LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
13.Churavý 11112
14.Pail 11103
15.Bulička 11056
Bouldry:
13.Stráník 10331
14.Kučera 10328
15.Širůčková 10253
Hory:
9.Bloudek 6320
10.Procházková 6036
11.Švihálek 5970

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5789 lezců
1179250 cest
Nové přelezy:
Hróňova Sé Xa
Eisenvater 9/9+
Rock For P IXb
Sunsetboul 9-
Egilolflin 9+
Plastik Fa 9
Egilolflin 9+
Alpecin Fo 9-/9
Rampensau 10-
Ira 7b+

Stěny
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka
321 Boulder Club - Brno
Dap Sport - Hradec Králové

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
2D chyty - Praha 6
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra- tři 8b na OS za jeden den

I přes nepříznivé deštivé počasí si přivezl Adam Ondra  z posledního výjezdu do francouzských a španělských oblastí pěknou sérii onsightů.

V Seynes vyonsightoval za jeden den  tři 8b. Druhý den přidal v Margalef další 8b na onsight a  na druhý pokus „Llamps i trons“ 8c+. Svou sbírku OS přelezů  rozšířil o pár dní později v oblasti Oliana, kde dal jedno 8b+, které je v průvodci uvedeno jako 8b+/8c a jedno 8b, v průvodci je za 8b/b+.
Těžší projekty bohužel zatekly a tak je musel Adam nechat napříště.

Simona   [úpravy] 18:39 07.02.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Super...10:09:23 08.02.2009
Co jiného by se na to to dalo říct snad jenom at ti to pořád tak dobře leze a at jsi pořád ve světové špičce.
tomáš odpovědět 

 drsne13:19:26 08.02.2009
ja uz se jen vzdycky pousmeju:)to je totalbrutalmasakrkotelnikovjakcip
odpovědět 

 Co je na tom divnyho17:48:57 08.02.2009
Kdyz ma adam maximum na 9b tak proc by nedaval 8b na os :-)
Moje maximum je 7 a taky dam 6ku na onsajt.
Milanodpovědět 
 Re: Co je na tom divnyho22:11:24 08.02.2009
jo, taky mi příde divný psát sem, kde se kdo rozlejzá:) ještě, když je to napsaný vlevo...
A. odpovědět 

 Adámek je18:23:36 08.02.2009
pořád vynikající lezčík. A evidentně ho to baví - a to je dobře. Mě taky baví ty moje 7béčka. A je to fakt super. Ado - válcuj to dál!
sígrodpovědět 

 A co se tím mění?!07:03:57 09.02.2009
Hmmm,a co my jako s tím?!
odpovědět 
 Re: A co se tím mění?!10:49:12 09.02.2009
zpravy, ktere mne nezajimaji, preskakuji. doporucuji.
jodpovědět 
  Re: A co se tím mění?!11:53:18 11.02.2009
mno... ja jsem si treba zapnul lezce bo jsem se chtel podivat jestli tu neni nejake info o dalsim Adamove prelezu... ale jak jde videt nejak lezec.cz castokrat jen preklada ruzne z infa z 8a.nu nebo planetmountain.com a nebo... no stacilo reklamy... jen jsem chtel rict ze se mi to tu malinko znechutilo... at vam to leze... HORE ZDAR
loterylodpovědět 
 Re: A co se tím mění?!18:41:50 09.02.2009
no tak je to server informačni o lezeni a lidech co lezou tak když tamhle někdo něco vyleze tak se to sem dá:)to je co?kouzlo
diegoodpovědět 

 Zase....:-(20:07:58 09.02.2009
Zase nějaká Pi.. Zku..... , která se neumí podepsat a jenom blbě kafrá. Aďo nic si z toho nedělej.
A ty anonyme když už chceš tady kritizovat tak se aspoň příště podepiš nebo nám vůbec neříkej svůj názor nás to stejně nezajimá a rádi si přečtem jak leze nejlepší lezec SVĚTA. Jo tak se bud příště podepiš a nebo se na to vyser.
Srabe jeden.
Tom Zdrahalský.
Tomáš odpovědět 
 Re: Zase....:-(21:19:30 09.02.2009
klídek tohle je jenom závist prach obyčejná... to je ten socialismus v lidech zabudovanej furt...
diegoodpovědět 
 nejlepsi lezec sveta???11:59:35 11.02.2009
nemyslite ze to je dost prehnany titul?? nemel by nejlepsi lezec sveta prelezt taky nejakou nejtezsi cestu sveta??? Adamovi to evidentne leze a je urcite ve spicce, ale takove titulovani rozhodne neni na miste... bo to malinko zhazuje ostatni (starsi) lezce... jestli slo nekdy rict ze byl nekdo nejlepsi, tak to bylo mozna v dobe Wolfganga Gullicha nebo Alexe Hubera (kdyz se venoval sportovnimu lezeni), ale i to je dost spekulativni...
ZDAR
loterylodpovědět 
 Re: Zase....:-(13:25:00 11.02.2009
Drahý Tome! Pokud se hlouběji zamyslíš nad většinou těch "závistivých komentářů" tak zjistíš, že nejsou prakticky vůbec namířeny přímo proti AO, nýbrž proti zvláštní skupině jeho "vlezdoprdelistů", která se tu na Lezci seberealizuje. Ať se zde objeví jakýkoliv článek z oblasti sportovního lezení, idned se pod ním objeví komentáře, že AO by to dal určitě v boxerských rukavicích, o půlnoci s lucernou v ruce anebo by se u toho ani trošku nezapotil. To že AO patří mezi úzkou světovou špičku, o tom není pochyb. Na druhou stranu číňané mají přísloví: když někoho chválíš, dělej to s mírou, aby to nevypadalo že si o dotyčném myslíš že je idiot.....
Jan Vlasákodpovědět 

 Foto dne:
finále
SP Koper 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (186577)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
I Gladiatori 7b Tofana
Fantomas Se Zlobí VIIIc Labské Údolí - Levý Břeh
Dechová Stěna VIIc Hrubá Skála
Všetko Je Inak 6+/7- Branisko
Severní Komín III Prachov
Nově komentované:
Compagni Di Merenda 7b Tofana
Dechová Stěna VIIc Hrubá Skála
Rock For People IXb Adršpach
Vyhlídkový Let VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Trainspotting Tr 7B Pálava

 Nově v diskusi:
Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Metodika? | Metodika? | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
Co takhle otevřít odkaz a číst | Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Katolík. | Re: :D | Adam Ondra | Re: Snad to zvladne | Re: vyjadrenie JAMESu |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (61)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (17)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)
Pinch od Edelridu (8)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)

 Nově v inzerci:
spolulezec na písek či okolí Prahy | Ztráta průvodce | Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky | krk |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 143 
 50 dní v divočině 
 90 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 108 
 Andrea 
 98 
 Ashima 
 79 
 Barkley Marathon 
 124 
 B.I.G. - světové prvenství 
 101 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 102 
 Gálfy - Horský život 
 87 
 Jak se staví ledovec 
 80 
 JAMES - Století nad oblaky 
 112 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 106 
 Lezci z Manína 
 107 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 103 
 Operace Nos 
 93 
 Plamen nikdy nezhasne 
 85 
 Pohlednice z konce světa 
 93 
 Pomíjivost ledu 
 93 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 111 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 105 
 Rhapsodia Corcontica 
 95 
 Sama 
 102 
 Šampioni zlatého údolí 
 98 
 S lyžemi v oblacích 
 101 
 Tenaya Traverse Challange 
 95 
 Tenkrát na východě 
 90 
 Velká alpská silnice - 73 
 99 
 Za oponou velehor 
 137 
 Zápasník Dee Dee 
 109 
 Životní výprava 
 87 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.