LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12950
2.Votoček 12800
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5789 lezců
1179221 cest
Nové přelezy:
Eisenvater 9/9+
Rock For P IXb
Sunsetboul 9-
Egilolflin 9+
Plastik Fa 9
Egilolflin 9+
Alpecin Fo 9-/9
Rampensau 10-
Ira 7b+
Corsican S 8a

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jak to vidí ptáci

Třetí snímek

Tak tu máme 3. díl z 10 v naší poznávací soutěži. V tom minulém jsem začal Tisou, přišlo mi spousty správných odpovědí, ale naprostá většina až po vyzrazení,

proto jsem odpovědi nezapočítal a zařadili jsme s Jirkou nový snímek. Byla na něm Frankenjurská oblast Bärenschluchwende (jako správnou odpověď jsem počítal i Püttlachtal).

Uhodli to:
Tomáš Ščerba, Jirous, Jakub Hlaváček a Lukáš Drbohlav.


Třetí letecký snímek



Správnou odpověď se dozvíte s novou otázkou vždy za týden. Výherce celé soutěže bude vylosován z těch, kteří odpoví správně na všechny, nebo nejvíce otázek.

Takže, poznejte oblast číslo 3, odpovědi zasílejte na mail do 18.6.2006.


Minulý snímek Bärenů



Další oblast je zase, tak jak bychom ji viděli na mapě (sever nahoře). Zkusím opět něco lehčího. Jestliže si myslíte, že jste ji poznali, pošlete mi odpověď do 18.6. na e-mail: luky@lezec.cz používejte prosím, nadpis: SOUTĚŽ.
Opět jsem našel mejly s jiným nadpisem (byla-li v nich správná odpověď, naposledy jsem je zařadil). Ode dneška již NEBUDOU POČÍTÁNY.

Bohužel někteří z vás moc nečtou, zadání soutěže (komentáře, nadpis odpovědí, pravidla soutěže vůbec). Proto jsme po prozrazení zakázali komentáře.

Proto znovu zopakuji pravidla soutěže:
Úkolem je poznat lezecké oblasti na satelitních nebo leteckých snímcích. Bude jich celkem 10 a každý týden se objeví na našich stránkách nová fotografie. Správnou odpověď se dozvíte s novou otázkou vždy za týden. Výherce celé soutěže bude vylosován z těch, kteří odpoví správně na všechny, nebo nejvíce otázek.

Pamatujte: ještě se stále můžete zapojit, vyhlášení je až po zakončení všech 10-ti dílů. Vyhrát může i ten, co se zapojí do soutěže až teď.

Luky   [úpravy] 15:13 16.06.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Žárlivá, 8+
 Databáze cest:
Všechny cesty (186575)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dechová Stěna VIIc Hrubá Skála
Všetko Je Inak 6+/7- Branisko
Severní Komín III Prachov
Borůvkový žlábek II Na Tokáni
Roof Edge Traverse 7a Pula
Nově komentované:
Rock For People IXb Adršpach
Vyhlídkový Let VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Trainspotting Tr 7B Pálava
Přímá Údolní Cesta IXa Labské Údolí - Levý Břeh
Údolní Stěna VIIIa Teplické Skály

 Nově v diskusi:
Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Metodika? | Metodika? | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Katolík. | Re: :D | Adam Ondra | Re: Snad to zvladne | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: Vo svete |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (61)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (17)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)
Pinch od Edelridu (8)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)

 Nově v inzerci:
bezplatné rychlé financování pro jednotlivce i organizace | spolulezec na písek či okolí Prahy | Ztráta průvodce | Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 139 
 50 dní v divočině 
 88 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 105 
 Andrea 
 96 
 Ashima 
 77 
 Barkley Marathon 
 121 
 B.I.G. - světové prvenství 
 98 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 100 
 Gálfy - Horský život 
 87 
 Jak se staví ledovec 
 76 
 JAMES - Století nad oblaky 
 110 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 100 
 Lezci z Manína 
 106 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 99 
 Operace Nos 
 93 
 Plamen nikdy nezhasne 
 82 
 Pohlednice z konce světa 
 90 
 Pomíjivost ledu 
 90 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 107 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 100 
 Rhapsodia Corcontica 
 92 
 Sama 
 100 
 Šampioni zlatého údolí 
 94 
 S lyžemi v oblacích 
 99 
 Tenaya Traverse Challange 
 94 
 Tenkrát na východě 
 88 
 Velká alpská silnice - 73 
 98 
 Za oponou velehor 
 135 
 Zápasník Dee Dee 
 102 
 Životní výprava 
 87 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.