LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Helé mami, horolezec. Jéé už tam neni!?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
10.Stráník 11455
11.H2 11216
12.Klapal 11126
Bouldry:
10.Danda 10506
11.Novák 10475
12.Popovský 10428
Hory:
5.Šuraba 6607
6.Skopec 6483
7.Bloudek 6420

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5802 lezců
1181535 cest
Nové přelezy:
Pívo A Sla Xb
Fénix 9+
Jedna Mozk 7C
Ocelový Ko 8A+
Daywalker 9+/10-
Brandlemou 10-
Jedna Mozk 7C
The Gift 7C
Man Of The 7C
Super Nova 7C/7C+

Stěny
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová

Prodejny
2D chyty - Praha 6
Dap Sport - Hradec Králové
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polínský pes

28. - 29. října

Zas žloutne zem a stromy svlíkaj listí, rána jsou kalný a slunce dlouží stín a tak je tu čas zhodnotit sezónu, sečíst cos dal a nedal, ve skalách i v životě a co už třeba nikdy nedáš.

Tak pokud si toho letos moc nebáchnul máš jedinečnou možnost to dohnat na Polínském psu, který proběhne v termínu 28. -29. října. Počítám s příjezdem v dopoledních hodinách, připravit taky nějaké dříví, bylo by dobré se na to trochu vybavit. Závod by se běžel tak kolem druhé, no a vyhlášení letos proběhne zřejmě v hospodě v Krsech. U Pavlíka ve stodole údajně minule k ránu někdo zlobil a kupodivu jsem v tom neměl prsty. Myslím si ale, že naše rumantické duše by noční posezení u ohně pod skalami mohly uvítat. Třeba pak polezem i v neděli?


Pavel je pro, ale...



Pohoda jak POLENO



Už zase skáču přes kaluže


Na kamarády, známé i neznámé lezce a lezkyně se těší rekonvalescent Vaník + Lída, no a Algena comp.

Franta Algena   [úpravy] 21:07 26.10.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Inspirativní foto08:53:04 27.10.2006
Dát tam fotku s lezením TR, to je fakt síla...
odpovědět 
 Re: Inspirativní foto11:36:51 27.10.2006
Jezdí tam spousta lidí, kteří lezou TR, tak proč ne?
No nic zase jeden rejpal...
Michalodpovědět 
  Re: Inspirativní foto14:12:55 27.10.2006
Jestli jsem to dobře pochopil, tak leze jakýsi rekonvascelent - tudíž je možná rád, že vůbec leze. Pokud je to navíc mr. Vaník, (což asi je, ale na té fotce to není zřetelné)tak tam je tahle výtka úplně mimo mísu - pokud tedy víš o koho jde. Jinak mě ale rybáři taky trochu serou, zrovna předminulou neděli se na polínko přihnala partička takovejch, ten nejstatečnější to obešel a hodil lano dolů, s tím taky haldu šutrů, no a pak zbytek dne zkoušeli dostat se nahoru jakoby lezením. Chvílema to vypadalo trochu strašidelně.
marianodpovědět 
 Re: Inspirativní foto15:55:43 27.10.2006
Zapoměl jsi se podepsat.A jinak,nic špatného na tom nevidím,je to stejné jako foto dne na písku s maglajzem.
Radekodpovědět 
  Re: Inspirativní foto09:21:09 28.10.2006
vy ste se hledali až jste se našli.
Filipodpovědět 

 Re: inspirativní foto...12:05:19 28.10.2006
Každej leze tak, na co má ! Takovejch frajírků tu už bylo a kde jsou tedˇ ?
cezelodpovědět 

 Je jiná doba14:58:42 28.10.2006
Lezení je o pohodě,(vlastně pro někoho je to způsob dokazování si něčeho a kdo to bere trochu jinak a neleze minimálně cesty za 8 je hodný jen posměchu).
Michalodpovědět 

 elita15:41:58 28.10.2006
Koukam, ze se tady zase sesla elita. Podivejte se odbornici, kazdy leze jak umi, a to ze leze lehke cesty a k tomu stylem, ktery vam je proti srsti, jeste neznamena ze mate pravo se mu vysmivat. Jen to svedci o vasi dusevni zaostalosti. Nebo vam se snad vysmivaji lide, co lezou lepe nez vy, nebo lide, kteri lezou bez jisteni? Rikaji Vam snad, ze jste amateri co si bez lana ani neprdnou?

Lezeni povazuju za relaxaci, neco co delam pro radost a pro vlastni uspokojeni. Kdyz z toho nekdo chce delat zavody a lezt nejakou cestu jen kvuli obtiznosti a urcitym stylem tak prosim, ale necht se nevysmiva tem, co lezou jinak. Vypada totiz jako idiot ;-)
jaczodpovědět 

 Poznámka13:05:24 29.10.2006
Myslím že tu někdo nepochopil poznámku: "Už zase skáču přes kaluže" a i kdyby, tak je to jeho věc jestli leze TR.....
Huronodpovědět 

 Foto dne:

Narovnaná Májová
 Databáze cest:
Všechny cesty (186928)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Projekt P 7A Loučovice
Západní Spára V Adršpach
Novinka Trpaslík 6A+ Loučovice
Novinka Vhloubením 6C Loučovice
Novinka Na Rohu 6A+ Loučovice
Nově komentované:
Frankenschwein Xa Teplické Skály
Květina 5 Pálava
Rybízl 4+ Pálava
Jitřenka VIIa Tisá - Velké Stěny
Cinkání Klíčů IXb Teplické Skály

 Nově v diskusi:
Operace tenisového lokte | Mravenec | Re: Ztratil jsem | Ztratil jsem | Re: Zpětná vazba | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: autistický pseudohumor | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba |

 Nové komentáře:
Re: Ragni si Lecco | Re: Ragni di Lecco | Re: Ragni di Lecco | Ragni si Lecco | Jde to dolů | . | Re: Czech | Re:tardi | Czech | Re: Znouzectnost |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (142)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (18)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (6)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (5)

 Nově v inzerci:
Lezeni dnes v Praze | Lezeni dnes v Praze | Leki trekové hole | písek | Statická a dynamická lana | Spolulezec-Praha | Natírání stožárů | Písek | Home Office climbing | Mytí oken |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 361 
 50 dní v divočině 
 277 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 323 
 Andrea 
 287 
 Ashima 
 233 
 Barkley Marathon 
 295 
 B.I.G. - světové prvenství 
 280 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 253 
 Gálfy - Horský život 
 247 
 Jak se staví ledovec 
 234 
 JAMES - Století nad oblaky 
 305 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 264 
 Lezci z Manína 
 261 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 263 
 Operace Nos 
 254 
 Plamen nikdy nezhasne 
 241 
 Pohlednice z konce světa 
 267 
 Pomíjivost ledu 
 256 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 263 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 249 
 Rhapsodia Corcontica 
 250 
 Sama 
 271 
 Šampioni zlatého údolí 
 263 
 S lyžemi v oblacích 
 307 
 Tenaya Traverse Challange 
 255 
 Tenkrát na východě 
 282 
 Velká alpská silnice - 73 
 259 
 Za oponou velehor 
 314 
 Zápasník Dee Dee 
 267 
 Životní výprava 
 250 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.