LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
3.Trojan 12206
4. 12031
5.Stribrny 11775
Bouldry:
3.Konečný 11275
4.Trojan 10900
5.Novák 10900
Hory:
17.Novák 3832
18.Punčochář 3751
19.Cibulka 3582

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5793 lezců
1179687 cest
Nové přelezy:
Glücksfabr 9
Fear Facto 9
Mouchy Sně 7C
Osama Du S 9/9+
Allez Jump 7c+
Elle Reste 7c
Stroposkop 7C
Oblina Ve 10-
Oblina Ve 10-
Bagr 8A/8A+

Stěny
HK Ostaš - Police Nad Metují
Eliass - Ostrava
Hotel Praha - Broumov - Broumov

Prodejny
HUDYsport - Karlovy Vary
HUDYsport - Hřensko
HUDYsport - Havířov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Babí léto 2012

Babí léto 2012Krásné babí léto vylákalo mladé orly, aby změřily svoje síly. A tak přiletěli do Orlové, aby na zdejší lezecké stěně se zúčastnili 4.ročniku lezeckých závodu na rychlost, který pořádal mládežnický horolezecký klub Gymnázia v Orlové Lutyni.

Závodu se zúčastnili závodníci orlovského klubu a sportovci z dalších sportovních oddílů ze severní i jižní Moravy. Po oficiálním zahájení ředitelem závodu K. Návratem, závodníci byli seznámeni s pravidly závodu a cestami, na kterých měli závodit.  Závodníci museli v průměru vylézt cestu šestkrát, aby se dostali až na stupně vítězů. Soutěžili v kategoriích podle pravidel Tendon cupu.  Na prvních místech se ve svých kategoriích umístili dívky Emma Deuserová z HO Rebel Pustiměř,Eliška Adamovská z HK Orlová,HO Karviná,Vilikus, Nikola Šimková z HO Studénka a chlapci Cibulka Šimon ze SPL Pustiměř,Orel Kroměříž,Radim Hejdušek z HO Adrenalin Prostějov,Kryštov Pacejka z HO Rebel Pustiměř a Adam Smiga z HK Orlová,HO Karviná,Vilikus. Je smutné, že orlovská mládež si nepřišla zazávodit a vyzkoušet tento sport.
A teď to nejdůležitější bez kterých by se závody nemohly uspořádat Městský úřad Orlová, Gymnázium Orlová, Český horolezecký svaz, HUDY Sport Ostrava,  C.K. Juhász a VILIKUS s.r.o. všem patří velké poděkovaní.

Karel Návrat

Babí léto 2012


Babí léto 2012


Babí léto 2012


Babí léto 2012


Babí léto 2012


Karel Návrat   [úpravy] 18:09 28.10.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Pumplori, 11
 Databáze cest:
Všechny cesty (186638)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Scaliamocil 6b Ceraino Canyon
Scoregge Vestile 6c Ceraino Canyon
Esal - Azione 6a Ceraino Canyon
Sentinel 4+ Porúbka
Zauberriss V Wildalpen Klettergarten Obrd
Nově komentované:
Údolní Spára VIIb Tisá - Hřebenové Věže
Kurdistán IXc Tisá - Modřín
Mucho Trabajo No Dinero 7 Josefovské Údolí
Štěrbův Kout 6+ Josefovské Údolí
Posedlost IXc Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Zpětná vazba | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zpětná vazba | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: autistický pseudohumor | Re: autistický pseudohumor | Re: autistický pseudohumor | Re: autistický pseudohumor |

 Nové komentáře:
Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | pravú alebo ľavú topánku ? | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (135)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (16)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)
Průvodce Elbtal 1 a 2 (7)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)

 Nově v inzerci:
Bydlení 3+kk Praha 6 (Divoká Šárka)u | Lana zdarma | LS Cobry 37 málo lezené | Ferraty, stěna | Naviják na Telco | spolulezec na písek či okolí Prahy | Ztráta průvodce | Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 219 
 50 dní v divočině 
 151 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 175 
 Andrea 
 162 
 Ashima 
 127 
 Barkley Marathon 
 180 
 B.I.G. - světové prvenství 
 155 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 138 
 Gálfy - Horský život 
 131 
 Jak se staví ledovec 
 118 
 JAMES - Století nad oblaky 
 179 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 153 
 Lezci z Manína 
 158 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 154 
 Operace Nos 
 138 
 Plamen nikdy nezhasne 
 130 
 Pohlednice z konce světa 
 151 
 Pomíjivost ledu 
 142 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 148 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 140 
 Rhapsodia Corcontica 
 127 
 Sama 
 145 
 Šampioni zlatého údolí 
 146 
 S lyžemi v oblacích 
 166 
 Tenaya Traverse Challange 
 144 
 Tenkrát na východě 
 148 
 Velká alpská silnice - 73 
 141 
 Za oponou velehor 
 196 
 Zápasník Dee Dee 
 147 
 Životní výprava 
 133 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.