LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
31.Kohout 10365
32.Suchan 10324
33.Lebloch 10312
Bouldry:
31.Chytil 9600
32.Svoboda 9581
33.Moravec 9550
Hory:
24.Verner 3138
25.Louda 3082
26.Slavíček 3060

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5793 lezců
1179769 cest
Nové přelezy:
Glücksfabr 9
Fear Facto 9
Mouchy Sně 7C
Osama Du S 9/9+
Allez Jump 7c+
Elle Reste 7c
Stroposkop 7C
Oblina Ve 10-
Oblina Ve 10-
Bagr 8A/8A+

Stěny
Fitpark - Uhříněves
AK T.J. Sokol Mšeno - Mšeno u Mělníka
Lezecká stěna Znojmo - Znojmo

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
HUDYsport - Havířov
HUDYsport - Ostrava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Bude mimořádná valná hromada ČHS

Jistě, že by bylo nejlepší se zabývat jen lezením bez jakéhokoliv omezení, jenomže realita je jiná.

Tak nám nezbývá, než se zabývat také doprovodnými činnostmi, např. organizací našeho spolku (občanského sdružení), servisem pro lezce, vyjednáváním různých povolení a podobně a to vše v rámci platných zákonů atd.

Protože nám vyšší noc nebyla nakloněna, musíme svolat mimořádnou valnou hromadu a zvolit nový výbor ČHS. Mám z minula tu zkušenost, že jen málo oddílů se skutečně chová jako základní složka a má jasnou představu,jak bychom měli fungovat.
Ono je hodně jednoduché psát o tom jak je všechno špatně, horší je přijít s tím, jak by to bylo dobře.

Především musím upozornit, že nejvyšší rozhodovací orgán je Valná hromada. A jestliže máme všichni povinnost se rozhodnutím VH řídit, pro Výkonný výbor musí být toto rozhodnutí svaté.

A právě ten výkonný výbor budeme volit. Kromě toho se schválením usnesení VH stanoví mantinely, ve kterých se musí VV pohybovat.

Praxe z minula praví, že hned po valné hromadě bude řada z Vás křičet, co že se to v tý Praze zvolilo a schválilo. Tak abyste tomu předešli, vyšlete své zástupce a pověřte je prosazováním Vašich názorů. A nejen to. Podívejte se kolem sebe, kdo z vás by byl ochoten kandidovat do vedení svazu a byl by ochoten pomoci tlačit tu horolezeckou káru dopředu. Podotýkám, že plně naloženou, ne jen svůj zájem. Vyberte ty, kteří budou svoji funkci brát jako práci a službu ostatním, nikoliv jako boj o moc. Máte na to Vánoce a ještě měsíc!

Ale největší průser je to, že mezi námi už není Standa.

Ahoj.

Ťéša   [úpravy] 14:27 09.12.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Přes vejce
 Databáze cest:
Všechny cesty (186653)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lepen Á Jouir 6b Le Chambon
Mille Sabords 6b Le Chambon
Chat Champion 5c Le Chambon
Clochard Céleste 6a Le Chambon
Mélanchonus 6a Le Chambon
Nově komentované:
Jeskynní 6+ Josefovské Údolí
Poslušný Turista 7+ Porúbka
Údolní Spára VIIb Tisá - Hřebenové Věže
Kurdistán IXc Tisá - Modřín
Mucho Trabajo No Dinero 7 Josefovské Údolí

 Nově v diskusi:
Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zpětná vazba | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: autistický pseudohumor |

 Nové komentáře:
Re: Znouzectnost | Diky | Znouzectnost | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | Re: Petícia : Chaty nepatria iba KST a SHS JAMES | pravú alebo ľavú topánku ? |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (140)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (16)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)
Průvodce Elbtal 1 a 2 (7)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)
Yannick Flohé: první flash boulderu za 8C v historii (4)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Husky Flame | Bydlení 3+kk Praha 6 (Divoká Šárka)u | Lana zdarma | LS Cobry 37 málo lezené | Ferraty, stěna | Naviják na Telco | spolulezec na písek či okolí Prahy | Ztráta průvodce | Nákoleník |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 233 
 50 dní v divočině 
 158 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 194 
 Andrea 
 179 
 Ashima 
 137 
 Barkley Marathon 
 193 
 B.I.G. - světové prvenství 
 165 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 151 
 Gálfy - Horský život 
 143 
 Jak se staví ledovec 
 133 
 JAMES - Století nad oblaky 
 191 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 166 
 Lezci z Manína 
 169 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 166 
 Operace Nos 
 150 
 Plamen nikdy nezhasne 
 137 
 Pohlednice z konce světa 
 161 
 Pomíjivost ledu 
 160 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 161 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 150 
 Rhapsodia Corcontica 
 140 
 Sama 
 156 
 Šampioni zlatého údolí 
 159 
 S lyžemi v oblacích 
 182 
 Tenaya Traverse Challange 
 157 
 Tenkrát na východě 
 160 
 Velká alpská silnice - 73 
 157 
 Za oponou velehor 
 207 
 Zápasník Dee Dee 
 164 
 Životní výprava 
 140 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.