LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když nevíš kudy dál, tak namáguj.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12172
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5837 lezců
1192473 cest
Nové přelezy:
Rock Repub 8+/9-
So Long Be 9-
Wild Publi 9a
Terra Medi 8a
Vítej Z5 J 7C
Bedda Mact 7c
Silly Game 8a
Bella Ciao 7b
El Prado D 7b+
Černý Trav 7C

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Srdce brouka

Nová(?) lezecká(?) oblast(?)

Ahoj lozci, nabízím vám dlouhý tip na krátký výlet kousek od Prahy. Do Cest na Lezci to zatím nedávám, aby mě náhodou někdo neutlouk (jako industrialisty;) Takže to nepřeceňujte, ale ani nepodceňujte!
Průvodce je ZDE!

tomash   [úpravy] 13:42 18.04.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Slušný kvaky
Pěkně zpracovaný kvaky, zajeď do Jizerek a můžeš pokračovat. Je vidět, že máš kus srdce z velkýho Qaukena. Já taky, a proto Ti doporučiji právě Jizerky a hlavně Drábovnu nad Malou Skálou, tam si užiješ. Klidně Ti pošlu pár tipů, co stojí za to. Jenom s názvama si mě zklamal, co takhle Lámavý madla, Zelená hrana nebo Krystal v gatích. Boulderkvakům zdar.
Zapsal: Michal Pešík, 14:18:50 18.04.2002
 Kdo hleda...
....najde treba zrovna Brouknhart. A proto dik vsem hledacum.
Kameny jako dlan, pribeh jako vestba z car, popis ktery oblazi a polechta v podpazi. Napis zas.
Zapsal: JirkaS, 14:34:36 18.04.2002
 Super
Je to naprostá bomba. Sám vim o někoilika podobnejch oblastech, ale nikdo tam se mnou nechce jezdit. Zrovna tuhle jsem něco podobnýho objevil nad Úhlavou pod Předenicema.
Zapsal: Hop, 12:46:30 19.04.2002
 poslední(?) dodatek(?)
Sem tam na objednávku dodal jízdní řády z Prahy. A na konec jsem přidal avízo na dalšího horolezeckého průvodce - ale ten ještě chvilku potrvá.

(a když už to píšu, tak se musím konečně přiznat, že ta první cesta se samozřejmě měla původně jmenovat Dej mi nebo klesne. A už radši končím, ať se v tom nevrtám jako podsvinče v dubovém listí...)
Zapsal: tomash, 09:47:52 20.04.2002
 ad Panská skála
Už sem se lek, že tam ty šutry voblejzám jenom já a budu je tím svým tempem objevovat ještě 10 let. Takže díky za nový sektor a co se týče Panské tak od neděle 21.4. už neplatí tvoje informace, že k jištění slouží strom na vrcholu, a lébrž slaňáky a borháky (zatím 4 cesty).
Tvoje literární dílko mě dost potěšilo, protože jsem ho četl přesně po půldenním vrtání a lepení kdy jsem se bál, že kromě Panské nikde jinde už lano nevytáhnu. Bližší info o cestách zašlu.
Zapsal: Petr, 17:51:28 26.04.2002
 dutlTlHaYylfuUDlj
ffP6t9 Thank you ever so for you post.Much thanks again. Really Cool.
Zapsal: KLqupdMkPIuvop, 18:01:36 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Trebenna East
T.H.C., 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188340)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
So Long Beauty 9- Geyikbayiri
Neznámá 7+ Hlubočepské Plotny
Kulky 7+ Hlubočepské Plotny
En Iyisi O (neco) L2 7 Geyikbayiri
En Iyisi O (neco) L1 6+ Geyikbayiri
Nově komentované:
So Long Beauty 9- Geyikbayiri
Neznámá 7+ Hlubočepské Plotny
Standing Ovation 10-/10 Srbsko
Nová 2 5+ Kreutzberk
Tataráček V 11 7C Tisá - Modřín

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Není sport jako sport | Re: do pohody se hoď | Re: do pohody se hoď | Re: do pohody se hoď | + | Re: Para | do pohody se hoď | Re: Para | Špatně předstíraný nadhled | ať se ty prachy prochlastaj |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (33)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (22)
Film: příběh Adama Ondry o přelezu bouldru za 8C na flash (16)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (14)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (10)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
ČHS: rozjíždíme paralezení v Česku (6)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)

 Nově v inzerci:
Prodám posilovací desku | Statická a dynamická lana | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | Telekomunikace ve Švedsku | Železo | Prodám sadu chytů | Pohorky Garmont Tower 2.0 Extreme | Péřák Warmpeace Explorer | Scarpa Maestrale 2.0 | lezečky |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 649 
 Někdy ano 
 615 
 Ne nepoužívám 
 657 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.