LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kudy mám lézt?? Nahoru!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
20.Smetanová 10838
21.Novák 10756
22.Kalvas 10684
Bouldry:
20.Košťál 10000
21.Šípek 10000
22.Štípek 9956
Hory:
26.Štalmach 2894
27. 2726
28.Kulajta 2726

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5801 lezců
1181157 cest
Nové přelezy:
Skočdopole 7C
Revolta 7C/7C+
Crystalex 7C+/8A
Jedna Mozk 7C
Insemináto 7B+
Bibacterio 7C
Kouř 7C+
Velkej Kou 8A+
Whiplash 8B
Semišová M Xb

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lucka Hrozová čtvrtá na Mistrovství světa v ledolezení

Lucka Hrozová byla čtvrtá na Mistrovství světa v ledolezení na obtížnost, které se uskutečnilo spolu se závodem Světového poháru v ledolezení na rychlost v rumunském Busteni 5. a 6. února 2011.

Mistryní světa se stala Italka Angelika Rainerová. Druhá skončila Korejka Woon Seon Shinová, třetí Ruska Anna Galljamova. Lucie Hrozová díky lepšímu semifinále odsunula na pátou příčku Korejku Woon Wha Jeongovou se stejným finálovým výsledkem, uvádí tisková zpráva Českého horolezeckého svazu. Lucka Hrozová si udržela druhou příčku v průběžném rankingu Světového poháru.

Mistrem světa se v dramatickém finále stal Korejec Hee Yong Park, rozdílem devíti sekund odsunul na druhé místo dosud neporazitelného Rakušana Markuse Bendlera, závodícího za Rumunsko. Bronz získal Ukrajinec Jevgenij Krivošejcev.

Závod Světového poháru na rychlost se stal doménou Ruska. Vyhrála Natalia Kulikova před Marií Tolokoninou a Naděždou Galljamovou. Mezi muži vévodil Pavel Guljajev, druhý byl Alexej Vagin a třetí místo obsadil Pavel Batušev.

Celkové výsledky: www.theuiaa.org





Lucie Hrozová v závodních cestách, foto Libor Hroza starší a Stelian Pavalache

Standa Holec   [úpravy] 20:30 08.02.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dost dobrýá21:19:55 08.02.2011
Lucinko, krásný výsledek. Přeju ještě více síly, chuti, elánu a dobrých kamarádů (přátel), pak to jde, i když to nejde. Pa Tvůj Tomáš
tomášodpovědět 
 Re: dost dobrýá22:07:53 08.02.2011
Co je tohle za úchylnej komentář? Úplně vidim ty sliny, co se "jejímu Tomášovi" hromadí v koutcích úst.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá08:44:39 09.02.2011
Hlavne aby se mu nehromadilo neco nekde jinde:-D
MModpovědět 
   Re: dost dobrýá21:14:25 09.02.2011
myslim ze to vcas a pravidelne vypousti...
pindik 2odpovědět 
 Re: dost dobrýá11:13:19 09.02.2011
lucinko ja ti preju to same s jeste vetsim srdickem.
Tvuj pindik...
pindikodpovědět 
 Re: dost dobrýá14:57:59 09.02.2011
Prosim adminy aby tyhle sexisticky blaboly mazali. Holka leze dobre, slusi ji to (u chlapa by to nikdo nekomentoval), ale tyhle slintaci a pseudoslinatci komentare jsou za hranici ucty.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá15:30:38 09.02.2011
Holt nová doba. Doufejme, že ona si o tom myslí svoje.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá21:13:40 09.02.2011
Mrzi Te ze z Tebe nikdo neuchcava, ze??
pindik 2odpovědět 

 paradni vysledek10:20:13 09.02.2011
a gratuluji, jen tak dal.
upmanodpovědět 

 na bednu to neni12:29:27 09.02.2011
Škoda, že ve významějších a dobře obsazených závodech je to vždycky takhle nevděčný umístění. Už by si zasloužila medaili. A my taky. Po tom všem.
Vaschekodpovědět 
 Re: na bednu to neni14:14:24 09.02.2011
Nemyslím si, že by Saas Fee bylo hůř obsazené, než Busteni. Na obou závodech nechyběl prakticky nikdo z kompletní špičky. Akorát Lucce tentokrát chyběla troška štěstí - spadla kvůli vylomenému ledu, když měla ještě půl minuty času a sil také ještě dost. Od bronzu ji dělila jedna expreska a kousek.
Petr Jandíkodpovědět 
  Re: na bednu to neni08:23:20 10.02.2011
Na svěťáku v Koreji, kde Lucka byla třetí, startovalo ještě o 12 ženských víc než v Busteni a ze špičky nechyběla ani noha. Na SP v Saas Fee, kde získala Lucka stříbro, byl taky vyšší počet startujících než v Busteni. V S.Fee nezávodila pouze jedna z Korejek. Ovšem ta lepší tam byla.:-) Řekl bych, že u té špičky rozhoduje, kdo má v tu chvíli víc štěstí. Na MS štěstí přálo nejvíc Angelice, ale v Koreji zase moc štěstí neměla, skončila až 13. místě a v Saas Fee byla sedmá.
Martinodpovědět 
   Re: na bednu to neni14:13:55 10.02.2011
souhlasím, akorát sis spletl Angeličiny výsledky v Koreji a Saas Fee. V Koreji byla sedmá (Dostala od rozhodčích nový pokus když necvakla expresku) a v Saas Fee třináctá, když spadla v semifinále a nepostoupila.
Petr Jandíkodpovědět 

 Foto dne:

Narovnaná Májová
 Databáze cest:
Všechny cesty (186884)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Skočdopole 7C Bor
Necessary Evil Stand 7C Rudawy
Revolta 7C/7C+ Rudawy
Crystalex Low 7C+/8A Popová Skála
Bibacterion 7C Popová Skála
Nově komentované:
Mrazivé Víno 6A Loučovice
Cinkání Klíčů IXb Teplické Skály
Poslední Kovboj 5+ Roviště
Náhle Bezvětří 7- Trampská Skála
Náhle Bezvětří 7- Trampská Skála

 Nově v diskusi:
Mravenec | Re: Ztratil jsem | Ztratil jsem | Re: Zpětná vazba | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: autistický pseudohumor | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba |

 Nové komentáře:
Re: Ragni di Lecco | Re: Ragni di Lecco | Ragni si Lecco | Jde to dolů | . | Re: Czech | Re:tardi | Czech | Re: Znouzectnost | pekny |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (142)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (18)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (6)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (6)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)

 Nově v inzerci:
Lezeni dnes v Praze | Lezeni dnes v Praze | Leki trekové hole | písek | Statická a dynamická lana | Spolulezec-Praha | Natírání stožárů | Písek | Home Office climbing | Mytí oken |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 352 
 50 dní v divočině 
 270 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 315 
 Andrea 
 276 
 Ashima 
 227 
 Barkley Marathon 
 286 
 B.I.G. - světové prvenství 
 268 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 246 
 Gálfy - Horský život 
 236 
 Jak se staví ledovec 
 227 
 JAMES - Století nad oblaky 
 296 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 255 
 Lezci z Manína 
 256 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 257 
 Operace Nos 
 245 
 Plamen nikdy nezhasne 
 233 
 Pohlednice z konce světa 
 259 
 Pomíjivost ledu 
 246 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 254 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 242 
 Rhapsodia Corcontica 
 243 
 Sama 
 262 
 Šampioni zlatého údolí 
 254 
 S lyžemi v oblacích 
 294 
 Tenaya Traverse Challange 
 250 
 Tenkrát na východě 
 271 
 Velká alpská silnice - 73 
 251 
 Za oponou velehor 
 307 
 Zápasník Dee Dee 
 258 
 Životní výprava 
 241 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.