LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
25.Melen 10601
26.Slezáková 10580
27.Pelíšek 10491
Bouldry:
25.Šlapák 9900
26.Vaňous 9850
27.Urubčík 9800
Hory:
11.Abt 5262
12.Louda 5242
13.Skopec 5217

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5776 lezců
1176293 cest
Nové přelezy:
The Hive 8a
Afterburne 9
Dášeňka 8A+
Nuda V Jab 9+/10-
Majster N 9
Samara Off 9/9+
Mouchy Sně 7C
Anna Karen 9-
Fahrkarte 9
Malej Bejk 9+

Stěny
Bongo Brno - Brno
Bouldering za oponou - Měnín
SOU technického - Frýdek-Místek

Prodejny
HUDYsport - Praha 7
HUDYsport - Brno
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lucka Hrozová dala své první 8c (11-)

Lucka Hrozová vylezla svoje první 8c neboli 11-. Povedlo se jí dát cestu Klondike Cat ve Frankenjuře. Píše o tom na Facebooku. Lucka se tak zařadila k cca 5 Češkám, které tuto obtížnost mají zapsánu.


V příspěvku Lucka informuje také o nadcházející operaci levého ramene. A píše, že jí ale víc trápí pravé rameno, které jí operovali před dvěma lety, a stále to není v pořádku. V ledolezení, které jí je nejbližší, proto nezvládá cepínový trénink.
"Říká se mi to opravdu hodně těžko, ale možná je na čase si přiznat, že s těžkými mixy a drytoolem jsem skončila. Trénink na cepíny je velmi těžký, náročný a zkrátka nerealizovatelný kvůli bolavým ramenům. Během posledních dvou let jsem nedokázala zvládnout ani třetinu jednoho cepínového tréninku a přestávám věřit, že ještě někdy budu schopna… minimálně prozatím..."

Viz:



Cesta Klondike Cat v DB na Lezci:
Klondike Cat 11-

StandaH   [úpravy] 06:10 03.12.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Je dobrá08:34:32 03.12.2019
Lucka je pekelně dobrá. Mě samotnýho ty motyčky na skalách moc neberou, stejně jako rychlolezení, ale ledy to už je jiná liga. Ale co dává na skále, to už nějak nechápu a přitom má obě pazoury v háji. Velká gratulace. :-)
Lubošodpovědět 
 Re: Je dobrá08:42:08 03.12.2019
Diky za rozbor situace. Je to velmi prinosne.
odpovědět 
  Re: Je dobrá09:43:06 03.12.2019
Paradni vykon.Asi nejlezenejsi holcici 11- v Jure.Lena Herrmann,Matilda Söderlund...Edita ;) . Na 8a.nu všichni prelezci konstatuji ze 8c.Ghisolfi a Ufon pisou soft,ale Ufon uz driv rikal,ze vylezt v Jure 8c je lehci nez tam vylezt nektera 8b+.No nevim,Ufon je proste Ufon.Na Berenech je kazdopadne jeste par linek pro srovnani a je skoda ze si Lucie necha rozvrtat rameno,protoze kdyz uz ma tuhle fazonu,proc tam neposlat jeste nejakou takhle tezkou lajnu.
odpovědět 
  Re: Je dobrá10:40:56 03.12.2019
No, rozhodně přínosnější, než cos napsal ty :-DDD
odpovědět 
  Re: Je dobrá10:41:20 03.12.2019
Pane Jerevane ;-)
odpovědět 
   Re: Je dobrá11:13:36 03.12.2019
Proc Jerevane? Ty nerad ctes :D ?
odpovědět 

 Gratulace09:41:52 03.12.2019
Lucko velká gratulace! A at si brzo zas fit...
R.odpovědět 
 Re: Gratulace10:40:13 03.12.2019
Se právě bojím, že ty zbraně udělaly permanentní škodu. Otázka je kolik škody napáchaly a jak dlouho jí ramena vydrží v použitelným stavu. Snad bude fit do té míry, že bude schopná nějaký čas takhle bombit navzdory tomu. To jí přeju.
odpovědět 
  Re: Gratulace11:02:41 03.12.2019
Gratulace. A v kancelářích se teď nadzvedávají stoly...
Fandaodpovědět 
  Re: Gratulace13:19:02 05.12.2019
...zbraně určitě permanentní škodu neudělaly. Zbraně za nic nemůžou.
odpovědět 

 doprava11:21:05 03.12.2019
škodovka AU je (ne)šťastná shoda okolností?
odpovědět 

 Paráda22:41:02 03.12.2019
Moc pěkný!Paráda! Čeho se ještě od tý holky nedočkáme!!?? :) Gratuluju Lucko! H.
Háčekodpovědět 

 Foto dne:
Mont Blanc du Tacul
Chérécouloir
 Databáze cest:
Všechny cesty (186313)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zámecké Schody V Měsíční Údolí
16 7 Paní Skála
Karnak VIIc Prachov
Auf Teufel Komm Raus 6a Teufelsrast
Neuer Osterweg VIIIb Kleiner Zschand
Nově komentované:
Karnak VIIc Prachov
Přímá Hrana Bouří VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Bušidó 9 Srbsko
Práce Šlechtí IXa Labské Údolí - Levý Břeh
Zlomený 7B Okolí Jítravy

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Bor | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Gratulace | Re: Zakaz ? | Re: Gratulace | Gratulace | Re: Samizdat | Re: Zakaz ? | Samizdat | Re: Zakaz ? | Proč tydle vofuky? | Re: Zakaz ? |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (37)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)

 Nově v inzerci:
zapomenuté klíčky od auta Hundai | Zapomenuté šťáradlo | Petzl Actic Core čelovka | Pánské Bullit Ocun | Adr spolu lezení | campus, posilovací deska | Turistické mačky | Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2358 
 Ne 
 2573 
 Nevím 
 1791 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.