LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12950
2.Votoček 12800
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5789 lezců
1179221 cest
Nové přelezy:
Eisenvater 9/9+
Rock For P IXb
Sunsetboul 9-
Egilolflin 9+
Plastik Fa 9
Egilolflin 9+
Alpecin Fo 9-/9
Rampensau 10-
Ira 7b+
Corsican S 8a

Stěny
HARLEM - Ústí nad Labem
Flash Boulder Bar - Brno
ZŠ Planá - Planá

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder Contest a promítání z Albánie

První Boulder Contest se blíží! Takže?
Takže sbohem a šáteček marným pokusům, prozevlovaným a přepáleným tréninkům, prázdným kecům, nedopitým gainerům a utopeným nadějím! Tady půjde o bouldering!


Boulder Contest je bonus pro všechny, kdo se účastní Boulder Boje i pro ty co si s ním teprve hodlají potykat.
Jeden den, 30 problémů, večerní vyhlášení, cen předání, všeho zapití a sladké usnutí. To vše se odehraje v doupěti zvaném Boulder Bar ve středu 15.2. Na zdolávání boulderů budete mít čas od 15 hodin až do 21:45. Po té systém zablokuje možnost zápisu a pustí se do chroustání výsledků. Proto si tento čas hlídejte, systém neobejdete, takže co nezapíšete včas, vyletí komínem. Přibližně v deset, takže možná i chvíli po, proběhne vyhlášení a předání cen. A po té co ustanou ovace vítězům, rozjede se after party. Ta bude přesně dle Bebesovských zvyklostí, takže vše jen ne nudná a možná přijde i kouzelník, pardon kapela či nějaký ten písničkář, třeba tajemný J.L. s kytarou.

Podrobnější info o závodu, včetně pravidel, naleznete na webu boulder.cz.  Zápis bude probíhat na kartičky připravené na recepci, do systému pak prostřednictvím pc přímo na baru. Závodní bouldery budou ve třech klasických kategoriích, tedy oranžové, modré a červené v celkovém počtu 30 kousků. Označený budou písmeny, a těšit se budou na vaše pokusy i Topy! 

Jedním dechem dodáváme, že kdo se nemůže dočkat Boulder Contestu, což chápeme. Má šanci zažít v BB další z příjemných a objevných promítání. Tentokrát si prorazíme cestu do Albánie. "Země orlů" je jednou z nejchudších částí Evropy. Teprve nedávno se otevřela světu. Spolu s Richardem Honsem se podíváme na obrázky hor, malebných kaňonů řek i úžasných památek. Popovídáme si o Lekově Kánůnu, krevní mstě, soužití islámu s křesťanstvím a dalších zajímavostech. Přijďte se ve středu 8.2. od 19:00 podívat do BB.




Jan (BB)   [úpravy] 21:10 06.02.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Žárlivá, 8+
 Databáze cest:
Všechny cesty (186575)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dechová Stěna VIIc Hrubá Skála
Všetko Je Inak 6+/7- Branisko
Severní Komín III Prachov
Borůvkový žlábek II Na Tokáni
Roof Edge Traverse 7a Pula
Nově komentované:
Rock For People IXb Adršpach
Vyhlídkový Let VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Trainspotting Tr 7B Pálava
Přímá Údolní Cesta IXa Labské Údolí - Levý Břeh
Údolní Stěna VIIIa Teplické Skály

 Nově v diskusi:
Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Metodika? | Metodika? | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Katolík. | Re: :D | Adam Ondra | Re: Snad to zvladne | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: Vo svete |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (61)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (17)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)
Pinch od Edelridu (8)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)

 Nově v inzerci:
bezplatné rychlé financování pro jednotlivce i organizace | spolulezec na písek či okolí Prahy | Ztráta průvodce | Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 139 
 50 dní v divočině 
 88 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 105 
 Andrea 
 96 
 Ashima 
 77 
 Barkley Marathon 
 121 
 B.I.G. - světové prvenství 
 98 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 100 
 Gálfy - Horský život 
 87 
 Jak se staví ledovec 
 76 
 JAMES - Století nad oblaky 
 110 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 100 
 Lezci z Manína 
 106 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 99 
 Operace Nos 
 93 
 Plamen nikdy nezhasne 
 82 
 Pohlednice z konce světa 
 90 
 Pomíjivost ledu 
 90 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 107 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 100 
 Rhapsodia Corcontica 
 92 
 Sama 
 100 
 Šampioni zlatého údolí 
 94 
 S lyžemi v oblacích 
 99 
 Tenaya Traverse Challange 
 94 
 Tenkrát na východě 
 88 
 Velká alpská silnice - 73 
 98 
 Za oponou velehor 
 135 
 Zápasník Dee Dee 
 102 
 Životní výprava 
 87 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.