LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
33.Duchoň 10284
34.Novotná 10265
35.Reich 10254
Bouldry:
33.Svoboda 9581
34.Moravec 9550
35.Ďurech 9456
Hory:
23.Verner 3138
24.Louda 3082
25.Slavíček 3060

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5804 lezců
1182183 cest
Nové přelezy:
Steep Mud 9+/10-
Speedy Gon 9
Velkej Bej 9
Cestička K 7C
Herr Kules 9/9+
Ab Durch D 9/9+
Leftfield 9+/10-
Zelená Hro 9-
Kontrollfr 9-
Rumpelkamm 9

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Granty ČHS

Český horolezecký svaz by rád udělal něco pro své členy a podpořil je v jejich horolezeckém konání...

Český horolezecký svaz tradičně vyhlásil granty s cílem podporovat horolezeckou činnost mládeže a výkonnostní horolezecké a skialpinistické akce. V rozpočtu na rok 2005 je počítáno s podporou v celkovém rozsahu 240.000,- na akce mládeže a 150.000,- na akce výkonnostní. Nejsou to sice žádné milióny, ale ve srovnání s výší členského příspěvku to myslím není zas tak zlé...
Uzávěrka se blíží, takže pokud jste členy ČHS máte zájem o finanční podporu neváhejte a podejte svou přihlášku!!

Více informací najde pod těmito odkazy:

Výkonnostní lezení a skialpinismus -
http://www.horosvaz.cz/skaly/view.phtml?id=851

Činnost mládeže -
http://www.horosvaz.cz/skaly/view.phtml?id=856

Jindra Pražák, ČHS

P.S. Třeba i k tomu je nám ČHS... ;-)

Jindra Pražák   [úpravy] 09:30 06.04.2005Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Peníze14:24:52 06.04.2005
Tohle je přeně to, co mě děsí. Proto nejsem členem ČHS.Odkud se ty peníze berou? z příspěvků?
Michalodpovědět 
 Re: Peníze14:48:56 06.04.2005
Projdi si komentáře v článku o Valné hromadě. Honza Bloudek tam celkem podrobně rozepsal odkud se ty peníze berou.
Petr Jandíkodpovědět 
  Re: Peníze14:59:05 06.04.2005
ze Sazky je 200.000 pausalni prispevek na administrativu svazu, 1.200.000 prispevek podle velikosti clenske zakladny, 90.000 prispevek vypocteny podle poctu konanych domacich soutezi a 710.000 prispevek vypocitany podle ekonomicke narocnosti zavodnich disciplin (umela stena, skialpinismus). Za sportovni disciplinu se pri vypoctu nepovazuje klasicke horolezectvi v horach ani na skalach a tyto aktivity na vysi podilu ze Sazky nemaji vliv. S penezmi ze Sazky muzeme udelat pro podporu horolezectvi cokoliv, tzn. klidne za celych 2.200.000 ze Sazky muzeme natlouct kruhy do skal, nebo je cele pouzit na podporu zavodeni - je to nase svobodne rozhodnuti. Akorat by vuci zavodnikum bylo spravne, aby minimalne tech 800.000 dostali, protoze jsme je ziskali diky jejich aktivitam a navic pokud bychom je nepodporovali, postupne bychom o tech 800.000 prisli.
Nas vztah k Sazce je ten, ze jsme prostrednictvim CSTV jejimi spoluvlastniky a o klici pro deleni penez mezi svazy se hlasuje na VH CSTV. Tzn. zpusob pouziti penez je nase vec.
Vedle toho statni dotace na talentovanou mladez (120.000) a na reprezentaci (135.000) je striktne ucelove vazana a musime ji vyuzit a vyuctovat podle presne (az neprijemne presne) danych pravidel.
Pokud secteme vsechny sportovne orientovane prijmy v predpokladanych prijmech roku 2005, vyjde nam 1.100.000, ve schvalenych vydajich 2005 davame na sport 2.750.000 - t.j. vsechny ostatni penize ze Sazky a k tomu jeste 295.000 z clenskych prispevku.
======================================
Jak se ty peníze mají rozdělit se dá najít v zápisech na webu ČHS.
od HoBLa-přenesenoodpovědět 
 Re: Peníze11:51:49 07.04.2005
Nějak jsem nepochopil CO Tě děsí. To že v rámci 6mil. rozpočtu je 400tis. na granty, tedy na otevřenou soutěž o nejlepší projekt? Nebo Tě vůbec překvapuje, že ČHS operuje s částkami ve staticících? Nebo co?
mellounodpovědět 

 Foto dne:

Věž v Zhangjiajie
 Databáze cest:
Všechny cesty (187039)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Przytul Slimaka 5 Toczek
Parazit 6A+ Popova Skála
Erbstück VIIIa Bielatal
Pecunia Sue 6a Valle Aquila
Incastro 5c Valle Aquila
Nově komentované:
U Buku 5- Kozel
Erbstück VIIIa Bielatal
Silikonia 7+ Srbsko
Pedrův Smrk 10- Josefovské Údolí
V Pasti 6C+ Popova Skála

 Nově v diskusi:
Re: Pády a sedák | Re: Peněženka na Tetínských skalách | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák | Re: Peněženka na Tetínských skalách | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák | Re: Operace tenisového lokte | Re: Pády a sedák |

 Nové komentáře:
Re: to se fotil dronem? | Lukáš Mokroluský v semifinále! | Držíme palce! | Re: to se fotil dronem? | Půl na půl | to se fotil dronem? | Marťas je držák :-). | Re: Znouzectnost | Re: Ragni si Lecco | Re: Ragni di Lecco |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (142)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (19)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (7)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)
Pepa Šindel přelezl další cestu za 9a/+: Procesor na Slovensku (4)

 Nově v inzerci:
Wild Country Revo | parťák teď na neděli 28.9. | Nabízím "odkoupení" noclehu v tatrách | Lezeni dnes v Praze | Leki trekové hole | písek | Statická a dynamická lana | Spolulezec-Praha | Natírání stožárů | Písek |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 411 
 50 dní v divočině 
 329 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 365 
 Andrea 
 332 
 Ashima 
 272 
 Barkley Marathon 
 348 
 B.I.G. - světové prvenství 
 325 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 299 
 Gálfy - Horský život 
 291 
 Jak se staví ledovec 
 272 
 JAMES - Století nad oblaky 
 367 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 300 
 Lezci z Manína 
 320 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 308 
 Operace Nos 
 289 
 Plamen nikdy nezhasne 
 285 
 Pohlednice z konce světa 
 314 
 Pomíjivost ledu 
 294 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 300 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 291 
 Rhapsodia Corcontica 
 286 
 Sama 
 311 
 Šampioni zlatého údolí 
 304 
 S lyžemi v oblacích 
 349 
 Tenaya Traverse Challange 
 305 
 Tenkrát na východě 
 323 
 Velká alpská silnice - 73 
 308 
 Za oponou velehor 
 359 
 Zápasník Dee Dee 
 298 
 Životní výprava 
 284 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.