LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5736 lezců
1158493 cest
Nové přelezy:
Poslední P 7C+
Big Fight 7C
Vtakopieso 7C
To Není Fu 7C+
Okupato 7C+
Lukáš Krpá 7C
Rukama To 9/9+
Steep Mud 9+/10-
Herr Kules 9/9+
Teoria Cha 9

Stěny
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
Stěnka na VŠE v Praze (stará budova) - Praha 3 - Žižkov
DDM DUHA - Ústi nad Orlicí

Prodejny
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
Rock Point - NC Eden - Praha 10

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ještě k Oseku

Ano, souhlasím že tato oblast byla samozřejmě objevena dávno (jak píše Standa E. v 80tých letech). A pochopitelně do této doby spadají první prvovístupy (bouldri). Bohužel lezci z této oblasti byli dosti uzavření a navíc,podle mne zde byly spory,asi i generační, které bránily větší informovanosti mezi lezci.Takže né vždy bylo jasné jestli tuto linii již někdo v minulosti přelezl. Navíc u všech bouldrů v oblasti chyběly názvy a přibližná obtížnost. Místní si tu lezli tak říkajíc na divoko. Takže pro cizí zde byla dosti špatná orientace.
Všechny nejtěžší bouldri v oblasti jsou dílem Vítka Štítkovce,který se na nich dosti nadřel. A spolu jsme chtěli tuto oblast "pozvednout" a představit širší lezecké obci.
Omlouvám se těm kteří některý bouldr přelezli dříve, a jen tak pro sebe.

Jsem rád že se vám líbí mé fotky, na kterých oblast opravdu vypadá dobře. Realita je trošku jiná. Přijeďte a uvidíte.Kdo má prsty v pohodě tak si zde určitě něco najde.

                Martin Š.



Martin Štítkovec   [úpravy] 12:20 23.10.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Auuuuu!!
Ten pravopis!!!!
Zapsal: Martin, 08:58:14 24.10.2001
 
Na pravopis ser. Vzdit je to zmet takovejch podyvnejch pravydel a kdo se ma zatezovat s jejich dodrzovanim?!
Zapsal: , 09:02:32 24.10.2001
 Pohoda
Je dobře že jsi o tom napsal, objevujte a pište. Bouldrovejch oblastí není nikdy dost.
Zapsal: Jirous, 14:18:42 25.10.2001
 Souhlasím s Jirousem
naše zem je malá a oblastí neni příliš. Proto jsem uvítal Vítkovo nadšení a domluvil se s ním o zveřejnění miniprůvodčíka oblasti, kde jsem sám nikdy nebyl. Omlouvám se všem těm, kdo tam jeli s očekáváním českého Fontaneblau, ale nic v tomhle smyslu v článku nebylo. Omlouvám se taky Vítkovi, že jsem mu ještě nevrátil fotky ( moje lenost a zapomětlivost ). Provedu tak co nejdřív.
Zapsal: Luky, 21:20:05 26.10.2001
 GJtrcVLJrldCKi
cialis malaysia where to buy <a href=" http://tadmedz.com/# ">$200 cialis coupon</a> cialis pills picture
<!-- 178.159.37.142/ -->
Zapsal: aRjHGyaxU, 22:13:43 23.02.2020


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Anestetica, 7a
 Databáze cest:
Všechny cesty (184121)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Oliva 5a Paklenica
Die Neue 6+ Oberthal-Prigglitz
Auf Der Bäume Ihr Affen 6+ Oberthal-Prigglitz
Good Fellow 9 Rudawy
Underground King 9- Rudawy
Nově komentované:
Georezonance 7+/8- Srbsko
Georezonance 7+/8- Srbsko
Starostovi Zálety Xc Teplické Skály
Starostovi Zálety Xc Teplické Skály
Starostovi Zálety Xc Teplické Skály

 Nově v diskusi:
Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni | Re: nebyl by prvni | Re: nebyl by prvni | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan |

 Nové komentáře:
Re: Nečekaný silný vítr | Re: Nečekaný silný vítr | Re: Ostuda | Re: D | Re: Ostuda | Re: Ostuda | Re: D | D | Re: Nadhera | Re: Trenýrky pana majora |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (61)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (8)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (5)
Metodické ústřižky VI. (1)

 Nově v inzerci:
Hledá se spolulezec do Finale ligure | Nabízím odvoz do SWISS či ITÁLIE okolo 23.6. | Walter Bonatti- HORY MEHO ŽIVOTA | Koupím SWISS DZ 2025 | Statická a dynamická lana | Zánovní Triop Tiger (Eur 45) | Nové lezečky Scarpa Mago a Scarpa Instinct VSR | Nemá někdo náhodou | La Sportiva Miura vel. 36 | Český Kras |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 948 
 Ne 
 1038 
 Nevím 
 485 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.