LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Trénink dělá mistry.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
32.Suchan 10324
33.Lebloch 10312
34.Duchoň 10284
Bouldry:
32.Svoboda 9581
33.Moravec 9550
34.Obal 9500
Hory:
15.Najman 4679
16.Hess 3908
17.Novák 3832

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5794 lezců
1179920 cest
Nové přelezy:
Kompromis 9
Papi In Fo 9-
Hořký Měsí 9+
Hořký Měsí 9+
Glücksfabr 9
Fear Facto 9
Mouchy Sně 7C
Osama Du S 9/9+
Allez Jump 7c+
Elle Reste 7c

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tomáš Mrázek- 8c+/9a

Tomáš Mrázek ukončil loňskou závodní sezonu už devátým vítězstvím na Mistrovství České republiky a přímo ze Smíchova odjeli s Helenou Lipenskou za "odpočinkem" do španělských oblastí v okolí Llejdy.

I přesto, že jim počasí příliš nepřálo, vylezl Tomáš v St. Linyi cesty  "Analogica natural" 8c+/9a,  "Analogica digital" 8c+ a v Gandii na druhý pokus 8c. Helena Lipenská dala "Trio ternua" 8a.
Bouhužel špatné počasí je donutilo opustit další rozdělané projekty. A že jich bylo! V únoru se na ně plánují vrátit.

Zdroje:
www. tomasmrazek.cz

Simona    [úpravy] 08:08 02.01.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 poslední Mrázovo vítězství11:46:43 02.01.2009
ho ho hoooo :-)
maťaodpovědět 
 Mazec12:00:47 02.01.2009
Zkousel 9a+ a pry i 9b, snad unor bude uspesny.
odpovědět 
 Re: poslední Mrázovo vítězství12:56:32 02.01.2009
Kdo to je ten maťa?,že si tak troufá??
honzaodpovědět 
  Re: poslední Mrázovo vítězství13:27:52 02.01.2009
asi Santa Claus podle toho "ho ho hoooo" ;-)
odpovědět 
  Re: poslední Mrázovo vítězství13:29:37 02.01.2009
asi Santa Claus podle toho "ho ho hoooo" ;-)
odpovědět 
  Re: poslední Mrázovo vítězství13:32:59 02.01.2009
a kdo to vlastne je, ten Mraza?
odpovědět 
   Re: poslední Mrázovo vítězství13:35:36 02.01.2009
trubo, momentálně náš nejlepší dospělák na skalách, je to dobrej lezec :)
 martanodpovědět 
    Re: poslední Mrázovo vítězství13:39:05 02.01.2009
tak proc mu rikas trubo, kdyz je tak dobrej?
odpovědět 
     Re: poslední Mrázovo vítězství17:55:59 02.01.2009
to mělo bejt asi "turbo" ;-)
odpovědět 

 Mráza je démon!13:41:09 02.01.2009
Nechápu, proč se stále na lezci objevují komentáře, které Tomáše odepisují. Proč, proboha? Vždyť je za letošní rok druhý na světě! Tolik let ve špičce, tolik titulů! Ukázal všem ostatním, že mistr světa může bý i ze země, kde je málo skal a půl roku hnusně. Body do žebříčku na lezci má za období 13.2. do 4.3.08, prostě démon. Bohužel je také ze země, kde se úspěch neodpouští.
Škoda, že jedeme do Špáňa až v březnu, protože vidět vybranou společnost kolem Andrady v akci stojí za to.
Bídaodpovědět 
 Re: Mráza je démon!13:42:50 02.01.2009
nesud spolecnost kvuli par prudicum.Nicneme tahle spolecnost je v ledascem negativnim specificka
R.odpovědět 
  Re: Mráza je démon!14:22:56 02.01.2009
jako stačí si přečíst tohle a je jasný že patří mezi vetřelce:D :P http://www.tomasmrazek.cz/info.php
odpovědět 
   Re: Mráza je démon!18:09:12 02.01.2009
Bído, bacha na skryté provokace v komentářích výše ;-)........Dle mého názoru to co Mráza dokázal je jedinečné a ve své podstatě srovnatelné s nějakými 9a+ či 9b(?) na skalách. Jen někdo holt pigluje překližku a někdo skálu (Andrada, Sharma). Ti, co v dospělákách zvládaj oboje na úrovni Mráza/Sharma, maj většinou "věčně dobré počasí a skálu za barákem" (Patxi, Ramon).
Jirkaodpovědět 
    Re: Mráza je démon!23:37:04 02.01.2009
Ono je to těžký. To by musel zdědit miliony po tetě, aby se mohl naplno věnovat jen lezení po skalách. Když se chceš v ČR lezením živit, musíš holt dávat přednost tomu, na čem vyděláš. A protože u nás je pořádných závodů ve skalách, které by za to stály tak málo, že bys je na prstech jedný ruky spočítal, tak asi nemá moc na výběr a musí vzít za vděk překližkou. A Evropa jako taková na tom neni o moc líp. Jinak věřim, že by byl ve skalách od rána do noci, kdyby to bylo jen trochu technicky možný. Takhle to asi nejde tak jednoduše, jak my si to představujem. Jinak pro mě je Tom lezec číslo jedna, nejlepší českej lezec a basta. Ať už pro svou všestrannost, nebo pro chuť bojovat. Je to prostě frajer a držím palce v dalších závodech. Tome, ať Ti to leze co nejlíp!!!
K.odpovědět 
     Re: Mráza je démon!17:21:11 05.01.2009
s tím určitě souhlasím (i když na Perlu východu či Proces by to zas tak daleko neměl ;-) rozhodně to z mé strany nebyla kritika překližkářství...
jirkaodpovědět 
      Re: Mráza je démon!18:50:02 05.01.2009
Také jsem nemyslel ten příspěvek kriticky, spíš jako takový povzdechnutí. Na překližku chodím taky a dost často. Bohužel, častěji než do skal, protože přes zimu po odpolednách, když není co dělat, tak si jde člověk radši zasportovat. Na skály to chce mit den volna, abych si to užil a to se zase tak často nepovede a nebo se netrefim do počasí, nebo nemá zase čas jistič... Je to hold boj a ten musíme bojovat všichni.
K.odpovědět 
 Re: Mráza je démon!18:36:34 02.01.2009
Bído, nerozumíš ftipu????
odpovědět 

 Foto dne:

Přes vejce
 Databáze cest:
Všechny cesty (186663)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Radost Co Mi Nevezmou VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Cicavec 8- Bosmany
Wegepuzzle VIIIa Bielatal
Príjemné Prekvapenie 9- Bosmany
Am Touristentunnel VIIIc Bielatal
Nově komentované:
Unsere Freiheit VIIIc Bielatal
Pedrův Smrk 10- Josefovské Údolí
Jeskynní 6+ Josefovské Údolí
Poslušný Turista 7+ Porúbka
Údolní Spára VIIb Tisá - Hřebenové Věže

 Nově v diskusi:
Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zpětná vazba | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: autistický pseudohumor |

 Nové komentáře:
Re: Diky | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: Diky | Re: Znouzectnost | talent | Re: Znouzectnost | Diky | Znouzectnost | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: vyjadrenie JAMESu |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (141)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (16)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (14)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)
Průvodce Elbtal 1 a 2 (7)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Husky Flame | Bydlení 3+kk Praha 6 (Divoká Šárka)u | Lana zdarma | LS Cobry 37 málo lezené | Ferraty, stěna | Naviják na Telco | spolulezec na písek či okolí Prahy | Ztráta průvodce | Nákoleník |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 236 
 50 dní v divočině 
 163 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 199 
 Andrea 
 183 
 Ashima 
 138 
 Barkley Marathon 
 199 
 B.I.G. - světové prvenství 
 171 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 154 
 Gálfy - Horský život 
 150 
 Jak se staví ledovec 
 138 
 JAMES - Století nad oblaky 
 193 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 168 
 Lezci z Manína 
 171 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 170 
 Operace Nos 
 156 
 Plamen nikdy nezhasne 
 140 
 Pohlednice z konce světa 
 165 
 Pomíjivost ledu 
 167 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 165 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 151 
 Rhapsodia Corcontica 
 143 
 Sama 
 163 
 Šampioni zlatého údolí 
 163 
 S lyžemi v oblacích 
 187 
 Tenaya Traverse Challange 
 161 
 Tenkrát na východě 
 166 
 Velká alpská silnice - 73 
 157 
 Za oponou velehor 
 213 
 Zápasník Dee Dee 
 168 
 Životní výprava 
 145 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.