LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Gravitace je sviňa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
43.Hyžný 10128
44.Kopáček 10110
45.Zedek 10100
Bouldry:
43.Bulička 9150
44.Zíma 9100
45.Zímová 9053
Hory:
22.Petr 3385
23.Tomasu 3348
24.Špás 3183

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5756 lezců
1167704 cest
Nové přelezy:
Tisíc Vari 10-
Chameleon 9+/10-
Kyzová Psy Xb
Hlasy Ze Z Xc
Bada Boom 7b
Meister Gr 9-
Streit Um 7b
Kraftsport 8A+
Atom 8C
TNT 8B

Stěny
Nová venkovní lezecká stěna Cibulka - Praha 5
Flash Boulder Bar - Brno
Horská chata XL - Mariánská

Prodejny
Rock Point - Chodov - Praha 4
2D chyty - Praha 6
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ice Climbing Tour pokračuje v Itálii

Konkrétně v Rabensteinu druhým kolem světového poháru. Na konstrukci místní závodní věže se opět očekává přehlídka skvělých výkonů a napínavých soubojů s časem i s gravitací. Kdo sledoval finálové přenosy z minulého kola v Saas Fee, potvrdí, že sázet na vítěze nebude letos snadné.

Také následující víkend můžete sledovat velmi kvalitně zpracované přímé přenosy z finále rychlosti a semifinále a finále obtížnosti. Odkaz na vysílání je přímo na úvodní stránce webu theuiaa.org.

Naši dva reprezentanti, Tomáš Indra a juniorka Aneta Loužecká, jsou již na místě a dnes je čeká slavnostní zahájení a registrace. Zítra se v kvalifikacích pokusí vybojovat účast v sobotním pokračování závodů.

Po Rabensteinu se přesouvá ledolezecká elita do daleké Asie, kde bude seriál světového poháru pokračovat v Číně a poté v Koreji. Tam bude navíc tento mladý sport propagován v rámci zimních olympijských her, tak aby se mohl v budoucnu stát jejich součástí.

2017 UIAA Ice Climbing World Cup_Rabenstein

Foto z loňska - copyright: Patrick Schwienbacher/UIAA

Slávek Matuška   [úpravy] 17:36 25.01.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Tom10:01:16 27.01.2018
Tomáš Indra go go go, kámo
Mkodpovědět 

 Foto dne:

IFSC World Cup Chamonix 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185065)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Treibhauseffekt 8+/9- Weihar
Pumprisse 7 Wilder Kaiser
Stinkefinger 7+ Weihar
Relax 7 Weihar
Tisíc Variant Ruky Dlouhé 10- Krkavka
Nově komentované:
Stará Východní Cesta-A2 VI Horní Skály
Normální Cesta V Hrubá Skála
Stará Východní Cesta-A2 VI Horní Skály
Stará Východní Cesta-A2 VI Horní Skály
Normální Cesta - Pilířová Var. VIIa Horní Skály

 Nově v diskusi:
Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku |

 Nové komentáře:
nuda | Re: Paráda! | Re: Gratolace | Re: Kudla dobrý! | Re: gratulace klukům | Re: Kudla dobrý! | Kudla dobrý! | Gratulace! | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (28)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 | Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1681 
 Ne 
 1932 
 Nevím 
 1199 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.