LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Desátá rozhodne.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
6.Štípek 11769
7.Nespoutaný 11622
8.Mokroluský 11596
Bouldry:
6.Stráník 10850
7.Pochman 10675
8.Jungling 10628
Hory:
18.Cibulka 3582
19.Magič 3464
20.Tomasu 3348

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5803 lezců
1181902 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Rumpelkamm 9
Funkenschl 9
Ice Age 9+
Der Faule 9
Poslední V 10-
Pyroman 9
Mušinec 7C+ tr
Jedna Mozk 7C
Nothing Ch 8A

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra- tři 8b na OS za jeden den

I přes nepříznivé deštivé počasí si přivezl Adam Ondra  z posledního výjezdu do francouzských a španělských oblastí pěknou sérii onsightů.

V Seynes vyonsightoval za jeden den  tři 8b. Druhý den přidal v Margalef další 8b na onsight a  na druhý pokus „Llamps i trons“ 8c+. Svou sbírku OS přelezů  rozšířil o pár dní později v oblasti Oliana, kde dal jedno 8b+, které je v průvodci uvedeno jako 8b+/8c a jedno 8b, v průvodci je za 8b/b+.
Těžší projekty bohužel zatekly a tak je musel Adam nechat napříště.

Simona   [úpravy] 18:39 07.02.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Super...10:09:23 08.02.2009
Co jiného by se na to to dalo říct snad jenom at ti to pořád tak dobře leze a at jsi pořád ve světové špičce.
tomáš odpovědět 

 drsne13:19:26 08.02.2009
ja uz se jen vzdycky pousmeju:)to je totalbrutalmasakrkotelnikovjakcip
odpovědět 

 Co je na tom divnyho17:48:57 08.02.2009
Kdyz ma adam maximum na 9b tak proc by nedaval 8b na os :-)
Moje maximum je 7 a taky dam 6ku na onsajt.
Milanodpovědět 
 Re: Co je na tom divnyho22:11:24 08.02.2009
jo, taky mi příde divný psát sem, kde se kdo rozlejzá:) ještě, když je to napsaný vlevo...
A. odpovědět 

 Adámek je18:23:36 08.02.2009
pořád vynikající lezčík. A evidentně ho to baví - a to je dobře. Mě taky baví ty moje 7béčka. A je to fakt super. Ado - válcuj to dál!
sígrodpovědět 

 A co se tím mění?!07:03:57 09.02.2009
Hmmm,a co my jako s tím?!
odpovědět 
 Re: A co se tím mění?!10:49:12 09.02.2009
zpravy, ktere mne nezajimaji, preskakuji. doporucuji.
jodpovědět 
  Re: A co se tím mění?!11:53:18 11.02.2009
mno... ja jsem si treba zapnul lezce bo jsem se chtel podivat jestli tu neni nejake info o dalsim Adamove prelezu... ale jak jde videt nejak lezec.cz castokrat jen preklada ruzne z infa z 8a.nu nebo planetmountain.com a nebo... no stacilo reklamy... jen jsem chtel rict ze se mi to tu malinko znechutilo... at vam to leze... HORE ZDAR
loterylodpovědět 
 Re: A co se tím mění?!18:41:50 09.02.2009
no tak je to server informačni o lezeni a lidech co lezou tak když tamhle někdo něco vyleze tak se to sem dá:)to je co?kouzlo
diegoodpovědět 

 Zase....:-(20:07:58 09.02.2009
Zase nějaká Pi.. Zku..... , která se neumí podepsat a jenom blbě kafrá. Aďo nic si z toho nedělej.
A ty anonyme když už chceš tady kritizovat tak se aspoň příště podepiš nebo nám vůbec neříkej svůj názor nás to stejně nezajimá a rádi si přečtem jak leze nejlepší lezec SVĚTA. Jo tak se bud příště podepiš a nebo se na to vyser.
Srabe jeden.
Tom Zdrahalský.
Tomáš odpovědět 
 Re: Zase....:-(21:19:30 09.02.2009
klídek tohle je jenom závist prach obyčejná... to je ten socialismus v lidech zabudovanej furt...
diegoodpovědět 
 nejlepsi lezec sveta???11:59:35 11.02.2009
nemyslite ze to je dost prehnany titul?? nemel by nejlepsi lezec sveta prelezt taky nejakou nejtezsi cestu sveta??? Adamovi to evidentne leze a je urcite ve spicce, ale takove titulovani rozhodne neni na miste... bo to malinko zhazuje ostatni (starsi) lezce... jestli slo nekdy rict ze byl nekdo nejlepsi, tak to bylo mozna v dobe Wolfganga Gullicha nebo Alexe Hubera (kdyz se venoval sportovnimu lezeni), ale i to je dost spekulativni...
ZDAR
loterylodpovědět 
 Re: Zase....:-(13:25:00 11.02.2009
Drahý Tome! Pokud se hlouběji zamyslíš nad většinou těch "závistivých komentářů" tak zjistíš, že nejsou prakticky vůbec namířeny přímo proti AO, nýbrž proti zvláštní skupině jeho "vlezdoprdelistů", která se tu na Lezci seberealizuje. Ať se zde objeví jakýkoliv článek z oblasti sportovního lezení, idned se pod ním objeví komentáře, že AO by to dal určitě v boxerských rukavicích, o půlnoci s lucernou v ruce anebo by se u toho ani trošku nezapotil. To že AO patří mezi úzkou světovou špičku, o tom není pochyb. Na druhou stranu číňané mají přísloví: když někoho chválíš, dělej to s mírou, aby to nevypadalo že si o dotyčném myslíš že je idiot.....
Jan Vlasákodpovědět 

 Foto dne:

Přes vejce
 Databáze cest:
Všechny cesty (186970)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Superguide - Ausstiegsvriante 9- Frankenjura
Rumpelkammer 9 Frankenjura
Hvězdy Na Zádech VI Adršpach
Vypečený Kondor 6 Sokolka
Kondor 4+ Sokolka
Nově komentované:
Silikonia 7+ Srbsko
Plattenführe 5- Höllental
Alte Westwand 5 Höllental
Tlačenka 7A Popova Skála
Silikonia 7+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Pády a sedák | Re: Ztratil jsem | Re: Pády a sedák | Pády a sedák | Re: adam ondra konecne v citovan v mass mediich | Re: adam ondra konecne v citovan v mass mediich | adam ondra konecne v citovan v mass mediich | Re: Operace tenisového lokte | Operace tenisového lokte | Mravenec |

 Nové komentáře:
Držíme palce! | Re: to se fotil dronem? | Půl na půl | to se fotil dronem? | Marťas je držák :-). | Re: Znouzectnost | Re: Ragni si Lecco | Re: Ragni di Lecco | Re: Ragni di Lecco | Ragni si Lecco |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (142)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (19)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (6)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)
Yannick Flohé: první flash boulderu za 8C v historii (4)

 Nově v inzerci:
Nabízím "odkoupení" noclehu v tatrách | NEJLEPŠÍ ONLINE PŮJČKA BEZ PODVODŮ | Půjčka od soukromé osoby bez podvodu | Lezeni dnes v Praze | Leki trekové hole | písek | Statická a dynamická lana | Spolulezec-Praha | Natírání stožárů | Písek |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 379 
 50 dní v divočině 
 295 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 343 
 Andrea 
 302 
 Ashima 
 245 
 Barkley Marathon 
 323 
 B.I.G. - světové prvenství 
 297 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 269 
 Gálfy - Horský život 
 265 
 Jak se staví ledovec 
 248 
 JAMES - Století nad oblaky 
 335 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 281 
 Lezci z Manína 
 287 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 280 
 Operace Nos 
 265 
 Plamen nikdy nezhasne 
 260 
 Pohlednice z konce světa 
 289 
 Pomíjivost ledu 
 272 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 276 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 264 
 Rhapsodia Corcontica 
 269 
 Sama 
 289 
 Šampioni zlatého údolí 
 284 
 S lyžemi v oblacích 
 325 
 Tenaya Traverse Challange 
 274 
 Tenkrát na východě 
 298 
 Velká alpská silnice - 73 
 277 
 Za oponou velehor 
 329 
 Zápasník Dee Dee 
 276 
 Životní výprava 
 257 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.