LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se tam udrží sníh, tak já taky.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
23.Kalvas 10678
24.Jeliga 10634
25.Jungling 10616
Bouldry:
23.Šlapák 9900
24.Nespoutaný 9881
25.Vaňous 9850
Hory:
26.Štalmach 2894
27. 2726
28.Kulajta 2726

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1166025 cest
Nové přelezy:
Hradní Spá 10-
Křížová Ce 7B+
Soft Style 7C+
Zlomený Ry 7C
Zlomený Ry 8A
Correspond 7c+
Couzy Cazz 7b
Thriller 7b+
Mirage 7c+
Power Of L 7C+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Singing Rock Májový open

Stříbro

smallMájový open byl letošním druhým ze seriálu závodů 12. ročníku "Rock Point Překližka cup 18" (www.rockpoint.cz), závodů dětí a mládeže v lezení na umělých  stěnách.




Závodu se zúčastnilo 55 lezců .

Poster


Postzer Kladrubský Express


Před lety to začalo vybudováním vysněné velké venkovní stěny, jejím otevřením a při té příležitosti mikro závody pro pár „našich“ dětí… Nikdo netušil, že tu budeme scházet dalších 12 let, že vybudujeme další stěnku, že se závody rozrostou, že budou jezdit mladí lezci až z Brna… Několik změn bylo, ale příjemný domácký ráz závodu, bezva atmosféra a príma lidi, to snad zůstalo.
Po dubnovém startu na nabroušených boudlerech ve V16, se koncem května sjeli soutěžící na druhý závod Rock Point překližka cup na venkovní stěnu do Stříbra. Účast 55 soutěžících, a poměrně vyrovnaná výkonnost v kategoriích slibovala parádní soupeření. Dvě kvalifikační cesty trošku rozstřelili závodní pole, ale i tak jsme viděli ve finále naprosto vyrovnané výkony a několik superfinálových bojů. Těšíme se na viděnou za 14 dní na Kladrubském Expresu, závodech v lezení na rychlost.

Výsledky zde Dokument ke stažení:

 Preklizka Cup 2018 - Májovka 2018 výsledkovka

nebo na www.preklizkacup.cz nebo www.facebook.com/preklizkacup .

odkaz na FOTKY zde: uloz.to/!nRZyhVGlLGVW/lr-rar

www.rockpoint.cz
Dalším závodem bude Kladrubský expres v lezení na rychlost 9. 6. 2018 v Kladrubech.

Děkujeme závodníkům, rodičům a trenérům, organizátorům, partnerům a podporovatelům za skvělou akci a těšíme se na další závod.

Děkujeme partnerům akce!

Za organizátory       

Míra Cvrk   [úpravy] 08:45 01.06.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

World Cup Chamonix 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184937)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Loki 6c Blagaj
Korean Bodega 6c Kalymnos
Strapados 6b Kalymnos
10 Kg štěrku 4+ Skalní Město Stříbrná
Starec A Lano 5 Skály Proti Dívčímu Kameni
Nově komentované:
I Am Sorry VIIb Prachov
Nocturno VIIa Prachov
Überhang Für Einsteiger 6 Frankenjura
Východní Spára V Prachov
Údolní Přímá Varianta VIIc Prachov

 Nově v diskusi:
Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Oprava | Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC |

 Nové komentáře:
Re: šišmarjá | Re: šišmarjá | Re: šišmarjá | Re: Detailní mapka | Re: Cesta z města | Re: Cesta z města | šišmarjá | Re: Choceňskej námrdelník | Re: Paráda! | Paráda! |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (63)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (16)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Praha 2025 (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
SP v boulderingu Praha 2025 (7)

 Nově v inzerci:
Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1623 
 Ne 
 1874 
 Nevím 
 1146 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.