskopický hůlky ideální, ty láme každej a přitom se často z různých částí různých holí dá sestavit jedna funkční; haršajzny; vázání; možná i ty mačky; rukavice; bůhví, jestli ne i lezky a koneckonců vlastně i spolulezci). Jasně, že se na to dá použít i příslušná existující kategorie v inzerci, ale 1) spoustu lidí ani nenapadne, že by mohli prodávat/kupovat lichou rukavici a 2) lichý položky jsou v inzerci rozptýlený, na jedný hromadě mi to přijde přehlednější).
Nedělal jsem žádnej průzkum, ale tipuju, že by si taková rubrika svoje čtenáře našla (hlásím se jako první)."

Tak nová kategorie je hotova, pár prvních inzerátů je zadáno a nyní si může hledat další čtenáře :)

Lezec.cz   [úpravy] 07:22 05.03.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Ale jak?08:23:11 05.03.2008
Ahoj a děkuji za tuto práci pro nás.Jenže právě v inzerci mi tyhle kolonky /filtry/ nefungují.Nedokáže mi někdo poradit jak na to? Jde o to, že i po zadání filtru se nic nestane.Přitom vše ostatní mi na Lezci i jinde funguje dobře.Asi tedy je to jen v nastavení něčeho v mém PC.A přitom zrovna chci nabídnout lichou ponožku!Help please.
Martasodpovědět 
 Re: Ale jak?14:22:06 05.03.2008
Tu ponožku beru pošli ji faxem:-)
Koriodpovědět 
 Re: Ale jak?14:30:06 05.03.2008
Ahoj Maťas, to že se nic neděje je způsobeno tím, že máš vypnutý JavaScript, nebo používáš prohlížeč, který jej nepodporuje. Zkus napsat co používáš, ať nemusím z podpostele vytahovat křišťálovou kouli. Případně si zkus nainstalovat nějaký novější prohlížeč. Prý Firefox je dobrý.
 Liborodpovědět 
  Re: Ale jak?21:13:25 05.03.2008
Ahoj Libore!Ja mam asi Microsoft Internet Explorer, jestli toto myslis.Firefox jsem nainstaloval , ale nemam odvahu ho spustit jako vychozi, a tak porad nic.Dik za odpoved.M.
Martasodpovědět 
   Re: Ale jak?21:31:59 05.03.2008
Nemusíš mít FF jako výchozí abys jej mohl používat ;-). Zkus vyzkoušet některý z návodů (nenapsal jsi mi verzi) na zapnutí JavaScriptu .
 Liborodpovědět 

 .14:39:49 05.03.2008
Dobry napad. Doufam ze se tam z inzerce presunou i vsechny seznamovaci inzeraty.. Inzerci by se myslim dost ulehcilo =-) 
MB
odpovědět 
 Re: .09:33:31 16.04.2010
hlavně doufám že se tam přesunou seznamovací inzeráty z diskuze.
odpovědět 

 Foto dne:
Roter Turm
Letzter Meter, VIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (184034)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Prudký Nápad - Přím Varianta VIIIa Tisá - Hřebenové Věže
But à Gaz 7b+ Gorges Du Tarn
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko
007 6b+ Kalymnos
Snake Valley 7a Kalymnos
Nově komentované:
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko
Z Pekla Štěstí Varianta 7A Černolické Skály
Z Pekla Štěstí Varianta 7A Černolické Skály
Letzter Meter VIIb Oybin
Letzter Meter VIIb Oybin

 Nově v diskusi:
Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky | životnosť lán od Tendonu | Re: stare lano | Re: stare lano |

 Nové komentáře:
Re: ČHSS | Re: cena | Re: ??? | ??? | pockej pockej | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: H | Font awesome | Re: Prosba na autora článku |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (77)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (25)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Křest nového průvodce na Bělou u Děčína (4)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Jazda Olympanov (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Statická a dynamická lana | Černé conversky | Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Nález |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 555 
 Ne 
 450 
 Nevím 
 149 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.