LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
14.Bulička 11106
15.Pail 11103
16.Danda 10908
Bouldry:
14.Kučera 10328
15.Širůčková 10253
16.Indrák 10200
Hory:
17.Novák 3832
18.Punčochář 3751
19.Cibulka 3582

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5792 lezců
1179535 cest
Nové přelezy:
Bagr 8A/8A+
Dolce Vita 7C+
The Face 7C+
Lokální Ná 9+/10-
66° North 9
Infiziert 9+
Direttissi 10-
Pas De Bra 7b+
King Kong 7C
Ljetna Sau 7b

Stěny
Základní škola Horní Čermná - Horní Čermná
Sportcentrum Forea - Lanškroun
Orel Břeclav - Břeclav

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
2D chyty - Praha 6
HUDYsport - Frýdek - Místek

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lanex Cup – Čechy 2004

V sobotu 4.prosince byl v Trutnově posledním finálovým závodem ukončen již 3.ročník českých regionálních závodů Lanex Cup.

Pod záštitou firmy LANEX a.s. Bolatice soutěžilo v průběhu celého roku více jak 600 dětí ve věku od 4 do 18 let o hodnotné ceny a body do celkového pořadí. Nejvíce mladých závodníků se již tradičně zúčastnilo školních závodů v Újezdě nad Lesy (128) a v Jičíně (124). Potěšující je příliv nových tváří z nově vznikajících oddílů a školních lezeckých center.
Do roku 2005 se připravují drobné změny v pravidlech seriálu Lanex Cup. Přistoupí se na omezení věkových kategorií, jejichž počet se sníží  na čtyři a Lanex Cup se tak stane závodem především pro školní mládež od 1. do 9. třídy. S celým zněním pravidel je možno se seznámit na stránkách Českého horolezeckého svazu www.horosvaz.cz (a také zde pod článkem - poz. red).
Počet závodů se, po domluvě pořadatelů s generálním sponzorem zastoupeným panem Alešem Urbancem, ustálí od příštího ročníku na čísle 10. Pět českých a pět moravský závodů se tak uskuteční po celé republice v průběhu celého roku 2005. Již dnes jsou známy termíny a stěny, na kterých masové závody dětí a mládeže proběhnou.
Největší dík za uspořádání letošních šesti českých závodů patří samozřejmě jejich nezištným organizátorům, kteří leckdy v „polních“ podmínkách dokázali uspořádat závody na vysoké republikové úrovni! Ne menší dík však patří i již zmiňované firmě LANEX, za její „péči“ o mladé adepty lezeckého sportu v České republice!
O závodech Lanex Cupu je pravidelně publikováno v celorepublikovém horolezeckém časopise Montana, na nejnavštěvovanějších českých horolezeckých internetových stránkách www.lezec.cz a v regionálním tisku.

Vítězové Lanex Cupu 2004

Kategorie A (1995 a mladší) – Iva Vejmolová (Brno) a Radovan Šifra (Lanškroun)
Kategorie B (1993-94) – Anna Wágnerová (Nový Bor) a Roman Kučera (Pardubice)
Kategorie C (1991-92) – Barbora Kolouchová (Praha) a Martin Šifra (Lanškroun)
Kategorie D (1989-90) – Viola Skalická (Česká Lípa) a Petr Langer (Trutnov)
Kategorie E (1987-88) – Dominika Dupalová (Praha) a Michal Kunc (Trutnov)

Výsledný ranking české části

Pravidla LC Čechy pro rok 2005

Závodní pravidla pro Český pohár mládeže






















Houmy   [úpravy] 10:44 13.12.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 kenny19:08:22 13.12.2004
ten kluk na posledni fotce na 3.miste je docela bourak.prej ho chtej obsadit do novy řady Souts Parku(nebo jak se to pise...).myslim,ze navrat Kennyho je zcela dobrej napad a ten chlapec na tu roli ma!!!
jajaodpovědět 

 maska09:04:06 14.12.2004
ten borec je ze scary movie
JPodpovědět 

 Foto dne:
finále
SP Koper 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (186622)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Přeskok 1 Skály V Kokořínském Dole
Dolce Vita 7C+ Oybin
Zubaté Ostří IXa Teplické Skály
Rodný List VIIIc Teplické Skály
45 VIIIb Teplické Skály
Nově komentované:
Promiň ÍTÝ Xa Údolí Loubenského Potoka
Inspirace Direkt 9+/10- Tetínské Skály
Auftakt VIIIa Jonsdorf
Picassovy štětce 7 Domoradice
Přebrnělé Nohy VIIc Údolí Loubenského Potoka

 Nově v diskusi:
Re: autistický pseudohumor | Re: autistický pseudohumor | Re: autistický pseudohumor | Re: autistický pseudohumor | Re: Nemeli by byt | Re: Nemeli by byt | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: autistický pseudohumor | autistický pseudohumor | Re: Zapomenutý PataPuf |

 Nové komentáře:
Re: vyjadrenie JAMESu | Re: Co takhle otevřít odkaz a číst | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: Adam Ondra | Re: Švec + Hvizdák | Re: Švec + Hvizdák | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: Co takhle otevřít odkaz a číst | Re: Hvizdak, Go Home | Re: Co takhle otevřít odkaz a číst |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (76)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (17)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)
Lenka Poláčková: jako první Slovenka vylezla na K2 (7)

 Nově v inzerci:
LS Cobry 37 málo lezené | Ferraty, stěna | Ferraty, stěna | Naviják na Telco | spolulezec na písek či okolí Prahy | Ztráta průvodce | Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 183 
 50 dní v divočině 
 120 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 143 
 Andrea 
 137 
 Ashima 
 104 
 Barkley Marathon 
 152 
 B.I.G. - světové prvenství 
 134 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 123 
 Gálfy - Horský život 
 108 
 Jak se staví ledovec 
 100 
 JAMES - Století nad oblaky 
 156 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 127 
 Lezci z Manína 
 136 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 126 
 Operace Nos 
 117 
 Plamen nikdy nezhasne 
 107 
 Pohlednice z konce světa 
 127 
 Pomíjivost ledu 
 107 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 133 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 118 
 Rhapsodia Corcontica 
 113 
 Sama 
 129 
 Šampioni zlatého údolí 
 123 
 S lyžemi v oblacích 
 140 
 Tenaya Traverse Challange 
 120 
 Tenkrát na východě 
 122 
 Velká alpská silnice - 73 
 124 
 Za oponou velehor 
 176 
 Zápasník Dee Dee 
 133 
 Životní výprava 
 112 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.