LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12950
2.Votoček 12850
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5802 lezců
1181606 cest
Nové přelezy:
Nothing Ch 8A
Captain Ja 8A+
The Right 8A
The Left H 8A+
Free For A 8A
Octopussy 8A
Foxy Lady 8A
Conan 7C+/8A
Dobří Holu Xb
Perla Xb

Stěny
HK Ostaš - Police Nad Metují
Lokal Blok - Praha 5
Cakle - Ústí nad Orlicí

Prodejny
HUDYsport - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Štandu 19: Adam Ondra

Ahoj všem,
s jarem tu konečně máme další sérii oblíbeného (horo)lezeckého podcastu NA ŠTANDU, jehož youtubová platforma se přesouvá z HUDY kanálu na autonomní kanál NA ŠTANDU. Důvod? Praktický a nevyhnutelný.

Vzhledem k tomu, že od 19. dílu finančně netáhne produkci seriálu pouze HUDY, ale spolu s ním i Direct Alpine, Rock Empire a ČHS, nedávalo by smysl, aby byl pořad tříštěn do čtyř obsahově totožných zdrojů. Kompenzací tohoto budiž rozjezdový jarní díl s Adamem Ondrou, který byl pro nás po produkční, ale zejména časové stránce trochu oříškem. Domníváme se, že toto vše půjde pořadu k duhu a počínaje dnem uveřejnění 19. dílu bude sledovanost stoupat. S odstupem 14 dnů odprezentujeme další tří pozoruhodné postavy tuzemského (horo)lezení: pozapomenutého, ale fenomenálního Zbyňka Čepelu, Radara Groha a Alenu Čepelkovou. Další čtveřice nás čeká na podzim.

Hore zdar!

Galas a Borek




anotace 19. dílu:

NA ŠTANDU 19: ADAM ONDRA


Devatenáctý díl diskusního pořadu, půlhodinky se zajímavou osobností ze světa vertikál. Hostem dobrodruha a historika Libora Duška a režiséra a kameramana Tomáše Galáska je jeden z nejúspěšnějších lezců planety Adam Ondra.
Představovat Adama Ondru mezinárodní lezecké komunitě je příslovečným "nošením sův do Athén", respektive nošením vápence do Moravského krasu. Výčet úspěchů třicetiletého sportovního lezce je všeobecně známý, proto jsme se společně zaměřili zejména na události spojené s Adamovými začátky ve skalách i na umělých stěnách. Směle jsme se vrhli i na emoce a další záležitosti týkající se lezeckých závodů i dramatických okamžiků v různých světových oblastech, které prakticky každým dnem posouvají hranice lidských možností a přepisují dějiny nejen sportovního lezení.

Díky moc Adamovi a celému jeho týmu za spolupráci!





Galas   [úpravy] 16:28 20.04.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Narovnaná Májová
 Databáze cest:
Všechny cesty (186933)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Captain Jack 8A+ Magic Wood - Averstal
Jezevec 6B+ Popova Skála
Pic Pic 6B Popova Skála
Šup šup 6A Popova Skála
Neboj, Tohle Je V Pohodě 6A Popova Skála
Nově komentované:
Frankenschwein Xa Teplické Skály
Květina 5 Pálava
Rybízl 4+ Pálava
Jitřenka VIIa Tisá - Velké Stěny
Cinkání Klíčů IXb Teplické Skály

 Nově v diskusi:
Operace tenisového lokte | Mravenec | Re: Ztratil jsem | Ztratil jsem | Re: Zpětná vazba | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: autistický pseudohumor | Re: Zpětná vazba | Re: Zpětná vazba |

 Nové komentáře:
Re: Ragni si Lecco | Re: Ragni di Lecco | Re: Ragni di Lecco | Ragni si Lecco | Jde to dolů | . | Re: Czech | Re:tardi | Czech | Re: Znouzectnost |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (142)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (18)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (6)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (5)

 Nově v inzerci:
Lezeni dnes v Praze | Lezeni dnes v Praze | Leki trekové hole | písek | Statická a dynamická lana | Spolulezec-Praha | Natírání stožárů | Písek | Home Office climbing | Mytí oken |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 361 
 50 dní v divočině 
 282 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 325 
 Andrea 
 290 
 Ashima 
 235 
 Barkley Marathon 
 296 
 B.I.G. - světové prvenství 
 282 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 255 
 Gálfy - Horský život 
 250 
 Jak se staví ledovec 
 236 
 JAMES - Století nad oblaky 
 307 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 265 
 Lezci z Manína 
 263 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 265 
 Operace Nos 
 256 
 Plamen nikdy nezhasne 
 245 
 Pohlednice z konce světa 
 270 
 Pomíjivost ledu 
 259 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 266 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 251 
 Rhapsodia Corcontica 
 255 
 Sama 
 274 
 Šampioni zlatého údolí 
 264 
 S lyžemi v oblacích 
 313 
 Tenaya Traverse Challange 
 256 
 Tenkrát na východě 
 286 
 Velká alpská silnice - 73 
 263 
 Za oponou velehor 
 317 
 Zápasník Dee Dee 
 267 
 Životní výprava 
 251 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.