LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
19.Vlk 10868
20.Kalvas 10731
21.Lukášek 10703
Bouldry:
19.Vaňous 10075
20.Břicháček 10028
21.Nespoutaný 10025
Hory:
21.Magič 3304
22.Rojko 3282
23.Nešvera 3129

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192735 cest
Nové přelezy:
Warcraft I 7C/7C+
Guin DJ 7c
Save Your 7C
Low Gravit 8A+/8B
Teplákovej 7C
Lízni Si A 8A+
Keyman 8A
Tornado Lo 7b
PXT 7b+
Terapia De 7b

Stěny
Fit Studio Jitka - Slaný
Rock 'n' Wall - Plzeň
Nová venkovní lezecká stěna Cibulka - Praha 5

Prodejny
HUDYsport - Frýdek - Místek
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
Rock Point - Chodov - Praha 4

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Road to Tokyo #4

Kdo je Adam Ondra

Čtvrtý díl videoseriálu o přípravě na olympiádu 2020 v Tokiu je medailonkem, v němž Adam Ondra přibližuje svou lezeckou cestu dosavadním životem od malička po současnost. Ve videu vystupují i japonský legendární lezec Yuji Hirayama a rakouský top boulderista Kilian Fischhuber.

"Adam Ondra zjistil už v 7 letech, že ho velmi baví lezení a že má talent. Nebyla to žádná povinnost nebo oběť, ale skutečná životní láska a pak i výzva. Snil o tom, že jednou bude lézt profesionálně. V roce 2012 vylezl první 9b+ na světě (Change). Stal se z něj nejlepší lezec současnosti... V medailonku se mimo jiné dozvíte největší milníky jeho kariéry nebo třeba to, na jakou cestu je nejvíce hrdý a co ho v lezení nejvíc baví."




Video zveřejnila s českými titulky mall.tv:




Předchozí články k seriálu o Adamově přípravě na olympiádu 2020 v Tokiu jsou zde:

Adam Ondra: Road to Tokyo #3  - Lezecký silový desetiboj

Adam Ondra: Road to Tokyo #2 - Jak vyhrát olympiádu

Adam Ondra: Road to Tokyo #1 - Představení nové série

sth   [úpravy] 07:11 13.03.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 VAROVÁNÍ09:15:38 13.03.2019
....pro slabší povahy !!!!POZOR mluví se tam ANGLIČÁCKY!!!!
slabouchodpovědět 
 Re: VAROVÁNÍ10:17:22 13.03.2019
ten Okamura moh mluvit japonský a dojcak nemecky, potreboval bych se trochu pocvicit.
K.Návrat ke kořenumodpovědět 
  Re: VAROVÁNÍ10:22:52 13.03.2019
a ten hlavni protagonista ma jasnej Aspengeruv syndrom, je uplne out. Ceskej lezec ma mluvit cesky!
HonzaKodpovědět 
   Re: VAROVÁNÍ14:22:37 13.03.2019
najdi si jinej nick, nechci bejt u kámošů za trotla.díky
honza k.odpovědět 
    Re: VAROVÁNÍ17:57:42 13.03.2019
A já myslel, že jsi se rozdvojil.
odpovědět 
 Re: VAROVÁNÍ07:19:45 15.03.2019
to mě docela sklamalo, no asi by bylo moc natočit českou verzi
Ladjaxodpovědět 
 Re: VAROVÁNÍ07:19:52 15.03.2019
to mě docela sklamalo, no asi by bylo moc natočit českou verzi
Ladjaxodpovědět 

 Čechy čechum11:03:03 13.03.2019
Jsi Čech, tak si toho važ. Jestli ne, tak sebrat občanství, když někdo nechce mluvit česky
Čechodpovědět 
 Re: Čechy čechum13:01:35 13.03.2019
Mělo by to platit i v cizině. Přípustný je jedině tlumočník, pokud ho předem schválí Národní rada, sekce boje proti internacionalismu a kosmopolitismu. Je třeba podat včas žádost, schvalování probíhá dvakrát ročně, přidělováni jsou spolehlivý tlumočníci z databáze prověřených osob. Pak tu bude ještě sekce proti pornografii (na Vltavě) a sekce pro lidovost v kultuře a ve společnosti.
P.odpovědět 
  Re: Čechy čechum13:59:12 13.03.2019
vubec stykat se cizincema je hruba nekazen a odklon od dobrych mravu vsech starych kmenu.
aztecka kralovnaodpovědět 
 Re: Čechy čechum23:28:39 13.03.2019
Souhlasím, mluví anglicky, tak by se měly anglicky mluvená videa prezentovat pouze na webech v anglicky mluvících zemích. Takhle je v tom děsný bordel, je třeba toto striktně začít vyžadovat pod trestem donuceného žraní gumových medvídků ....
odpovědět 
 Re: Čechy čechum06:21:05 14.03.2019
to je skvela myslenka, tedy sebrat obcanstvi za nepouzivani cestiny. Doufam ze to nekdo co nejdriv uvede do praze.. s dodatkem ze stejnej postih za przneni jazyka (k tomu bych pridal jeste vyprask na namesti). Ma to uz nejaka politicka strana v programu nebo to ceka na nas?
odpovědět 
 Re: Čechy čechum06:21:22 14.03.2019
to je skvela myslenka, tedy sebrat obcanstvi za nepouzivani cestiny. Doufam ze to nekdo co nejdriv uvede do praxe.. s dodatkem ze stejnej postih za przneni jazyka (k tomu bych pridal jeste vyprask na namesti). Ma to uz nejaka politicka strana v programu nebo to ceka na nas?
odpovědět 
  Re: Čechy čechum06:22:36 14.03.2019
koukam ze sem vaznej kandidat.. preklep se vloudil a pri pokusu o opravu vznikl dvojitej prispevek. Udeluju si kazensky trest a 100x zopakuju vyjmenovana slova po H.
odpovědět 

 Foto dne:
Sag 3
Kartal Yuvasi, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (188408)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cien Duros Pa'chapas 6a Jaén
Wie Ni Waagt, Ni Klimt 6c+ Ussassai
Woman Rock 6a+ Ulassai
Low Gravity 8A+/8B Křížový Vrch
Lízni Si A Hrej 8A+ Křížový Vrch
Nově komentované:
Bella Monella 6a Bassilandia
Savra Ext. 7b+ Leonidio
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Deratizace, | Snad to nikoho neodradí | Kolebka | Re: Deratizace, | Re: Deratizace, | Deratizace, | ptám se pro kamaráda | Re: + | Není sport jako sport | Re: do pohody se hoď |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (33)
Film: příběh Adama Ondry o přelezu bouldru za 8C na flash (17)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (14)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (14)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (14)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
ČHS: rozjíždíme paralezení v Česku (6)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 | Prodám posilovací desku | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 720 
 Někdy ano 
 718 
 Ne nepoužívám 
 750 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.