LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (16.12)

Žebříček
Cesty:
11.H2 11188
12.Klapal 11154
13.Bulička 11106
Bouldry:
11.Kopecký 10525
12.Kučera 10378
13.Popovský 10350
Hory:
31. 2332
32.Kulajta 2304
33.Nehasil 2188

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5837 lezců
1192663 cest
Nové přelezy:
Mala Hosti 8a
Il Pazient 7C
Popeye 7C
Slimeline 7C
La Castali 7C+
Rodillar 8a
Černý Trav 7C
Paoroni E 7c
Final Solu 7c
Cacciatore 7c+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Když se sen staví skutečností

Jedete s náma bomby..!

Je tomu už skoro dva roky, co jsme se sešli v hospodě u piva a fantazírovali o tom, jak by bylo skvělé moct si na tom našem adršpašském písečku zalézt, i když zaprší.

Slovo dalo slovo, přidala se kopa nadšení, na kterou se nabalovalo víc a víc stejně bláznivých snílků a zapálenců a co čert nechtěl – JE TO TADY!
Ano, musíme se přiznat, že nám poslední dobou docházel dech a vzhledem k nikdy nekončícímu koloběhu neustálých méně i více čekaných překážek už jsme to párkrát chtěli vzdát.. Nemálo z Vás si také asi myslelo, že jsme vybrali Vaše příspěvky z kampaně na Startovači a odjeli surfovat na Bali... Opak je ale pravdou!
Poslední rok se odehrávala neviditelná práce v podobě boje s úřady o razítka a povolení. A teď konečně přichází na řadu něco, co je vidět. A to něco není o nic míň, než samotná boulderovka!

Pořád se potýkáme s největším strašákem.. Vaše příspěvky ze Startovače nám naplnily 25% rozpočtu – ano, stavíme DŮM, takže pořád řešíme peníze, peníze, peníze.. Ze začátku jsme měli našlápnuto na skvělou spolupráci s obcí, a tak jsme se nenechali chybějícími penězi zastrašit a šli jsme do toho. Základová deska, zdění, jedeme dál a věříme v to, že se najde někdo další jako nejmenovaný sponzor z Broumovska, který se rozhodl nás podpořit částkou 300.000 Kč, tedy stejnou, jakou nám přislíbila obec Adršpach. A to jen pro to, že se mu líbí , když někdo dělá z nadšení věc, která bude dobrá pro všechny!

Takže se hráblo do země, lopata střídá lahváč a naopak, skály na chvíli vypouštíme z hlavy a jedou se bomby. Samo sebou by to opět nešlo bez Vás, takže na stavbě se vždycky sejde nějaká ta bandička, která na den vymění skály za staveniště s vidinou tréningu na pětimetrové pětačtyřicítce, až nebude do čeho píchnout za dlouhých deštivých podzimních večerů.. a přibývá to neuvěřitelně vážení!

Co dál? Vězte, že stavíme barák, takže :
1) HODÍ SE KAŽDÁ RUKA, kdo má zájem přiložit ruku k dílu, stačí se nám ozvat na mejla nebo facebůk, jak kdo uzná za vhodné..
2) Byť už jste mnozí z Vás přispěli na výše zmíněném Startovači nebo jen tak mimo, pořád nesmíme zapomínat na to, že stavíme BARÁK, a to je důvod, proč stále nemáme dost peněz.. Ale na zázraky už po té době věříme, a tak stavíme a sháníme dál. Najde-li se mezi Vámi někdo, kdo nevěřil, že se to všecko může zdárně vyvést, a trochu ho přesvědčí, že už stavíme zdi, budeme rádi za každou korunu (nebo střešní tašku!). Info o možnostech pomoci a zapojení se do projektu viz. kontakty níže

1


2


3


4


5


6


Takže tréningu zdar, od začátku do konce to děláme pro Tebe, tak děkujem za trpělivost a ještě dvakrát tolik za každou nabídnutou pomoc!

Adrboudler Team
adrboulder@gmail.com
facebook: Adrboulder

P.S: Až budeš mít za sebou adršpašské parkoviště a fotbalové hřiště, nezapomeň koukat dolů doleva, těsně před zatáčkou, za kterou už uvidíš Kalírnu, nám to roste na zelené louce ;-)

a d r b o u l d e r s e s s i o n @ g m a i l . c o m   [úpravy] 17:05 18.07.2019Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Brown-field nebyl?09:20:13 19.07.2019
ty vago, někde v brown-fieldu to nešlo? Takhle "zadělat pěknou louku kusem betonu" a zrovna v Ádru. Jinak držím palce, ale tohle mě mrzí, vada na kráse. Zmiňuji to, aby se "příště" lidé zamysleli, než začnou něco budovat.
Jirkaodpovědět 
 Brown-field nebyl!! Pako pražské...09:53:27 19.07.2019
Ty vole, hlavně, že v Ádru brown-fieldů je, co ty kokos?!?... Tady nejsi v Praze měšťáku...
odpovědět 
  Re: Brown-field nebyl!! Pako pražské...13:17:18 19.07.2019
Burane, dík za info! Nemusí se jednat o ruinu, myšleno spíš jako přestavba/úprava jiné nemovitosti. Ale je mi jasný, že je jednoduší postavit na louce.
Jirkaodpovědět 

 Trapná akce09:27:26 19.07.2019
Kdyby se radši pro lezce obnovila Náchodská chata apod...
odpovědět 

 Toalety a šatna09:57:29 19.07.2019
Nebylo by lepší udělat toalety a šatnu pro tu bouldrovku dohromady v jednom objektu, než je stavět takhle samostatně? A nevyšlo by i levněji, když už tam byl někdo na kopání základů a s betonem, alespoň stavět vše najednou? 
odpovědět 

 --10:24:38 19.07.2019
týý vole, a je to tady. Bacha, stavbyvedoucí z lezce.cz dorazili na kontrolní den :D

Přeju sílu a energii, za pár let barák obroste břečťanem, udělá se předzahrádka, bude to šlapat.
Víkend 10/11 srpen jedu na barák dělat vodu, když mi to vyjde, zastavím se u vás hodit lopatou.
Dííííky!
Džejnodpovědět 

 finanční pomoc12:46:51 19.07.2019
Zkuste založit transparentní účet a pověsit ho s žádostí o drobné příspěvky sem na lezce. Je to velká komunita lidí, věřím že by se nějaká finanční podpora našla.
Hafiodpovědět 

 finanční pomoc12:46:57 19.07.2019
Zkuste založit transparentní účet a pověsit ho s žádostí o drobné příspěvky sem na lezce. Je to velká komunita lidí, věřím že by se nějaká finanční podpora našla.
Hafiodpovědět 

 Pan mistr, uvezu to?22:11:44 19.07.2019
Kdyz vidim jak mate zalozeny ten roh, tak si rikam, ze neni spatny mit na stavbe aspon jednoho, kdo uz nekdy videl, jak se to dela.
Takhle to vypada, ze stavite stejne jak pisete nadpisy :-P
Ale drzim palce.
Pepaodpovědět 
 Re: Pan mistr, uvezu to?18:38:07 21.07.2019
Souhlasím 👍 bylo by dobre se poradit se stavitelem nebo si najmout stavebni dozor taky poradí👍💪💪💪
odpovědět 
  Re: Pan mistr, uvezu to?17:46:11 23.07.2019
Kucka já bych to neviděl hned tak černě. Myslim, ze to bude držet na pohodu. Ale do stavebního deníku bych trochu zamlžil.
Stavbyvedoucíodpovědět 

 kruzajs element!12:48:18 23.07.2019
ku*va to už v tom adru nastavějte řadový ubytovny pro turisty a všechny další příchozí  - hlavně zase něco  pohodlnýho s komfortem, že??, jako by tam toho nebylo už takhle všude mrtě dost! to je jako pro zmoklé překližkáře,co nevydrží počkat až bude sucho? komfortní doplněk do skalní oblasti překližkařina? a co takhle sauna a tobogán pro další zájemce? Mooooc mě s*re adr, jak vypadá ted, a je hůř. za chvíli si nebude jpro hovno kam sednout
himmel hergotodpovědět 

 Foto dne:
Sag 3
Inferno, 8+
 Databáze cest:
Všechny cesty (188387)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Il Paziente 7C Chironico
La Rustica 8C Valle Bavona
Grandissimo 7C+ Valle Bavona
Il Traforo 8A Valle Bavona
Smeg 8A Valle Bavona
Nově komentované:
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum
So Long Beauty 9- Geyikbayiri
Neznámá 7+ Hlubočepské Plotny

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Deratizace, | Re: Deratizace, | Deratizace, | ptám se pro kamaráda | Re: + | Není sport jako sport | Re: do pohody se hoď | Re: do pohody se hoď | Re: do pohody se hoď | + |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (33)
Film: příběh Adama Ondry o přelezu bouldru za 8C na flash (17)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (17)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (14)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (13)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
ČHS: rozjíždíme paralezení v Česku (6)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)

 Nově v inzerci:
Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku | Statická a dynamická lana | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | Telekomunikace ve Švedsku | Železo | Prodám sadu chytů |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 693 
 Někdy ano 
 665 
 Ne nepoužívám 
 704 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.