LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
46.Zedek 10100
47.Kubíček 10081
48.Mikulec 10076
Bouldry:
46.Chovanová 9100
47.Zímová 9053
48.Paděrová 9050
Hory:
4.Rojko 7592
5.Zaoral 6678
6.Černý 6626

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5793 lezců
1179657 cest
Nové přelezy:
Mouchy Sně 7C
Osama Du S 9/9+
Allez Jump 7c+
Elle Reste 7c
Stroposkop 7C
Oblina Ve 10-
Oblina Ve 10-
Bagr 8A/8A+
Dolce Vita 7C+
The Face 7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

BD drytool cup

Brno 7.12.2013

smallBruste zbraně, shybujte o život, BLACK DIAMOND Drytoolcup se blíží.

Již po čtvrté bude letos přestavěna venkovní betonová stěna u brněnské Olympie na drytooling. Letos máme připraveno opět několik novinek, takže 7.12.2013 by jste si rozhodně měli ve vašich diářích zaškrtnout a vzhledem k afterparty doporučuji zaškrtnout i neděli.

Takže co, jak, kdy a kde

Místo konání: venkovní lezecká stěna Olympie, Brno

Termín: sobota 7.12.2013 od 8:00

Přihlašování: snížené startovné pro přihlášky do 25.11.2013


poster


Na co se můžete těšit?
Pro muže bude jako obvykle připraveno pět kvalifikačních cest a to tak aby si zalezli jak ti kdo s drytoolingem začínají tak pokročilí dobře potrénovali na IWC. Večerní finále bude opět dlouhé a rozhodně si potrénujte skoky :)
Pro ženy budou kvalifikační cesty tři nebo čtyři, rozhodneme se podle došlých přihlášek a večerní finále na hlavním sektoru.

Na rozehřátí publika před finále bude paralelní závod v rychlosti a aby jste nám nezmrzli budeme se snažit rozmístit v prostoru díváků ohřívače z MEVY.
Lezci se mohou těšit na nové ploché struktury s jakými se mohou setkat na IWC, chyty jsme letos bohužel žádné nové nepořizovali.

















Pro afterparty máme letos dojednaný stan od SUN INVENT, kteří také budou zajišťovat občerstvení. V průběhu dne bude bar otevřen přímo u stěny, v průběhu finále se přesune do stanu v amfiteátru, kde bude po předání cen zahájena afterparty.
Bezprostředně po předání cen vítězům bude letos tombola o zbývající ceny také pro diváky a zcela na závěr bude vylosována správná odpověď na soutěžní otázku „Kdo je letos na plakátu?“ Soutěž - své tipy můžete posílat na můj email, předmět: Drytool soutěž.

Další informace na www.drytoolcup.eu, pokud budete mít zájem přijet potrénovat volejte prosím na 603810600, první treninkové cesty už na stěně jsou, další přibudou v průběhu příštího týdne.



Za celý organizační tým se na vás těší

Zoban   [úpravy] 14:44 21.11.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 BD drytool cup - soutěžní otázka16:35:50 22.11.2013
Odpovědi na soutěžní otázku můžete posílat Zobanovi na email (pod článkem), předmět mailu: Drytool soutěž.
 martanodpovědět 

 Foto dne:

Pumplori, 11
 Databáze cest:
Všechny cesty (186634)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zauberriss V Wildalpen Klettergarten Obrd
Koryťácká 7-/7 Rohanovský Vrch
Dýmka Míru 7- Rohanovský Vrch
Válečná Sekera 7- Rohanovský Vrch
Allez Jump! 7c+ Bavella
Nově komentované:
Údolní Spára VIIb Tisá - Hřebenové Věže
Kurdistán IXc Tisá - Modřín
Mucho Trabajo No Dinero 7 Josefovské Údolí
Štěrbův Kout 6+ Josefovské Údolí
Posedlost IXc Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Zpětná vazba | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zpětná vazba | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: autistický pseudohumor | Re: autistický pseudohumor | Re: autistický pseudohumor | Re: autistický pseudohumor |

 Nové komentáře:
Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Impozantní sbírka |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (120)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (16)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (10)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)
Průvodce Elbtal 1 a 2 (7)
Lenka Poláčková: jako první Slovenka vylezla na K2 (7)

 Nově v inzerci:
Bydlení 3+kk Praha 6 (Divoká Šárka)u | Lana zdarma | LS Cobry 37 málo lezené | Ferraty, stěna | Naviják na Telco | spolulezec na písek či okolí Prahy | Ztráta průvodce | Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 217 
 50 dní v divočině 
 149 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 174 
 Andrea 
 161 
 Ashima 
 125 
 Barkley Marathon 
 174 
 B.I.G. - světové prvenství 
 153 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 138 
 Gálfy - Horský život 
 130 
 Jak se staví ledovec 
 117 
 JAMES - Století nad oblaky 
 176 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 151 
 Lezci z Manína 
 155 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 152 
 Operace Nos 
 137 
 Plamen nikdy nezhasne 
 129 
 Pohlednice z konce světa 
 148 
 Pomíjivost ledu 
 138 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 145 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 140 
 Rhapsodia Corcontica 
 126 
 Sama 
 142 
 Šampioni zlatého údolí 
 143 
 S lyžemi v oblacích 
 165 
 Tenaya Traverse Challange 
 139 
 Tenkrát na východě 
 145 
 Velká alpská silnice - 73 
 139 
 Za oponou velehor 
 194 
 Zápasník Dee Dee 
 145 
 Životní výprava 
 132 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.