LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
9.Širůčková 11456
10.Stráník 11455
11.H2 11216
Bouldry:
9.Kopecký 10600
10.Danda 10506
11.Novák 10475
Hory:
7.Bloudek 6420
8.Černý 6204
9.Švihálek 6192

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5802 lezců
1181831 cest
Nové přelezy:
Poslední V 10-
Pyroman 9
Mušinec 7C+ tr
Jedna Mozk 7C
Nothing Ch 8A
Captain Ja 8A+
The Right 8A
The Left H 8A+
Free For A 8A
Octopussy 8A

Stěny
Klub Dubina - Litoměřice
gymnázium Orlová - Orlová-Lutyně
Flash Wall - Olomouc

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vírský cepín 2017

už tuto sobotu - změna kvalifikace

Již tuto sobotu proběhne tradiční závod na rychlost na vírském ledu. Letos půjde o 1. kolo českého poháru v této disciplíně. Oproti minulým ročníkům přichází pořadatelé se změnou kvalifikace.

Dle pravidla "více ledu, více závodění" bude kvalifikace dvoukolová, respektive ve dvou cestách. Tou hlavní změnou z toho plynoucí je, že registrace bude ukončena před začátkem kvalifikace. Zájemci o účast tedy musí přijet do Víru před ukončením registrace, nebo využít již nyní online registraci. Do finále budou postupovat závodníci s nejlepším součtem obou časů. Finále je od 18:00 v tradičním duchu.
Více info na www.ledovastenavir.cz

Vírský cepín - foto vítězů minulých závodů


Adrex Ice Run 2017


Pokud v liberecké horolezecké aréně vydrží ledy do 18.2., proběhne zde 2. kolo poháru, které bude zároveň Mistrovstvím ČR v ledolezení na rychlost.
Závodníci s vysokými ambicemi by se měli zúčastnit obou závodů, pokud chtějí pomýšlet na celkové vítězství v tomto zatím skromném pohárovém souboji.

Na MS juniorů v Champagny ve Francii budeme mít účastníky


Adam Sedlák a Michal Franek vyráží do Francie na zkušenou na MS juniorů (MS juniorů v Champagny ve Francii je 10.-11.2). Naši mladí reprezentanti již mají za sebou závody slovenského poháru v Handlové a v Bratislavě, které pro ně byly tou úplně první zkušeností, a nyní nahlédnou do světa velkých závodů. Budeme jim držet palce.

Slávek Matuška   [úpravy] 06:30 07.02.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Soutěž - tipuj finálový čas11:05:05 08.02.2017
Tak je tu opět soutěž! Zúčastnit se může každý. Tipujte můj finálový čas Vírského cepínu 2017 a vyhrajte rychlolezecké háky, jaké se používaji na SP a společné lezení na ledové stěně Vír. Stačí do komentářů pod plakát na FB stránce https://www.facebook.com/milandvoracek.iceexpress napsat svůj odhad finálového času s přesností na setiny vteřiny. Při více shodných časech platí čas toho, kdo jej napsal dříve, ale setiny vteřiny dávají dost prostoru všem pro jejich unikátní tip. Uzávěrka bude v sobotu 11.2.2017 ve 12.00 hodin. Výherce bude kontaktován zprávou na FB.
Milan Dvořáčekodpovědět 

 Foto dne:

Přes vejce
 Databáze cest:
Všechny cesty (186956)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Komínová Cesta I Tisá - Velké Stěny
Vrtulka II Tisá - Velké Stěny
Levý Komín II Tisá - Velké Stěny
Západní Komín III Tisá - Velké Stěny
Vnitřní Cesta IV Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Poklice 6+ Srbsko
O Třinácti Tchýních Xa Teplické Skály
Superrempl 6 Pálava
Kuchařova Cesta 6+/7- Pálava
Frankenschwein Xa Teplické Skály

 Nově v diskusi:
Re: adam ondra konecne v citovan v mass mediich | adam ondra konecne v citovan v mass mediich | Re: Operace tenisového lokte | Operace tenisového lokte | Mravenec | Re: Ztratil jsem | Ztratil jsem | Re: Zpětná vazba | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
to se fotil dronem? | Marťas je držák :-). | Re: Znouzectnost | Re: Ragni si Lecco | Re: Ragni di Lecco | Re: Ragni di Lecco | Ragni si Lecco | Jde to dolů | . | Re: Czech |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (142)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (19)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (6)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (5)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)

 Nově v inzerci:
Lezeni dnes v Praze | Leki trekové hole | písek | Statická a dynamická lana | Spolulezec-Praha | Natírání stožárů | Písek | Home Office climbing | Mytí oken | Spolujízda, vícedélky a ubytko v Arco - 1. až 5.10. |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 372 
 50 dní v divočině 
 289 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 335 
 Andrea 
 300 
 Ashima 
 242 
 Barkley Marathon 
 310 
 B.I.G. - světové prvenství 
 290 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 264 
 Gálfy - Horský život 
 260 
 Jak se staví ledovec 
 246 
 JAMES - Století nad oblaky 
 321 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 276 
 Lezci z Manína 
 280 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 278 
 Operace Nos 
 261 
 Plamen nikdy nezhasne 
 256 
 Pohlednice z konce světa 
 282 
 Pomíjivost ledu 
 269 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 273 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 256 
 Rhapsodia Corcontica 
 264 
 Sama 
 283 
 Šampioni zlatého údolí 
 276 
 S lyžemi v oblacích 
 319 
 Tenaya Traverse Challange 
 267 
 Tenkrát na východě 
 294 
 Velká alpská silnice - 73 
 273 
 Za oponou velehor 
 324 
 Zápasník Dee Dee 
 273 
 Životní výprava 
 254 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.