LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)

Žebříček
Cesty:
36.Lachman 10260
37.Čech 10256
38.Reich 10254
Bouldry:
36.Stadtherrová 9350
37.H2 9309
38.F 9278
Hory:
23.Nešvera 3129
24.Slavíček 3060
25.Petr 2960

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192724 cest
Nové přelezy:
Warcraft I 7C/7C+
Guin DJ 7c
Save Your 7C
Low Gravit 8A+/8B
Teplákovej 7C
Lízni Si A 8A+
Keyman 8A
Tornado Lo 7b
PXT 7b+
Terapia De 7b

Stěny
Extrém Plus - Praha 5 u Plzeňské - Praha 5
DDM Stříbro - Stříbro
Klub Dubina - Litoměřice

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
2D chyty - Praha 6
Green sport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Flash Open a Flash Open junior - 2018

Již čtvrtý ročník bouldrových závodů v prostorách olomouckého Flash Wallu! Akce se uskuteční o víkendu 6.10.2018 - 7.10.2018 ve venkovních a vnitřních prostorách Flash Wall Olomouc.

V letošním ročníku Flash Open se o krásné bouldry postará Tomáš “Krkavec” Doubravský a Korba!Pro kvalifikaci připraví okolo 20-ti bouldrů v obtížnosti 5B-7C. Tím si zalezou úplně všichni a vzhledem k velkému množství profilů bude i dostatek místa. Do finále postoupí nejlepších osm borců a šest holek, a to na základě počtu dosažených topů, pokusů na top, počtu dosažených zón a počtu pokusů na zónu. Finále se pak uskuteční na čtyřech finálových bouldrech.

Program: (lehce upravený)
10:00-15:00 – Registrace, kvalifikace – společně
16:00-17:00 – Finále ženy
17:00-18:00 – Finále muži
18:15-00:00 – Vyhlášení výsledků, afterparty

PŘEDREGISTRACE NA ZÁVOD na www.flashwall.cz

Startovné: 200,- Kč

Spaní:
Spát se dá v hale ve spacáku na koberci nebo venku na parkovišti.

V rámci závodu Flash Open jsme také připravili závod pro děti a mládež, který proběhne v neděli 7.10. 2018.

Závodu se mohou zúčastnit kluci a holky do 15 let. Výsledky se budou vyhodnocovat ve třech kategoriích: 6-9 let, 10-12 let, 13-15 let.

Program:
10:00 - 14:00 Kvalifikace PROFI a HOBBY kategorie
15:30 - 17:30 Finále všech kategorií
18:00 Vyhlášení výsledků

PŘEDREGISTRACE NA ZÁVOD www.flashwall.cz

Startovné: 200,-Kč
Startovné pro členy spolku FlashWall: 150,-Kč

Přijďte si zazávodit nebo jen zafandit...

Těšíme se na Vás! :)

pozvánka

Flash Wall   [úpravy] 06:47 01.10.2018Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Šikulové12:51:08 01.10.2018
To jste dětem udělali ten samý termín, jako má již dlouho vyhlášená akce Hudy dětské lezecké závody na BigWallu? Jaké je Vaše zaměření? Podle startovky na stránkách BigWallu jede většina závodících dětí tam.
odpovědět 
 Re: Šikulové13:00:19 01.10.2018
??? Kdo chce, přijede do Olomóca, kdo chce, dojede na BW, ne?
odpovědět 
  Re: Šikulové14:41:49 01.10.2018
Jasně, proč ne. Vždy se někdo najde... Ono je dobrých akcí pro děti tolik, že se to klidně může překrývat. A jezdit jeden týden do Prahy a další do Olomouce stejně určitě není zdravé.
odpovědět 
   Re: Šikulové22:18:12 02.10.2018
Akce na hlavu a zveřejněná na poslední chvíli. Organizátoří si asi myslí, že všichni čekají jen na ně anebo si to vedou jako oddílové závody. Ve stejný víkend Moravský pohár v Lipníku, Hudy kombinace v Praze, Zlatá lezečka v Brně, Urban Boulder Race v Praze... . Prosím, příště trochu číst kalendáře akci a přemýšlet :(((.
A.K.odpovědět 
    Re: Šikulové08:57:06 03.10.2018
"Organizátoří si asi myslí, že všichni čekají jen na ně anebo si to vedou jako oddílové závody" - pročpak si to myslíš??? A proč to prezentuješ takto útočně? Nu, také si dovolím jednu domněnku: Jsi patrně jeden z těch, kterým velmi vadí, že (jejich) děti prošvihnou kterýkoli závod, a ještě jsou schopni proto nadávat na pořadatele... Zkus to brát tak, že se prostě děti mohou rozhodnout - btw MPM je v sobotu, takže kdo fakt chce, šup v neděli do OL nebo na BW. A třeba jim i vznikne volný jiný víkend, který mohou strávit třeba venku v přírodě. Teď si dovolím za pořadatele, aspoň podle toho, jak vnímám FO od jeho vzniku: regionální, zábavný, s moooc pohodovou atmosférkou oba dny, prostředí a bouldry taky pohodový;) Nikdy jsem neviděl řvaní po dětech, kamery, hádky a protesty, jak se posledních pár let hrotí čím dál víc na U ČP;) Díky, a klidně více takových "OUPNů"!
DXodpovědět 
     Re: Šikulové10:04:30 03.10.2018
Jsem ten první tazatel - to, co píšeš, je v pořádku. Jen by pořadatelé měli uvádět právě i to zaměření, na které jsem se ptal, tedy stručně napsat, pro jaký typ dětí to bude určeno, a o jaký typ závodů (atmosféra) se jedná. Je pravda, že stejné děti na různé akce nepatří, třeba na MPM a pohodové Olomouci asi o výkonnostní děti z BW nestojí (a obráceně), ale určitý přesah tu je, čímž se dostávám k bodu druhému, a tím je návštěvnost. To je nějaká novinka, že pořadatelé nestojí o návštěvnost? Třeba jo, nevím, na malé komorní akci jistě nikdo nával nechce, ale spíše bývá zvykem, že čím více platících, tím pro pořadatele lépe. A pokud pokud se zdržíme kritiky, že někteří rodiče jsou schopni s dětmi závodit každý víkend, tak pokud dáš na jeden víkend tři závody, tak se ti návštěvnost rozdrobí a pro organizátory se sníží návratnost (nejen startovné, ale třeba i útrata za občerstvení), kdežto tři víkendy po sobě by bylo všude plno a pro organizátory tedy výhodnější.

A pak je tu ještě bod tři, a to jsou větší oddíly a kroužky, kde jsou si vědomi rozdílného zaměření akcí, mají děcka, které by třeba ba BW nejela, ale do O ano (a obráceně), ale oddíloví vedoucí jsou schopni za víkend s dětmi jet jen na jednu akci. Část dětí tak o vhodnou akci přijde nebo z nouze pojedu na pro ně nevhodnou.

Takže nehledej v tom jen touhu rodičů a dětí objíždět stále nějaké závody, překrytí závodů může mít dopadů více, a to nejen pro děti a oddíly, ale i pro samotné organizátory.
odpovědět 

 Foto dne:
Anatolie
Freedom For Boğaziçi, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (188407)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Wie Ni Waagt, Ni Klimt 6c+ Ussassai
Woman Rock 6a+ Ulassai
Low Gravity 8A+/8B Křížový Vrch
Lízni Si A Hrej 8A+ Křížový Vrch
Keyman 8A Křížový Vrch
Nově komentované:
Bella Monella 6a Bassilandia
Savra Ext. 7b+ Leonidio
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Snad to nikoho neodradí | Kolebka | Re: Deratizace, | Re: Deratizace, | Deratizace, | ptám se pro kamaráda | Re: + | Není sport jako sport | Re: do pohody se hoď | Re: do pohody se hoď |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (33)
Film: příběh Adama Ondry o přelezu bouldru za 8C na flash (17)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (15)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (14)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (13)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
ČHS: rozjíždíme paralezení v Česku (6)

 Nově v inzerci:
Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 706 
 Někdy ano 
 676 
 Ne nepoužívám 
 712 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.