LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Středně velkou lavinu odpružíš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12950
2.Votoček 12850
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5796 lezců
1180461 cest
Nové přelezy:
Zawinul Sy 7c/7c+
Youpi L´Éc 7b+
Velur 9
Beta 8A
Hamam Xa
Elj 4. Cha 9-
The Big Ha 7C
Říše Mrtvý 7C+
Wrestler 7C
King Lines 7C+

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na oslavu narozenin

Po zkušenostech z minulého roku jsem se rozhodl opět uspořádat oslavu narozenin na Chatě pod Boření. Tedy já Maty, Jarouš a Mladej. Vzhledem k našim společenským povahám zveme všechny známé i neznámé ke společnému řádění (viz. program)

Akce začne v pátek 16.1.2004 a snad v neděli odjedeme.

Program:
16:1: večer decentní seznámení, plánování sportovních výkonů na sobotu, ubytování se…,
17.1. od rána hromadný útok na severní stranu Bořně ( neúchylům je tolerováno skalkaření na jižních stěnách) a se setměním návrat do chalupy. Tam dle celkového počtu pařba s kytarou ve výčepu, nebo pařba s kapelkou na sále.
18.1.??? Každý svého štěstí strůjce…

Ubytování je za 50,- Kč/osobonoc ve vlastním spacáku na posteli, nebo 40,- Kč/osobonoc na karimatce (vlastní), dá se spát i na pokoji…..

Vzhledem k organizaci do programu zahrnu jen ty, co se mi do 13.1.2004 závazně přihlásej na mejl matousek@zaket.cz, nebo na 603 157 803. Budu dle toho zajišťovat nocleh, kapelu, jídla, piva, vína atd.

Za oslavence Maty

Maty   [úpravy] 05:40 10.01.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 to je mile..20:36:45 11.01.2004
No to je mile pozvani.Z chaty na Borni se pomalu ale jiste stava spolecensko-lezecke centrum jako driv. A bez pricineni nejmenovaneho bafunare z nejmenovaneho prazskeho oddilu.Jinak preju vesele narozeniny a at je vam v nedeli poradne blbe!
konikodpovědět 

 změna09:42:20 12.01.2004
Lidi, sorry. Teď (pondělí ráno) volali z Bořně, že bude minimálně týden zavřeno ohledně dlouhodobých problémů s nedostatkem vody. Začínám tedy vymýšlet náhradní program, tedy jinou lokalitu. Vyčkejte, do středy zveřejním nové místo, nebo jiný druh ubytování....ono ve stanech by taky nebylo špatně.... Co vy na to?
Matyodpovědět 

 dohodnuto09:56:22 12.01.2004
Takže po poradě s dalším oslavencem je rozhodnuto. Vše jak bylo výše napsáno, ale spaní ve stanech na louce pod jižním prostorem. Otýpka dřeva z OBI je podmínkou vstupu:-)), kácet se nic nebude a zásoby na tábořišti nejsou. Pro informace jsem k dispozici na meilu. Tak se na Vás těším a nebuďte srabi:-)).
Matyodpovědět 

 Prosba22:47:51 12.10.2004
Zdravim.Nemam zadnou pripominku k Vasim tematum.Spise bych Vas chtel o neco pozadat.Shanim Davida Matouska, ktery pochazi ze Znojma.Mohl by mit asi tak neco kolem 26 let.Na techto strankach jsem nasel jeho jmeno a i to odvetvi by k nemu sedelo.Diky moc.David
D.B.odpovědět 

 Foto dne:
Osoje D
Prozor Prema Zalazu, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (186792)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Frana 6b+ Falegnameria
La Frana 6b+ Falegnameria
Diapason 6a+ Falegnameria
Světovej Problém 7B+ Kozí Hřbety
Südwand VIIc Greifensteine
Nově komentované:
Gilotina 7A Popova Skála
Procesor 11/11+ Višňové
Lucie V Noci U Pyje V Na Hřebenech
Údolní Komín III Popova Skála
Deštivá Varianta N.c. VIIa Příhrazy

 Nově v diskusi:
Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: autistický pseudohumor | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zpětná vazba | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 |

 Nové komentáře:
Vlhký dlaně | Re: Palec | No konečně! | Appka | Re: Palec | Re: Databaze Lezce | Re: Databaze Lezce | Databaze Lezce | Re: Palec | Re: Palec |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (142)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (14)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (9)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)
Průvodce Elbtal 1 a 2 (7)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)

 Nově v inzerci:
Spolujízda, vícedélky a ubytko v Arco - 1. až 5.10. | Spolehlivá a důvěryhodná nabídka! | Scarpa Drago | Pohorky MEINDL Matterhorn | Hannah Wanderer 45 | La Sportiva Solution - vel. 43 | Edelrid Ohm | dynafit,atomic | Ocun JETT LU vel.39 | skialp set ZAG U BAC 102 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 260 
 50 dní v divočině 
 192 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 228 
 Andrea 
 202 
 Ashima 
 161 
 Barkley Marathon 
 222 
 B.I.G. - světové prvenství 
 193 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 179 
 Gálfy - Horský život 
 172 
 Jak se staví ledovec 
 166 
 JAMES - Století nad oblaky 
 220 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 187 
 Lezci z Manína 
 194 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 197 
 Operace Nos 
 183 
 Plamen nikdy nezhasne 
 165 
 Pohlednice z konce světa 
 190 
 Pomíjivost ledu 
 187 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 191 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 178 
 Rhapsodia Corcontica 
 167 
 Sama 
 191 
 Šampioni zlatého údolí 
 195 
 S lyžemi v oblacích 
 218 
 Tenaya Traverse Challange 
 180 
 Tenkrát na východě 
 192 
 Velká alpská silnice - 73 
 183 
 Za oponou velehor 
 238 
 Zápasník Dee Dee 
 191 
 Životní výprava 
 171 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.